What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Garden 700 m.n.m

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
Nemám čas přispívat(zatím ani není co ukazovat)
,tak pošlu aspoň nějaký info a zítra snad foto.Práce,rodina a včely mi dávají zabrat.

Nicméně jsem se dokopal k tomu postavit foliovník 3x4.5m Navezl jsem cca 300litrů kompostu,vermikompost,substrat s mykorhizou,moučka atd.

picture.php
 

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
California kush auto pheno 2

Vyrostla cca 1.75m a oproti phenu 1 nakvétala pozdeji.Mohl by být slušnej výnos nato, že je to automat.Struktura vánočního stromu.Borovicové tóny.

picture.php


picture.php


picture.php
 

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
tak co pane kolego, jak to jede ?

Nazdar Kamaráde, toš kveteme teprve měsíc.

Choco Chiba x Vanilluna - voní velice silně a těžce, dost se tahá.Uvidíme, jak se ještě promění.Těším se...

picture.php


Ecsd x Blueberry...řekl bych že vůní převažuje bb ale ještě je brzo

picture.php



Thh 16 x Cocoa Kush...ještě brzo na posouzení...hodně se vytáhl a asi ještě vytáhne

picture.php


Silver cookies# 4 x ( wm x kk ) je nejrychlejší zajímavá vůně, taková nakyslá zatím.

picture.php


Z jiného soudku

picture.php


Tak nějak v rychlosti.Za měsíc už to bude zajímavější.Celkem se trapim s msicema,třásenkama a další havětí.Jak na pár dní odjedu,hned problém.Mám radost, že jsem to letos udržel menší a neni tady ta džungle jako kazdej rok.

Udělám update cca za měsíc.I venku to vypadá zajímavě, ale to si nechám na příště.

Co u tebe nového?
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
zdravim vysočina cofíšop, mně se moc líbí ta cocoa haze, i ten koncept zvýraznit čoko tóny v hejz, hejzka tam bude dominovat.
 

-GD-

Active member
pro příště nějaká levandule či jiná bylinka v rožku,skleníku co by těm malým pažravcům mohla vadit?
 

elanius

Well-known member
Veteran
parada, ta velikost je ideal, urcite bude aj mensi vlhkost = menej plesni.
Na choco chibu x van sem zvedavy a haze16xck sem odjel, mas sa na co tesit. Mal som 3 phena, vse voni jak levandula s podtonama maty a kakaa, coz je velice zvlastna vona :D
Jedno pheno, najvic Haze dominant ma fantasticky efekt, cisty, euforicky a feel good.
Toto je ona:
picture.php
picture.php


Inak u mna v guerille pohoda, mensi kvitka, vse vice ci mene kvete a prekvapnim je radne rozjety kvet u Karma SourD bx2

Tak nech nam to roste a tesim sa na dalsi up ; )
 

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
Silver...

picture.php


Objevují se ložiska šedivky za par dni budu sklízet.
Velice intenzivní odér.Těžký a jemně sladký po cookies.
Kousek už jsem testoval a je to hodně silný.Později dodám smoke report.Každopádně za mě velmi dobrý strain.Díky.
 

elanius

Well-known member
Veteran
pekna siska, hodna svojho mena, enjoy.

ChocoChibaxVanilluna docela cumim na ty kvety :D jak voni?
ECSDxBB mas BB pheno, u mna najlepsi smoke minuleho roku prave ty BB dominantne phena.
THHxCK co vona? Levandula?

Mimochodem, ked myslis ze Kudlanka je alien, tak co toto? Som to chytil na zahrade a nechapem z toho tvora, silenost.

picture.php
picture.php
 

Latest posts

Latest posts

Top