What's new

golden diesel

ganesh5000

Member
אני עם ישרא בעניין הזה. מאוד הייתי שמח להתנסות ולראות על מה כל ההייפ שיצרת (בתקווה שזה אכן קרוב למה שאתה מצהיר), אבל אין שום סיכוי שאני מזמין בדואר מחו"ל.

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
פונזי חבל שאתה לא מוכר לישראלים ישירות
אם זה היה נשלח מהארץ הייתי קונה
אבל אין לי כוח לסרטים
כי המון משלוחים נתפסים
בדרך כלל רוב החנויות אמינות
אבל הבעייה זה המכס
אפשר היה לצפות ממגדל ישראלי
למצוא דרך לעקוף את המכס
על ידי משלוח מהארץ
הבעיה בלמכור ישירות לישראלים היא שמצד אחד יש מעט מאוד לקוחות פוטנציאלים ומצד שני אין שום דרך בטיחותית שמצאתי להעביר את הכספים.
גם הדואר קטסטרופה, גם אין דרך נורמלית לפרסם וכו' וכו'

בשביל לעקוף את המכס פשוט מצאתי אריזות מאוד בטיחותיות.
אני עם ישרא בעניין הזה. מאוד הייתי שמח להתנסות ולראות על מה כל ההייפ שיצרת (בתקווה שזה אכן קרוב למה שאתה מצהיר), אבל אין שום סיכוי שאני מזמין בדואר מחו"ל.
שלחתי כמה וכמה חבילות לישראל ורק אחת לא הגיעה. הסיבות האפשריות למקרה הזה הן:
1. הדואר מסריח
2. מישהו בדואר גנב את החבילה
3. החבילה נתפסה ע"י המכס
4. הנמען משקר
אני מאמין שלפי הסדר הזה.

עשרות חבילות אחרות שנשלחו הגיעו בלי בעיה.

אם כבר אני אשווק גנטיקה לקהל יעד ישראלי זה יהיה עם ייחורים, יש הרבה יותר ביקוש לייחורים מאשר לזרעים מהנסיון שלי.

Last edited:

roni6

Member
היי חברים פונזי לפני איזה שנה וחצי קיבלתי דרך חבר 20 ייחורים מהגולדן דיזל זה היה הוויד הכי אכזרי שיצא לי מבחינת סוטול ממש נוקאאוט הגולדן נותן אחי והשמן שעשיתי מימנו

roni6

Member
אני יהיה המאושר באדם עים יהיה לי איך לקבל שוב ייחורים של זה הקונקישן שלי נהרס לעת עתה אין לך מושג כמה אני חולם על הגולדן יש לו אופי משלו ממש ככה לא דומה לאף אחד

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
היי חברים פונזי לפני איזה שנה וחצי קיבלתי דרך חבר 20 ייחורים מהגולדן דיזל זה היה הוויד הכי אכזרי שיצא לי מבחינת סוטול ממש נוקאאוט הגולדן נותן אחי והשמן שעשיתי מימנו

אני יהיה המאושר באדם עים יהיה לי איך לקבל שוב ייחורים של זה הקונקישן שלי נהרס לעת עתה אין לך מושג כמה אני חולם על הגולדן יש לו אופי משלו ממש ככה לא דומה לאף אחד
עד לפני שנה וחצי העברנו המון ייחורים שלו. כיום אני יודע שמגדלים את הקאט עדיין ולצוות של יקה סידס בטוח יש עדיין את האמא אבל אין לי מושג כמה ייחורים זזים.

אבל אני חייב לומר את האמת, ביקרתי כמה פעמים בישראל ועישנתי (הרבה) מהגולדן דיזל שרץ שם.
גם אני וגם שאר חברי הצוות היינו יותר מרוצים מהקאטים של האף 3. הם איבדו קצת את הנוקאאוט שיש לאמא בישראל (אף 2) אבל פיצו בראבק עם טעם מעולה וסטלה מעניינת יותר.

היה לי קטע שישבתי אצל חבר שנחתתי בישראל והוא אירגן מכשיר חדש בקלאסה לאללה. לא היה הרבה זמן אז קססתי לעצמי מהגולדן דיזל שגודל בחלל גידול הישן שלי עם אותו מתכון שהרצתי והרבצתי 2 ראשים.
קודם כל, קודוס על המכשיר. באמת אחלה מכשיר.
הטעם היה של גומי שרוף וחמוץ והשאכטות היו מאוד מחניקות.
התארגנו בזריז ויצאנו.
עשר דקות אחר כך חטפתי בלבלות אחושילינג - קודם כל נדבקתי למושב של הרכב. לא זז מילימטר. המח עף לכושילירבאק, עיניים כאילו צללתי עם עיניים פתוחות בים המלח ואפילו קצת סחרחורת.
הסטלה החזיקה שעה וחצי - שעתיים כמו שצריך ואחר כך עדיין הייתי דיי הפוך להמשך היום.
מה שהיה ממש מגניב בסיפור זה שהגראס ממש חזק ולא צריך לעשן הרבה ממנו בשביל להתמסטל. גם הוא ימסטל אותך כל יום במשך שנים.

