What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

FMS-Collective *3kW Secret Laboratory*

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
hmmm to jsou všechno dobré semena... na tu criticalC jsem zvědavý, protože mám taky ty semena.. a samozřejmě sour collision to se musí:). chtěl bych se zeptat, to je kusharella F2 semena.. od toho samce co jsi ztratil R2?

hotová jungle radva.. prales plný zdravých kytizz, krásná přehlídka indoor genetik.. :blowbubbles:

jj jsou to dobrý semena, proto jsem je dal klíčit :D
Critical Coll. Vypadaji nadherne a zatim podle vzhledu to vypada ze jsou vice na Critical Mass strane, no uvidime co predvedou v kvetu.
Kusharella na doplneni jsou je rezy z puvodni maminy. Bohuzelse ke me nakonec ty F2 nedostali.
Zkusim udelat fazole Kusharella s sfvogkush/G13 a pak hledat nejlepsi phena.

Jungle je to hezka, a cim dal bude jeste hezci. dekuji za hezky slova a opatruj se :)
 
F

Fluffy Clouds

no chci jenom říct, že neudělat F2 byla totální blbost... když už jsi dělal kushyhaze, taks tam mohl hodit kusharellu.. no co už..

sice to zní jako dobrý kříž, klidně ho udělej, ale G13widow to změní... sfvog/g13widow bude uspávák.. možná ccbx by byla lepší..

:ying:
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
no chci jenom říct, že neudělat F2 byla totální blbost... když už jsi dělal kushyhaze, taks tam mohl hodit kusharellu.. no co už..

sice to zní jako dobrý kříž, klidně ho udělej, ale G13widow to změní... sfvog/g13widow bude uspávák.. možná ccbx by byla lepší..

:ying:

Uplne souhlasim, hlavu si boucham jeste ted, ale co uz....
Uvidime jake phena se pak objevi, tenhle rok budu delat hodne ruznych krizencu, kym jsou prostory, takze se objevi ruzne zajimave kombinace :D :D
 

loko00

New member
hi

hi

vidim ze to mas roztahane na viacerich forach.o do tych rezov by so stale isiel......sa ozvi na freeegr. momentalne matkujem chemdoga greehouse,great outdors -zen seeds,tahoe og budha ,ak 48 plus vlastne crosy nach sa dari
 

newhousegreen

-.-
Veteran
vidim ze to mas roztahane na viacerich forach.o do tych rezov by so stale isiel......sa ozvi na freeegr. momentalne matkujem chemdoga greehouse,great outdors -zen seeds,tahoe og budha ,ak 48 plus vlastne crosy nach sa dari

to budeš muset nejspíš sám. Radva je vyšší liga:biggrin:, alespoň představuje to nejlepší co máme, takže bacha. Trochu pokory a úcty to chce
 
F

Fluffy Clouds

Zdar :wave:
F2 generaci budu delat urcite, proto jsem nechal poradne vyrust i samce, abych vedel jak vypadaji a podle toho si vybrat. Samec vybran s perfeknim rustem, vetvenim, a hodne masivnym nakvetem.
Mas pravdu ze nepotrebuji dlhy rust, vsechny sli na kvet kdyz meli kolem 30cm, a ted uz ma vetsina tak 60-80 cm, pritom je to jen zacatke kvetu.

:tiphat:

dobře se vytahuje :biggrin: jak žýkačka.. všiml sjem si že některé mají masivnější stonky a některé tenké po dieselu.. vytahují se stejně? doufám, že tam nebudo žádné banány..
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
vidim ze to mas roztahane na viacerich forach.o do tych rezov by so stale isiel......sa ozvi na freeegr. momentalne matkujem chemdoga greehouse,great outdors -zen seeds,tahoe og budha ,ak 48 plus vlastne crosy nach sa dari

Zdar,
rezy ted bohuzel nejsou zadne k dispozici. Diky za nabidku, ale mam toho tolik ze sam nevim co drive. Mometalne selektuji 7 novych veci,
a dalsi uz cekaji na sve misto.
Preji nech se dari a opatruj se.

to budeš muset nejspíš sám. Radva je vyšší liga:biggrin:
, alespoň představuje to nejlepší co máme, takže bacha. Trochu pokory a úcty to chce

Ahoj :wave:
Měl si pravdu, ale jen z části. Myslím si že to myslel dobře, a vyšší liga nejsem. Zas neprehanej. Jebo z lesa co ma rad dobry kour a bavi ho pestovani.

dobře se vytahuje :biggrin: jak žýkačka.. všiml sjem si že některé mají masivnější stonky a některé tenké po dieselu.. vytahují se stejně? doufám, že tam nebudo žádné banány..

Zdar,
ze dobre se vytahuje, se to zblaznilo cele, tos mi co dal, za ultrarychlo rostouce kytky ?
Vytahují se podobně, i když některé o trochu méně. Začína to ale pěkne osypovat, a už hádam i přestali růst.
Uvidíme jak do teď začně naberat na květu.
P.S. Začínají pěkně smrdět.

