What's new

FM grow - 400W

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
FM grow - 400 W

250/400 Soil ( Light Mix ) +Cocos
12 pak 9 kytek v 6,5 litrovych kvetnikoch ( 18x18x20 )

Osadenstvo :
2 x SmBog
2 x HedgeHog
2 x ICE
2 x K2
2 x White Russian
Apollo 11
Pure Power Plant

Rust : BioBizz Fishmix, Hesi SuperVit​
Kvet : Bcuzz A+B soil +PK 13-14 + Hesi Supervit​
Flushing : Poradny preplach ve vani !!!​

Foto dodám.............. :joint:
 
Last edited:

IqTyq

Active member
Moc se přimlouvám za nějaké protekční fotky Purpurey Ticinensis, pokud ji ještě máte. Prosím prosím.
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Rozestupy jsou od 40 - 60 cm po boku terasy od sebe na 1 metr....... a junglu jeste len uvite kdyz se vratim ......
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Indoor 250/400 Soil +Cocos ( 2x SMB, 2xHG, 2xICE, 1xWR, 2xK2 )

Indoor 250/400 Soil +Cocos ( 2x SMB, 2xHG, 2xICE, 1xWR, 2xK2 )

Hi people........... :joint:
Tady pridavam par fotecek z 14 dne prepnuti na kvet...zatial neni na co pozerat ale co uz.......to sa behom dufam 2 tyzdnou zmeni,.....

( Slecny A11, PPP a WR) su po tom ako mi to kus na ruste prerostlo na druhy starne Praglu...taktiez pod 400 :D:D:D
Zalivka Ph 6, Ec 1,0 prebehla pred 7dnami....pred 3 dnami prliato cistou vodou a vytecena voda z kvetnikov mala EC 0,7 a Ph 6,5.....zajtra je na rade zase zalivka s hnojkami.......

Ak chcete sa pytajte, upozornujte na chyby..atd..ved to znate kluci sikovny...... :joint: :muahaha:

EDIT : Holky papaj vodu o 106 a tak dnes dostali 10l vody s hnojkou. Ph 6,2 a EC 1,4. Dufam ze im bude chutit. :jump:















 
Last edited:

d-k

Active member
IqTyq, máš ještě zachované to indika pheno (zlatý střed)? To by totiž mělo být ono.
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Indoor 250/400 Soil +Cocos ( 2x SMB, 2xHG, 2xICE, 1xWR, 2xK2 )

Indoor 250/400 Soil +Cocos ( 2x SMB, 2xHG, 2xICE, 1xWR, 2xK2 )

Dnes jen tak rychle ......holky ma za sebou 20 dni na 12/12
Patek zalivka 10 litru ec 1,5 Ph 6,1
V celku se im dari ..no uvidi se ted jak se nafouknou.... :joint:


SM Bog

All

White Russian

SM Bog, K2, ICE

SM Bog

White Russian
 

ZeeGun

Member
Čau Radva, konečně vidim taky tvůj indoor, a musim říct že na dvacátej den je nákvět víc než solidní:))
Good luck
Zee

Ps: chtěl sem ti dát karmu ale nák mi to ještě nejde..
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Zdravim ZeeGun ......
Diky za pochvalu. Holky si nestezuji tak dostavaj ted i 4 nasobni davku proti odporucanej a furt EC nebylo vic jak 1,5 .....coz se cudujem..kdyz dam hnojky podle navodu tak mam EC sotva 0,8 a to by bylo na holky malo asi.....a co jsem jsi porovnaval z earo a hydro systemami tak je to stejny..tak mi nejde do hlavy ze proc vsichni rikaj ze jak to vali v hydru...ten kookos a litghtmix mix je uzasnej..holky behem 3 dnu vychlastaj 8-10 litru vody....karma de posilat az kdyz mas 50 nebo 75 prispevku tak ako posilani PM je po 50 a chat je po 75 prispevkach :)
 

Machoman

Active member
radvancan said:
Zdravim ZeeGun ......
Diky za pochvalu. Holky si nestezuji tak dostavaj ted i 4 nasobni davku proti odporucanej a furt EC nebylo vic jak 1,5 .....coz se cudujem..kdyz dam hnojky podle navodu tak mam EC sotva 0,8 a to by bylo na holky malo asi.....a co jsem jsi porovnaval z earo a hydro systemami tak je to stejny..tak mi nejde do hlavy ze proc vsichni rikaj ze jak to vali v hydru...ten kookos a litghtmix mix je uzasnej..holky behem 3 dnu vychlastaj 8-10 litru vody....karma de posilat az kdyz mas 50 nebo 75 prispevku tak ako posilani PM je po 50 a chat je po 75 prispevkach :)

Radva až pojedeš první hydro uvidíš sám;) srovnávat aero vs soil v rychlosti růstu proste nejde.

Jináč kytky vypadají dobře a zdrave :rasta:
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
jj to sem zvedav....ja je porovnaval jen tak podle fotek..co jsem videl na G. nejake hydro, earo atd nejakych 5 lepsich threadu a vypadalo to na stejne....ale to je jedno uvidi se i tak asi pujdu drip( uvidim jak dlho pri nej vydrzim ). I tak me nejvic zajima kvalita vysledku, chut, vyzor,a az potom vynos ..ale na vynos mam venky. :jump:
Ted by se to uz melo pomali zacat nafukovat, tesim se :joint:
 

EXODUS_01

breeder
Veteran
radvancan said:
I tak me nejvic zajima kvalita vysledku, chut, vyzor,a az potom vynos ..ale na vynos mam venky. :jump:
Ano, velkým problémem hydroponie je chemická chuť a vůně. Kuřme pouze organické produkty !!! soil rulezzz :muahaha:

Jak se daří Hedgehogovi ???
 
Last edited:

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
HedgeHog a SM BOg zblizsia...hoky mi delaj radost :muahaha: :jump:
24.den kvetu.................... :joint:
Hedge hog

Hedge hog

Hedge hog

SmBog

SmBog

SmBog
 

EXODUS_01

breeder
Veteran
Moc pěkný Hedgehog, vážně dělá pěkný salámy !!! keep growing bro !!! :joint:

 
Last edited:

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Ahoj, ahoj..tak me Pm uz jdou. ( jedu po 50 postech ako davani karmy ;) , chat - 75 postu )
Jinac mi seminka kupujem pravidelne na jaro ve Vidni a prave feminizovany............
 

ZeeGun

Member
čau kuci, máte to pěkný koukam že sem asi poslední kdo ještě zastřihává na růstu..:D
Sorry že odbočuju, ale stim četem je to jako jeden pro celej ic mag, nebo i pro čechy atd..??
 
Top