הדור הבא הוא לא ממש כזה.
קודם כל הנוקאאוט פחות קיצוני. אחרי שאכטה אני בהחלט מסטול אבל עדיין יחסית מתפקד.
בתמורה לנוקאאוט המפחיד של האף 2 הדור הבא, האף 3, נותן הרבה דברים אחרים - אופי מעניין לסטלות ולחלק מהפנוטיפים סטלה יותר אקטיבית.
הטעם השתפר באופן משמעותי ביותר עם מגוון רחב מאוד של פנוטיפים - כל אמא באף 3 הייתה עם טעם שונה. רוב הטעמים היו טעימים.
למשל אף3 קאט #3 הוא פירותי יחסית, משהו מאוד רחוק מהאף2, וחזק אפילו יותר מהאף 2. האף3 קאט 10 לעומת זאת עם טעם לימון בולט וגם חזקה לא פחות מהאף 2.
באופן כללי האף 3 נותן יותר סטלה בסגנון סאטיבה עם יותר השפעה פסיכודלית ופחות נוקאאוט. כמו כן האף 3 גם פחות פרנואידי מהאף 2 לדעתי.

לגבי הגידול, האף 3 גדל מאוד מאוד דומה לאף 2 מכל הבחינות.

אני מאמין שמתוך 30-40 זרעים של האף 3 לא תהיה בעיה למצוא קאט טוב יותר מהאף 2.

מקווה שהמידע עזר קצת
-פונזי

roni6

Member
אני כנראה עבדתי עים האפ2 למה קרה לי בידיוק אותו דבר מיהרתי לצאת לנסיעה של שלוש שעות עשיתי 2 באנגים בבאבלר זכוכית ראש לא קטן יצאתי מהבית ניכנסתי לאוטו ואשכרה לא יכולתי לינהוג בנינוחות הלכתי בית קפה ישבתי שתיתי קפה עוגות שעה וחצי של כאפות וקפאין אחד הימים זה גולדן באמת אני אוהב דברים כאלה

עשיתם לי חשק :p
גם אני רוצה!
אתם חושבים שאפשר למצוא משהו מהגולדן הזה באמסטרדם?

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
יש גולדן דיזל באמסטרדם אצל כמה מגדלים פרטיים אבל שום דבר שאפשר לקנות בקופישופ.
בישראל יש הרבה יותר גולדן דיזל מאשר בהולנד.

roni6

Member
פונזי יש גולדן דיזל לחברת נירוונה ידוע לך אים זה דומה למה שאנחנו אוהבים אחי אים כן תוך שבוע אני יכול לדאוג שיהיה לי

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
פונזי יש גולדן דיזל לחברת נירוונה ידוע לך אים זה דומה למה שאנחנו אוהבים אחי אים כן תוך שבוע אני יכול לדאוג שיהיה לי
לא מצאתי זן כזה אצלהם.

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
מזל טוב על השדרוג לדרג משתמש מהמניין!
עכשיו אתה יכול לערוך את ההודעות שלך במקום להוסיף הודעה נוספת ישר אחרי ההודעה הקודמת שלך, להכנס לצ'אט, להרשם לקבוצות חברתיות ועוד!

לא ניסיתי את הזן של נורדן סידס, וגם לא שמעתי על אף אחד שניסה אותו עד היום.
הגנטיקה לא אותה גנטיקה.

יש גולדן דיזל באמסטרדם אצל כמה מגדלים פרטיים אבל שום דבר שאפשר לקנות בקופישופ.
בישראל יש הרבה יותר גולדן דיזל מאשר בהולנד.

מעניין....אפשר למצוא גם ייחורים או זרעים?

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
מעניין....אפשר למצוא גם ייחורים או זרעים?
באמסטרדם אין זרעים.
ייחורים אין לי מושג אם מישהו שמר אני רק יודע שיש בחורצ'יק שמסיים בדיוק הרצה של 2 קרוסים של הגולדן דיזל ועוד כמה שקיבלו חבילות טסטרים ולא שמעתי מהם מאז.
אם מישהו מהם מוכר ייחורים זה לגמרי נשגב מבינתי.

זרעים יהיה אפשר בקרוב להזמין עד הבית מהחנות של האתר וייחורים בישראל אני יודע שרצים עדיין למי שבאמת מקושר.

כמו כן חשוב לי לציין שהגולדן דיזל עדיין בשלבי פיתוח והוא עדיין מכיל מגוון רחב מאוד של פנוטיפים. בדור הבא אני מקווה לברור את הפנוטיפים לכמה בודדים מוצלחים במיוחד.
אני מאוד מאוד מקווה שנסיים את הדור הבא עד סוף הקיץ הקרוב, אבל יכול להיות שזה יגרר עד סוף הקיץ הבא אם לא נמצא מהר אמאות מספיק טובות.