:tiphat:
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Zdar všem,
ani nevím z kterou části aktualizace začít, když je toho tolik.
Připraveny mám záběry z květového boxu, ale i na rostliny z nových selekcí Critical Collision, WavyGravy a WreckD.
V květovém boxu (2x600W hps) mají holky 3 týdny a pár dnů.
Všechny vypadají zdravě a vitálně, co mi dělá velikou radost.
Začali dostávat pravidělnější dávky květového hnojiva BioBizz Bloom.
Vypadá že jim to dělá dobře a mají některé hezký náběh....
To budete moci posudit už sami.

Celý box
picture.php


ChemdogD/C99 (C99 pheno)
picture.php


ChemdogD/C99 (C99 pheno)
picture.php


ChemdogD/C99 (C99 pheno)
picture.php
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Coastal Collision (ECSD x SFV OG Kush Bx1)
picture.php


Coastal Collision (ECSD x SFV OG Kush Bx1)
picture.php


Bubba Kush "Katsu cut"
picture.php


Bubba Kush "Katsu cut"
picture.php
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Sour Collision (Sour Diesel x Coastal Collision)
picture.php


Sour Collision (Sour Diesel x Coastal Collision)
picture.php


Kusharella (SFV OG Kush/C99)
picture.php


Kusharella (SFV OG Kush/C99)
picture.php


Kusharella (SFV OG Kush/C99)
picture.php
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Pokračujem selekcí Enge´Haze a CaliChunk/NLA. Myslím si že sem to vychytal dobře a i tahle druhá část boxu pěkně zaplnila prostor. Samozřejmě sem počítal že CaliChunk/NLA, budou o něco nižší, a nakonec mi vyhovuje, a můžou být přímo v středě.
Všechny vypadají, musím to napsat perfektně a mylsím si že se objeví něco co upouta pozornost.

CaliChunk #2/NLA #3
picture.php


CaliChunk #2/NLA #4
picture.php


CaliChunk #2/NLA #5
picture.php


CaliChunk #8/NLA #5
picture.php
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Enge´Haze #H - fuuuuu trocha som sa zlakol.... aka tvar ?
picture.php


Enge´Haze #K
picture.php


------------------------------------------------------------------

Enge´Haze #D
picture.php


Enge´Haze #F
picture.php
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Je načase se konečně podívat pořádně na rostliny s další selekce, jak už jsem spomínal konkrétně Critical Collision, WavyGravy a WreckD.
Všechny taky vypadají zdravě a vitálně co mě těší.
Mě osobně se zatím nejvíc líbi vzrůstem rostliny WreckD.

WreckD (Trainwreck x ChemdogD) #A
picture.php


WreckD (Trainwreck x ChemdogD) #B
picture.php


WreckD (Trainwreck x ChemdogD) #C #(female)#
picture.php


WreckD (Trainwreck x ChemdogD) #D
picture.php
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Wavy Gravy (Casey Jones x ChemdogD) #B
picture.php


Wavy Gravy (Casey Jones x ChemdogD) #C
picture.php


Wavy Gravy (Casey Jones x ChemdogD) #E
picture.php


Wavy Gravy (Casey Jones x ChemdogD) #H
picture.php
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Critical Collision #1

Critical Collision #2

Critical Collision #3

Critical Collision #4

Critical Collision #5
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Critical Collision #6

Critical Collision #7

Critical Collision #8

Critical Collision #9

Critical Collision #10
 

šunka-maslo

Duv' conoisseur^^
ICMag Donor
Veteran
Ahoj kamo!!

Luxus marshale:tiphat:

Jsou pekny, a to je cool videt ty WreckD' jsou hezky:)

Critical Collision #1 vypadaji ze jsou vic na critical stranu, zajimavy:ying:

Zatim poto!!
 
F

Fluffy Clouds

Enge´Haze #H - fuuuuu trocha som sa zlakol.... aka tvar ?
View Image

Enge´Haze #K
View Image

:biggrin: jóóóóóó :woohoo: se nelekej a seznam se.. engéčka :ying:

zdá se, že H je stavbou do dieselu nejvíc, a F do bangi, taky F vypadá, že kvete rychle... ty spodní větvičky co ještě nezačali kvést bych odstranil... aby to šlo do palic hehe jo já myslím, že už by se měli přestat natahovat... a teď :peacock:

tak to je dobrý, takže měly 30 cm a teď???

critical collision vypdají hodně po critical mass?

jo ty linie uvádíš opačně, když uvádíš u svých crossu matku, tak bys měl i u headových.. takže matka vždycky chemdog D u těch crossů a samci trainwreck bx a casey jones.. oba dva ty crossy budou mít podle mě velký výnos... chemdog D dává jak šílený... taky ty crossy co plánuješ s Nějakým samcem wreckD zní zajímavě.. H3adshots? hehe

:tiphat:
 
Last edited:

Latest posts

Latest posts

Top