What's new

FM grow - 400W

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
ZeeGun said:
čau kuci, máte to pěkný koukam že sem asi poslední kdo ještě zastřihává na růstu..:D
Sorry že odbočuju, ale stim četem je to jako jeden pro celej ic mag, nebo i pro čechy atd..??

jj v skrini nebudu zastikavat na rustu, bo se to konari samo pekne....
Ako funguje chat zjistime coskoro...a ved je to jedno aj tak nam nik nebude poriadne rozumiet :muahaha: :muahaha:
 
K

kripalu

Jó ten chat mě taky zajímá, ale zatím mám ještě daleko i k PM :D.
Radva: zkoušel jsi i nefeminizovanou Kholu ?
 
Last edited:

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
ne neskousel, nemeli jsme nikdy duvod menit neco o cem vim ze je spolehlive po vsech strankach za neco o cem nevim jak to bude ale verim ze to bude taky v poho :)

No pristi rok by jsem uz chtel venku sadit sve rezy..doufam ze to vyjde :)
 

tekknou

Member
Hoj radvo pěkně ti to roste a fér salámy na fotkách;).A co jinak máš se,jak to jede venku?Já bohužel měl letos smůlu na skurvnené čórky ,takže jsem přišel o kvalitní úrodu a to holky teprve začaly rozjíždět květ a nějaké pako to vorvalo ještě napůl nezralé jenom vrcholovky ostříhaný a ulámaný,no je to k pláči ,kord když to venku vypadá na krásný babí léto a ještě to mohlo klidně nerušeně zrát,teď akorád tak vztek z nachozenejch km pro pár mrdek nedozrátejch ,asi pořídim icebag a bude vystaráno ,co jinýho s tím:/..?!
 

sensi23

Active member
Veteran
nazdar radva no ten outdoor je teda opravdu vyderena zalezitost cece ....koukam ze se to na tech slovenskejch juznych svahoch pekne vyvrbilo :jump:
tak good luck a at se dari i v indoorovych podminkach
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
33 days 12/12

33 days 12/12

tekknou said:
Hoj radvo pěkně ti to roste a fér salámy na fotkách;).A co jinak máš se,jak to jede venku?Já bohužel měl letos smůlu na skurvnené čórky ,takže jsem přišel o kvalitní úrodu a to holky teprve začaly rozjíždět květ a nějaké pako to vorvalo ještě napůl nezralé jenom vrcholovky ostříhaný a ulámaný,no je to k pláči ,kord když to venku vypadá na krásný babí léto a ještě to mohlo klidně nerušeně zrát,teď akorád tak vztek z nachozenejch km pro pár mrdek nedozrátejch ,asi pořídim icebag a bude vystaráno ,co jinýho s tím:/..?!

Zdaaar chlape, venku to jede pekne, pekne :joint:
Blizsie info v Jungle Brothers :jump:

sensi23 said:
nazdar radva no ten outdoor je teda opravdu vyderena zalezitost cece ....koukam ze se to na tech slovenskejch juznych svahoch pekne vyvrbilo :jump:
tak good luck a at se dari i v indoorovych podminkach

Ahooj tak venku je to supr ako sem psal vise............ :joint:
a ve ventir se dari takhle
.................................................................................... :muahaha:

33.den na kvetu, dnes zalivka EC 1,2 a Ph 5,8....bobnataju a rosia sa pekne.... :spank:
K2

SMBog 2

SMBog 2

K2

K2

ICE
 
Last edited:

sensi23

Active member
Veteran
a ono i vevnitr :)

a ono i vevnitr :)

koukam ze na 1.indoor vice nez solidni :respect: ...opravdu dobre odvedena prace :joint: tak at se dari i nadale
 
Last edited:

Machoman

Active member
EXODUS_01 said:
Ano, velkým problémem hydroponie je chemická chuť a vůně. Kuřme pouze organické produkty !!! soil rulezzz :muahaha:

Jak se daří Hedgehogovi ???

No to je možná jak u koho,taky záleží na použitých hnojkách a delce flushingu...

Osobne si myslím,že z hydra se dá udelat lepší chut jak ze soilu.

A abych pravdu řekl,tak chutove nejhnusnejší brka sem hulil práve z hydra(aerošky).Ono taky když přijde nejakej a je potřeba rychle sekat,tak soil narozdíl od hydrosystemů nebude za 3-4dny jakžtakž propláchlej.

Te lepší chuti ze soilu jsem taky dřív veřil,ted mi to přijde jako mystifikace :asskick:

Jinač radva good work,pak dej vedet s tema librama;)
 
Last edited:

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
400 Lightmix/kokos Ra2 style....... :D

400 Lightmix/kokos Ra2 style....... :D

36.den na 12/12 dnes zalivka EC 1,5 Ph 6,0 / 10 litru

najblizsie za 10 dni jdu na dovcu............... :joint: :jump: :spank: :muahaha:

WR

WR

WR

SMBOG

SMBOG

HG, SMBOG, K2, WR

HG, SMBOG, K2, WR
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
45 days 12/12

45 days 12/12

K2

SmBog, SmBog

SmBog, White Russian

All

White Russian

White Russian HedgeHog

K2


:spank: :joint:

P.S. Pivo nepiju proto ho vypil muj kamos a vraj chutnalo :listen2:
 
Last edited:

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
51 days on 12/12

51 days on 12/12

51 den na kvetu
Štangle sa formuju pekne, skor sa uz sformovali.
SMBogy, Hedgehogy a White Russsian pujdu dolu behem 7 dnu. Flushing bude ve vani :muahaha: :joint: :spank:
Preplachnem to poriadne vodou......

Celok v boxu a White Russian................
All in box

All in box

White Russian

White Russian

White Russian
 

Latest posts

Latest posts

Top