What's new

Glueberry OG auto & Exodus Cheese - 400W HPS coco

Glueberry OG auto & Exodus Cheese - 400W HPS coco

  • Igen

    Votes: 18 100.0%
  • Nem

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    18
  • Poll closed .

Coldplay001

Active member
igy van ez mar kesz innentol mar cbd_t termelsz ha nem szeded meg.... hallgass a mesterre es az also harmadat ahol meg feherek. a szorok azt hagyd, a tobbit nyesd le.. kimeletlenul :D
 

bpsmokers

Member
na hát egyelőre leszedtem 4-5 csúcsot a felső harmadról, de 70% még fent van. Egy hetet hagyom még fent utána részlegesen leszedem a többit is az alja meg marad még 1 hétig. ez így trimmelve nedvesen lett 139g. ha harmadára leszárad én már örülök, mert akkor elképzelhető, hogy meglesz a vége 150 körül. majd lássuk... hely legalább lesz a cheeseknek így lassan. Ha ezeket leszedtem véglegesen őket meg kapcsolom 12-be, de azokat már 600w alatt fogom virágoztatni. köszönöm a segítségeket
 

bpsmokers

Member
hát nézd, még abba se betegednék bele :biggrin: kb úgy is kiadná elnézve a csúcsokat... magamnak azt a célt tűztem ki, hogy 100 legalább meglegyen. Most, hogy craftoltam egyet elégedettnek érzem magam úgy meg már tömeggel is az leszek. Mondjuk már bárminek örülök amiért nem kell súlyos pénzeket kiadnom és hatásra is frankó :D
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
10 000 óra kb mire megtanulsz valamit normálisan s akkor még mindig nem tudsz szart se arra fogsz rájönni
 

bpsmokers

Member
szerencsére van időm, majd egyszer jó lesz. :D van már elképzelésem legalább hogyan meg miként kellene, sok minden tisztázódott így. az biztos, hogy utálok manuálisan öntözni szóval augusztusban ezen változtatunk, meg csak led lesz, mert olyan mintha a pokol vmelyik bugyrában rotyognék esténként, olyan meleg van... pplusz talán tudja kicsit kompenzálni a balfszkodásom. :D
 
Top