What's new

Glueberry OG auto & Exodus Cheese - 400W HPS coco

Glueberry OG auto & Exodus Cheese - 400W HPS coco

  • Igen

    Votes: 18 100.0%
  • Nem

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    18
  • Poll closed .

bpsmokers

Member
Színtévesztő vagyok, pont a zöldet. :D de amúgy így hogy mondod már igen. Hogy próbálkozzak? Csökkentsem mégjobban a CaN-t és adjak nekik egy pici mgso-t? A közeg EC-je 1.3;1.4;1.5 következőleg egy sima ph állított vízzel locsoljam át?


Még valami. Abban tudsz segíteni, hogy melyik leveleket szedjem le, hogy jól fejlődjenek a bugák? Az volna a lényeg, hogy ők is minél több fényt kapjanak?


köszönöm a segítséged.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
nem, lehetőleg egy levelet se szedj le, CSAK ha muszáj, pl a alsókat a jobb keringés miatt levegőnek stb semmi összefüggés nem hülyeségből növeszti a leveleit...
 

Dapk

Active member
Veteran
hát nem szoktam autozni és tudom, h keményen szeretik, de ez azé masszív, ez úgy 2-2.2ms/cm ?
Én 0.45Ca-n és 1-1.2 fertit javasolnék, ha meg nagyon emelnéd még a pk-t akkor meg még mpk vagy amivel akarod pk13/14 stb Mg is mehetne neki -mit otm én 1-1.5g/10L

Habár én inkább azt látom, h ez az "égés" inkább a locsolási problémákból ered. Nem száradt ez a közeg már ki valamikor?


edit: azé pánikba nem kell esni, teljsen jól halad!
 

bpsmokers

Member
Dapk! Nagyon köszi, hogy foglalkozol a problémámmal! sztem én vagyok a hülye és megint hülyeséget írtam. Én ezt arányként írtam.

Komolyan, mikor már azt hinném kicsit, hogy értem, hogy miről van szó akkor mindig rákell jöjjek lófszt se tudok... Inkább leírom mit csináltam, mert az én fejemben totális káosz már az egész...

Ferti4-ből 300g-ot oldottam fel 1L-ben, jelenleg most ebből adtam legutoljára 4ml-t 1.5L öntözővízhez ill. 200gr CaN-t szintén 1L-ben oldottam és ebből 3ml-t szintén a másfél literhez így kapok a végén ~1.5EC-t, de sztem ez sem pontos már miután nyilván én farok azt a nyamvad milwaukee 611C C611 vagymi a tököm létező legrosszabb tesztert vettem meg... Szóval ja, kéne azt is kalibrálnom, mert időnként sztem attól se változna a mért érték, ha ráhugyoznék néha meg attól elmászik már 0.1-0.2-t ha ránézek...

Közegszáradás, igen sajnos előfordult most az utóbbi 2 hétben legalább 2x 1 napot sikeresen csúsztam. Ott azért már kókadtak rendesen. Nem is lesz több ilyen, hogy én majd kézzel öntözök. Következő körnél tuti csinálok egy top feed-et vagy egy autopotot legalább, meg ezt az 1000 éves HPS-t is kivágom aztán LED kerül be, mert ez nem olyan gyíkoknak való mint én....
 

Dapk

Active member
Veteran
Nincs itt baj, a levél végek a száradás miatt olyanok amilyenek. nálad úgy néz ki h 1.2g FIV és 0.6g Ca-N-al mégsz, jó N dús, de úgy gondolom az autonál ez nem baj -majd valaki erre mond valamit. Az az ec mérő tényleg szar de úgy 1.7-1.9-nél lehet hasraütésre kb a 0.45 CaN 1g FIV -tipikus fotós cocos oldat 1.5mS/cm3 szokott lenni.
Legjobbakat!
 

what_can_there

Well-known member
Kell az autoknak is a nitrogén, 0,5 g CaNit + 1 g FertiIV 1 liter vizbe, jo kell legyen. A végén el lehet hagyni a nitrogent, amikor mar csak 3 hét van vissza aratasig.
 

bpsmokers

Member
Sziasztok Srácok!

nagyon köszi a segítséget!
Dapk, köszi, hogy felvilágosítottál így legalább mostmár értem, hogy működik a dolog.
What, nagyon köszönöm a receptet, tnap este már ezzel locsoltam.
 

bpsmokers

Member
10. hét.


A leveleken egyértelműen jelzi a magnézium hiányt kérdés, hogy ez a 2 flöss miatt alakult így vagy kevés neki ami a ferti4-ben alapból van?! 0,8gr F4 + 0,5 CaN kezdenek helyrejönni tőle, de nem tudom kellene-e rásegítsek még mgso-val? Mit gondoltok mehet mellé 0,1-0,05gr mgso4?

Szerintetek reális lehet a 3 hét múlva esedékes szüret?
 

bpsmokers

Member
12. hét. Magtól 13.


dp oldalán azt írják 11 hétben magtól már szedhető, de ezt tudjuk azért nem kell készpénzként veni...


Mit gondoltok szedhetem már?
Türelmetlen is kezdek már lenni plusz a cheesek is szépen megindultak. egyre karcsúbb a hely...


 

bpsmokers

Member



szóval így állunk most, mit gondoltok? Cheeseim lassan már nem férnek el, azt is lassan virágzóba kellene kapcsoljam. Mondjuk a kevés hely gázabb, elvannak ők még vegben.


mondjuk már én is éhes vagyok. :D
 

Latest posts

Latest posts

Top