What's new

Gorilla Cookies auto

f2obsession

Active member
Én a mérleggel jártam így, hogy véletlen elnyomtam a mértékegységet rajta, és nem vettem észre. Aztán vakaróztam pár percig, hogy hogy a tökömbe ilyen alacsony az EC-je az oldatnak....
 

Uzsidoboz

Well-known member
Akkó én is csatlakozom Ph mérő szopatott meg nézem a draint 6.6 nézem a locsolóvizet 6.7 dikk nyomtam bele savat azt mikor 100l be már 15ml jártam előkapartam a cseppteszter szép pirosra szineződött ja én is józan voltam :D
De a ph mérőt kalibrálnom kell mert minden 6.6-6.7 a tömény sav is
 

f2obsession

Active member
Akkó én is csatlakozom Ph mérő szopatott meg nézem a draint 6.6 nézem a locsolóvizet 6.7 dikk nyomtam bele savat azt mikor 100l be már 15ml jártam előkapartam a cseppteszter szép pirosra szineződött ja én is józan voltam :D
De a ph mérőt kalibrálnom kell mert minden 6.6-6.7 a tömény sav is

Ez mondjuk szerintem sokunkkal előfordult. Asszem az első DWC-s körömben heteket töltött a növény 4,2 körüli PH-jú tápoldatban hasonló okból.
De el kell keserítselek, a leírtak alapján azt már aligha fogod tudni kalibrálni, valószínűleg szondacsere lesz a megoldás.
 

Uzsidoboz

Well-known member
Nem aza bajom vele hogy akárhogy spórolok mindig elfelejtem milyen színű volt és ujjra mérek hama fogy így.
Ja meg színvak is vagyok
 

Jonas420

Well-known member
IMG_20221007_141925_563.jpg


Szerencsére már nem tudok beköpni két tő közé.
 

Uzsidoboz

Well-known member
Hoppá má megint hazudtál more érik aza kisujjvágás ;)
De mivel hasonló yzinten űzöm az esztétikai megjelenést a gyorskötöző meg azé jó mé jó ,
Minnyá kukázok neked hasonló szerkezetről képet tróger de működik:D
 

Jonas420

Well-known member
Hoppá má megint hazudtál more érik aza kisujjvágás ;)
De mivel hasonló yzinten űzöm az esztétikai megjelenést a gyorskötöző meg azé jó mé jó ,
Minnyá kukázok neked hasonló szerkezetről képet tróger de működik:D
Na rakjad man, rohogjenek rajtad is a buzik.
 
Last edited:

Latest posts

Latest posts

Top