באמסטרדם אין זרעים.
ייחורים אין לי מושג אם מישהו שמר אני רק יודע שיש בחורצ'יק שמסיים בדיוק הרצה של 2 קרוסים של הגולדן דיזל ועוד כמה שקיבלו חבילות טסטרים ולא שמעתי מהם מאז.
אם מישהו מהם מוכר ייחורים זה לגמרי נשגב מבינתי.

זרעים יהיה אפשר בקרוב להזמין עד הבית מהחנות של האתר וייחורים בישראל אני יודע שרצים עדיין למי שבאמת מקושר.

כמו כן חשוב לי לציין שהגולדן דיזל עדיין בשלבי פיתוח והוא עדיין מכיל מגוון רחב מאוד של פנוטיפים. בדור הבא אני מקווה לברור את הפנוטיפים לכמה בודדים מוצלחים במיוחד.
אני מאוד מאוד מקווה שנסיים את הדור הבא עד סוף הקיץ הקרוב, אבל יכול להיות שזה יגרר עד סוף הקיץ הבא אם לא נמצא מהר אמאות מספיק טובות.

אחלה.
מקווה להגיע לאחד מהייחורים האלה בקרוב ;)
בהצלחה עם הפיתוח אחי מחזיקים אצבעות פה מישראל:tiphat:

Boomerr

Member
אחלה.
מקווה להגיע לאחד מהייחורים האלה בקרוב ;)
בהצלחה עם הפיתוח אחי מחזיקים אצבעות פה מישראל:tiphat:

אחרי כל מה שנאמר פה, אני משתוקק גם חחחח
היום דיברתי עם חבר שאני מחפש זנים שאשכרה בעישון נותנים לך תכאפה של לא לקום מהכסא ופחות תאלה שנותנים "כוח" להמשך היום חחחחחחח

אחרי כל מה שנאמר פה, אני משתוקק גם חחחח
היום דיברתי עם חבר שאני מחפש זנים שאשכרה בעישון נותנים לך תכאפה של לא לקום מהכסא ופחות תאלה שנותנים "כוח" להמשך היום חחחחחחח

אל תמעיט באותם זני בוקר חבר... אנחנו צריכים אותם ;)
אבל כן הייתי רוצה אצלי בגינה כמה מהגולדן דיזל הזה.

Boomerr

Member
אל תמעיט באותם זני בוקר חבר... אנחנו צריכים אותם ;)
אבל כן הייתי רוצה אצלי בגינה כמה מהגולדן דיזל הזה.

או נו להמעיט בערכם שלא יתנו לי באן פה בפורום
לא לזה התכוון המשורר
פשוט לא מעשן בבוקר כבר תקופה אז זה לא רלוונטי

פונזי אפשר הסבר על הגולדן שלך?
מה הברידים העיקריים? כמה זמן לקח לך להגיע לכיוון שאתה רוצה?
איזה פנוטיפים אתה מחפש בצמח שלך ומה אתה רוצה שלא יבוא לידי ביטוי

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
כאן תוכל למצוא מידע שכבר כתבתי:

https://www.icmag.com/ic/showpost.php?p=7275274&postcount=25

https://www.icmag.com/ic/showpost.php?p=6952338&postcount=2

https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=292584&page=24

הגנטיקה היא כמדוג * סאוור דיזל של רזרוויר סידס
עדיין לא הגענו למה שאנחנו מחפשים אבל הכיוון היה שם מההתחלה
אני מחפש סטלה שתשב טוב בסיטואציה שלי ללא בניית עמידות. היו כמה פנוטיפים מעולים במהלך הזמן וגם עכשיו יש המון פנוטיפים מעולים רק צריך לסנן את הפחות מעניינים וליצור זרעים אחידים יותר עם יותר אחוז של הפנוטיפים הרצויים.

Boomerr

Member
כאן תוכל למצוא מידע שכבר כתבתי:

https://www.icmag.com/ic/showpost.php?p=7275274&postcount=25

https://www.icmag.com/ic/showpost.php?p=6952338&postcount=2

https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=292584&page=24

הגנטיקה היא כמדוג * סאוור דיזל של רזרוויר סידס
עדיין לא הגענו למה שאנחנו מחפשים אבל הכיוון היה שם מההתחלה
אני מחפש סטלה שתשב טוב בסיטואציה שלי ללא בניית עמידות. היו כמה פנוטיפים מעולים במהלך הזמן וגם עכשיו יש המון פנוטיפים מעולים רק צריך לסנן את הפחות מעניינים וליצור זרעים אחידים יותר עם יותר אחוז של הפנוטיפים הרצויים.

לקח לי זמן אבל עברתי על הרוב,
לא שמעתי הרבה על הזן הזה ואני שמח לדעת שיש הכלאות כאלה שניתן להשיג או שיהיה ניתן בעתיד.
כשאתה מגדיר פונטיפים מעניינים או פחות מעניינים,
זה לפי טורי דעות אישיות או יותר עניין אגרונומי?
ומתי לדעתך יהיה אפשר לבצע הזמנות ?

Latest posts

Latest posts