What's new

Gerilla tippek

Dr.skunk1

Member
Hello olyan kérdésem lenne hogy gerillába klónokat érdemes csoportosan ültetni egy nagyobb gödörbe vagy inkább egyesével.? Illetve őzek ellen melyik a legpraktikusabb riasztó ami nem.horror áron van? Thx
 

MeszarosLorinc

Active member
Hello olyan kérdésem lenne hogy gerillába klónokat érdemes csoportosan ültetni egy nagyobb gödörbe vagy inkább egyesével.? Illetve őzek ellen melyik a legpraktikusabb riasztó ami nem.horror áron van? Thx

Ozek ellen fizikai akadalyon kivul semmi nem mukszik. Gallyakbol epeits keritest a kerted kore ha a pocsodig feler akkor azt mar nem ugorjak at.
 

Coldplay001

Active member
en gyoker rohadasnak nezem.. szar az a fold amibe van,es ne locsold annyiszor mert ranezesre is latszik h tiszta viz...
 

eddyweed

New member
Mit tegyek a szag ellen ?

Mit tegyek a szag ellen ?

Üdv !
Valaki tudna segiteni abban ,hogy milyen növényeket érdemes kitennem a kertbe a szagok ellen ?
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
Mindent meeg lehet oldani..
Szagtalan fajta.. Van pár... Mentha kapor levendula citromfű büdöske lonc stb stb stb stb
 

Pillang

Well-known member
Szagtalan fajta, igen, az működik, de ha büdi növényt raksz ki, nehéz elnyomni, nekem az a tapasztalatom
 

eddyweed

New member
Mindent meeg lehet oldani..
Szagtalan fajta.. Van pár... Mentha kapor levendula citromfű büdöske lonc stb stb stb stb

Végre valaki ... A levenduláról hallottam meg a chilipaprikáról hallottam már,de nem próbáltam még egyiket se . Szerinted elég lehet ,ha csak a levendulából teszek ki vagy használjak több fajtát?
 

Kukutyin

Member
Nincs fix fajta, egy fajtán belül is a sokféle fenotípus akármit produkálhat. Aki a szagtól fél, de a kertjében meri az jobb ha bent nevel és szénszűrővel megoldja a gondját. Akinek meg ez nem megy véleményem szerint ne termesszen. De ne legyen már olyan irreális elvárásotok, hogy egy sor levendula vagy citromfű majd elnyomja a szagot. A legtöbb ilyen növény csak virágzáskor, vagy nagyon melegben tol messzebbről is érezhetően erős szagot, míg a kender a 2-3 hónapos virágzása alatt 24/7ben.
 

Kukutyin

Member
Virágzásba penész ellen nem illik permetezni. De a te dolgod ha mérget szeretnél szívni. Egyébként a permettel nem szünteted meg az okot, legfeljebb leszárítod a már meglévő penészt és annak is többnyire csak a kívül látható részét. Belül ugyanúgy megy tovább majd a buli.
 

Hatyu

New member
Esetleg valami tanács, praktika a megelőzésére vagy nincs mit csinálni?kezdenek nagyon harmatos reggelek lenni.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
h2o2 permet,, klóros permet(hypó)
5% töménységgel pl kinyirja a lisztharmatot és mindkett elpárolog nem marad rajta.
esélyes, hog y a többi penésznek és gombának is odabasz
 

Grinko

Active member
Üdv! Jövöre szeretnék kitenni 2db csajt a teraszom tetöjére!!! Szerintetek besülés lehet belöle,hogy dronnal kiszúrják ha nézik a parlagfüvet? Valaki halott már ilyen esetr?l?
 

Latest posts

Latest posts

Top