What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Garden 700 m.n.m

elanius

Well-known member
Veteran
ECSD x Mextiza vypada skoro hotova, supr pocin od pana Mahakali :D Sem zvedavy jaka bude.
Jak sa ma Copalita? Pocasi vazne parada, cumim co mi roste na zahrade, palky jak z indooru :-o
 

pMiii

Active member
dost dobrý vysocina .. :good:

letos to vyslo palice nafouknutý až běda to je fakt..

Ele hoď po nás taky nějaký kamení ze zahrady, ->pls :biggrin:


panove :tiphat:
 

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
ECSD x Mextiza vypada skoro hotova, supr pocin od pana Mahakali :D Sem zvedavy jaka bude.
Jak sa ma Copalita? Pocasi vazne parada, cumim co mi roste na zahrade, palky jak z indooru :-o

Copalita pomalu zraje doufam že dojede.Bude ještě chtit svůj čas.

picture.php


picture.php


Co se týče ecsd x mextyza,tak mě překvapilo, jak rychle zraje.Vůní mi přijde více do mextyzi.Mango+lehkej podtón dýzlu.Vzhledově převažuje dýzl.Těším se až ochutnám.

Ostatně tvůj GSC X COCOA vypadá krutopřísně.Pokud bude možnost velice rád bych to koštnul ;-)

Maha díky moc super cross nečekal jsem,že to dozraje.Myslím,že tady je to rychlý pheno co jsi mi ukazoval 6-7týdnů :tiphat:
 

elanius

Well-known member
Veteran
sakra copalita vyzera na hodne mladu holcinu, drzim palce aby dojela!

Casem nahodim fota ostatnych. Mozes si vybrat co ta zaujme a vezmu Ti na kosta zadny problem ;)
 
Last edited:

elanius

Well-known member
Veteran
dost dobrý vysocina ..

letos to vyslo palice nafouknutý až běda to je fakt..

Ele hoď po nás taky nějaký kamení ze zahrady, ->pls


panove

zadny problem, snad nebude vysocinovi vadit ked to hodim sem :)

GG#4xCK #1
picture.php


GG#4xCK #2
picture.php

F13#8 F2
picture.php

GSC S1 x Cocoa Kush
picture.php
 

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
Zdarec,co nějaké foto sušiny,smoke report a nejlepe toho magnum opusu?

Zdarec, nemám teď moc času,ale neco malo zde napíšu:

Magnum opus x King banner

picture.php


picture.php


Kytka měla hodně dobrej rustovej potenciál.Od začátku květu byla hodně cítit.Na konci už extrémně :biggrin:
Co se týče náchylnosti na plísně a padlí,tak dopadla velmi dobře padli ani sedivka se u ni neobjevili.
Produkuje smradlavé,extrémně tvrdé palice.

Já vnímám dýzlové, zemité tóny a úplně lehce broskev.Moje žena cítí broskvovej tang,jestli si na to někdo vzpomínáte:biggrin: Zjednodušeně řečeno chemická brokev.

Stav je pro mě dost sedativní.Osobně vaporizuju až večer a několikrát se mi stalo, že jsem po pár šlucích usnul.
Relaxační,chuťově velmi dobrý model vhodný k odpočinku.

Myslím, že jsem chytil pheno spíše do King banner, protože o ní se píše, že je to převážně indica.
Efekt je body, couch lock,sleepy což přesně odpovídá tomu stavu.

Pěstoval jsi ty nebo psalm69?Měli jste phena do magnum opus?
 
Last edited:

Rumburak

Active member
Zdarec,supr práce klobouk dolů,jinak ja ho nejel ale něco se rozdalo do čr a klukům to dozralo bez problémů,první pulku října,bez plísní a všech neduhů,je však pravda,že letošek byl supr co se týče počasí, jinak psalm má tuším dvě phena kinga a rozhodně to moc sedativní není,ten magnum opus byl taky spíš energický,škoda,že jse ti to nepodařilo lépe zdokumentovat na konci květu,at to roste!
 

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
2019

Pokusím se s vámi podělit o letošní pěst.

Chci tímto poděkovat za genetiku.

Thh 16 x Cocoa Kush
Ecsd x Blueberry
Blue meanie x Cocoa Kush
Choco Chiba x Vanilluna

Thx Elanius

Fire Kush# 5 x (white master x krazy kush)
Silver cookies# 4 x ( wm x kk )
Stardawg x (wm x kk )

Thx Krutibrko

Bangi Haze

Thx MahaKala

Sweet Mendo Bog x Dead band

Thx Psalm69


picture.php


picture.php
 

Latest posts

Latest posts

Top