What's new

Готови ли сме с разсада за сезон 2010?

yoss33

Well-known member
Veteran
Готови ли сме с разсада за сезон 2010?

Успешен сезон на всички! :)
Готови ли сме с разсада?

Royal Flush от Nirvana
picture.php
 
Last edited:

Dr_Tre

Member
Сей земеделецо, днес му е времето!Кога смяташ да ги изкарваш навън?:tiphat:
 

yoss33

Well-known member
Veteran
Брех, пепел ти на устата, milkon. Нещо много се напрегнаха да отчитат работа куките с малките гроуъри като нас. И семките не минават митницата, на къде отиваме..
Аз тия дни ще засадя 4 растения (още една такава саксийка) едно до друго и да станат като туфа, което изглежда по-естествено от единични растения, особено подредени. И ще се надявам пастирите да не му обърнат внимание, все пак има и други (диви) конопи в района.
 
E

EverLast

Аре успех на всички през новият сезон.Аз скоро ще подготвя малко разсад от клони пък каквото сабя покаже.Ще се радвам да раздвижим тоя форум :) . Успех на всички градинари още веднъж!!!! И най-важното stay safe!!!!
 

Dr_Tre

Member
Мене не ме притесняват пастирите, а сланите (вчера имаше слана).Ама ще пробвам, да видим как ще е на 4-5 градуса.Айде успех на всички.
 

Astral

Member
В събота правя второто садене за таз годишния аут.И аз заложих на клонките пред семената.Пожелавам високи добиви и безаварийна сесия на всички!Ще сложа малко снимки скоро.
 

4i4kata

Member
давай брат,давай да раздвижим поctата,че се е оксидирала малко
:laughing:
 

Astral

Member
Ето и обещаните снимки.Разсада преди и след 3 седмици на полето.Вчера забучих още 5...ще ъпдейтна със снимки скоро.
Успех на всички с аутдора и берекет!:tiphat:
 
C

coco fknbrice

берекет и на теб френдо много ме радваш да знаеш хубав разсад си заформил
 

4i4kata

Member
бат Астрале:tiphat:,,големи добиви надушвам тука.много блага е клонката.,,така да продължаваш:blowbubbles:
 
C

cyberwax

this topic is ruining the layout of the icmag site, remove the path or atleast input some spaces :D
 

Astral

Member
Благодаря ви момчета за добрите думи....времето ще покаже колко ще е дашна клонката!:thank you:За първи път изкарвам клонки навън и наблюдавам започване на цъфтежа от смяната на фотопериода.Ако някой сподели малко опит няма да му се сърдя:dance013:
 

Dr_Tre

Member
За първи път изкарвам клонки навън и наблюдавам започване на цъфтежа от смяната на фотопериода.Ако някой да сподели малко опит няма да му се сърдя:dance013:

Астрал, не съм гледал клонинги, но цъфтеж когато деня нараства не е хубаво.Тук има една тема за предотвратяването му:http://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=56985&highlight=preventing+early+flowering
:tiphat:
 

4i4kata

Member
ми братле до 23-24 юни ми се струва че деня нарства,след това започва цафтега навън,възможно е дА СЕ позабавят малко,,също така е възможно да цъфтят но в продължение на някой друг месец до есента,така че зареди се с търпение
:ying::ying::blowbubbles:
 

yoss33

Well-known member
Veteran
Деня е вече дълъг - не би трябвало да продължат да цъфтят. Но ще позагубят време докато започне хубава вегетация де.
 

4i4kata

Member
мисля също така,че ще е добре след няко друг ден да им цукнеш някои тор(органичен разбира се)с висока доза на нитроrен
 

Astral

Member
Благодаря за съветите....аз вече торнах след първата седмица много семпло,защото се видяха леки симптоми на липса на азот - вижда се по долните листа.Новите които излязоха след това нямат и са оцветени добре.Относно цъфтежа е силно казано че цъфти...просто са се показали първите мустачки..надявам се да е до там.Другата седмица ще ъпдейтна като мина на визитация.

Благодаря отново за съветите и коментарите!!!:ying::thank you::ying:
 
Top