What's new

Gorilla Cookies auto

Jonas420

Well-known member
Szevasztok!

Meggyüttek a magvak én meg cserébe ígértem egy naplót. Jött mellette még egy kis érdekesség, liberty x og kush, de az egy következő session lesz.

9 db, ebből vagy mind GC auto lesz vagy teszek még be mellé mazar extrat a bulktó majd még kitalálom.
20db b8v26256cus
120*120
auto öntözés runtowastel
Ferti4, CaN, Mgso4, némi wuxal super lombra, ha úgy alakul köllene

Mit nem mondtam még el? Jah igen, igyekszek minél több levelet minél rövidebb idő alatt eltávolítani a növényről (nem), 1 levélpárnál már toppolni fogom 5x (nem), kb ennyi.
 

Jonas420

Well-known member
Mostantol csiraznak a kis genyok. 9 majom sutemeny lesz, nem varialok. Majd delutan rakok fel kepet ahogy chilleznek a nedvespapirtorloben, gondolom soha senki nem latott meg cannabis magot, plane nem papirtorloben, szoval jo nagy szenzaciora szamitsatok. Annyit elozetesen elarulhatok, sotetbarnak es talan csikosak is.

IMG_20220827_174405 (1).jpg


Edit: Termeszetesen hazudtam. Nem csikosak, pottyosek, de legalabb barnak.
 
Last edited:

Jonas420

Well-known member
Ma beköltöztettem mindenkit, kettő már nem bírt magával így is. Őket majd átültetem rövidesen.

Kilett hipózva az egész sátor a ghecibe, én nem alszom ilyen tiszta helyen. Meg megcsináltam má az öntözést is, kevésbbé cigány módon.
Egyelőre virágzásig 10 panel megy felettük.
 

Jonas420

Well-known member
IMG_20220912_114735.jpg

Na vegre a 9.-ik gorilla is kibujt, kicsit lemaradva a tobbiektol. Feheregyensulyt eselytelen hogy beallitsam, ez a legtobb amit kitudtan hozni. Egyebkent nem ennyire vilagosak a levelek.

Delutan atultetem a piciket is, elegge agressziven gyokeresednek szerencsere.

Na, lassan a fokuszt is megtalalom:

IMG_20220913_134240.jpg
 
Last edited:

f2obsession

Active member
Ha már úgyis automatizált rendszer, szerintem elég lehet a tankba +0.1-0,4g/l epsom só. Nekem legalábbis DWC-ben ez hatásosabb volt, mint lombra fújva. Persze nem beleszórva, hanem előtte alaposan feloldva vízben úgy, hogy max 2mS legyen a belocsolt mg-oldat EC-je....
Míg a Mafiás HK-nál nekem jól bevált a kalapról "tanult" 4:2:1 arány (F4:CaNitr:keserűsó), addig most az rqs cookies gelato-nál a 5:4:3 arány válik be. Szóval arányaiban nagyjából kétszer annyi magnéziumot eszik azonos körülmények közt (meg egyébként a nitrogént is jobban követelte)...
 

Jonas420

Well-known member
Köszi, kicsit tartok tőle, hogy borogassam az arányokat. A tápozást még azért szeretem elbaszni... Megnézem így permettel kordában (haha) tudom e tartani a hiányt, ha nem akkor majd emelek a tankban. Nem durva egyelőre, meg sok is a fény, csak hát lustaságbó' nem raktam még rá dimmert. Így most telibe kapják a 10 panelt, és a magassággal játszok.
 

Jonas420

Well-known member
~240w korul van az. Mar szedtem 3x, teljesen felnyirtam oket, csak a gyokereket hagytam meg. Dehat latod, 1-2 nap es nem is latszik. Nagyon durva genetika, viragzasig lesz vagy 35 fazonigazitas meg, utana megforditom a cserepbe oket es vissza ultetem gyokerrel felfele, allitolag az segit a gyantatermelesen. Mondtak.
 
Top