What's new

First experience with Casey Jones and Kali Mist

G

Guest 6345

Zdravím všechny na icm:wave:
mám tu další update ze 35 dnu květu. Casey jones voní fantasticky, nikdy před tím jsem něco takového necítil, ta vůně je přímo orgastická. Ani se to nedá moc popsat, úplně něco jiného, než běžný skunk. Připomíná mi to sladké banány, trošku mango.Jinak vůně je dosti intenzivní, bez pachového filtru,nee.

info:
pH = 6,60-6,80
Ec = 1,75 mS/cm
RH = 30-40%
Lampa je 40 cm nad vrcholky
Největší/nejmenší Kali Mist = 75cm/65cm
Casey Jones = 92cm/80 cm
teploty = max 30°C, min 20°C

Hnojím podle biobizz plánu, akorát už dva týdny nedávám Fish-mix, Bio-Grow 3ml/l. Na požadované Ec vždy naředím. Zálivka každý den, 500ml/rostlinu. Jeden den hnojivo, druhý den voda a tak pořád dokola.

35 days on 12/12




picture.php


Zdravíčko pane :)
ráno (nebo to bylo už včera?!, mno to je jedno :) ) prostě sem se díval na kytičky a některým se zavírají listy (kraje jdou nahoru) stejně jako to máš ty tady na fotce, ale dělá se mi to jen na vrcholových litech, čím to může být netušíš? jetli genetikou nebo moc teplem?
a to hojím cannou
jak moc strost mi to nedělá ptže holky jsou jinak uplně vitální, jen mě to tak zajímalo čím to je, jetli to je genetikou nebo je něco hodně špatně...
 

CrTecekk

Member
Ahoj Elessare a Imugnio. Myslim, ze ty listy v zhuru budou genetickeho puvodu pac sem to mel u dannyboye a to jak venku tak ve vnitr a venku urcite to teplotou nebylo:), tak si to myslim ja.....
 

Machoman

Active member
Tu genetiku odjetou nemám,ale taky bych se přiklánel ke genům.Podobne mi jede jedno pheno s.a.g.e -je to videt i na te mamine-řezany to jen zdedí;)

Samo zase perfektní grow se zajimavyma genama-at se daří jak má...
 

Elessar

Active member
Zdravím Vás pánové:wave:

Zdravíčko pane :)
ráno (nebo to bylo už včera?!, mno to je jedno :) ) prostě sem se díval na kytičky a některým se zavírají listy (kraje jdou nahoru) stejně jako to máš ty tady na fotce, ale dělá se mi to jen na vrcholových litech, čím to může být netušíš? jetli genetikou nebo moc teplem?
a to hojím cannou
jak moc strost mi to nedělá ptže holky jsou jinak uplně vitální, jen mě to tak zajímalo čím to je, jetli to je genetikou nebo je něco hodně špatně...

Tak začnu asi takhle. Zatím bych genetiku vyloučil jestli-že jsou všechny miminka řezané z jedné matky(pro moji várku). Pokud si všimneš první fotky Caseyho v mém posledním příspěvku, listy nahoru se neohýbají. Tahle kytička je úplně ve předu v boxu nalevo.
Existuje na to několik teorií, může to být teplem, taky přehnojením, nebo obojím dohromady. Caseymu prý hodně tepla tolik nesvědčí.
Pojďme tedy rozebrat moji situaci: Kytička, která má listy nahoru, je umístěna ve 3. řadě úplně nalevo. Nad ní je cirkulační ventilátor, jde tam nejvíce světla díky heatshieldu. Teplota tam bude asi větší než pod lampou. Ventiátor, který je nad ní, na ni tolik nefouká, spíš jde proud vzduchu na pravou stranu.
Na stejném místě jsem měl i Mountain Jam v minulém kole(schválně na něj koukni).Není to vidět tolik, ale taky jdou špičky listů nahoru.
Já bych to tedy viděl, jako rekci na teplo, popřípadě suchý a teplý vzduch dohromady. Kytička odpařuje větší množství vody. Může na to mít vliv i trošku více živin.
Myslím, že spoustu lidí, co tu jede i jiné modely se s tímto znakem setkávají. Ať už tím, že více solí, nebo větší teplotou.
Pokud to nemá zásadní vliv na zdraví rostliny a nějak vážně ji to neomezuje, tak bych to neřešil(možná do budoucna, až budeme mít všichni ty Top boxy:D s klimatizační jednotkou a computerem na sledování živin)

Díky za příspěvky a klidně se ptejte

Good Luck to everybody
Elessar
 
G

Guest 6345

ELE:
mno taky sem si říkal že to bude teplotou ptže jak jedu ty kalfasy, tak zkroucených listů sem si všiml pouze u kytiček které jsou nejblíže k výbojce = jsou tedy i největší co do objemu.....
proto mě jako první napadlo, že to bude spíš tou "teplotou" ..
v poslední době jsem začal rozlišovat dvě veličiny...
- teplo = ta hodnota co mi ukazuje teploměr = z tohle by byl úžeh
- teplo místnosti = přesněji řečeno můj pocit jaký mám v místnosti, tedy celkový poměr vlhkost, teplota, "vydýchanost vzduchu" = z tohohle by byl upal :)
(hehe když sem to psal tak sem ten užeh s upalem zase popletl ale podle wiki je to tak :))
takže občas se mi stalo že sem kytičky "spálil" i když teploměr ukazoval ideální teplotu vzduchu...
proto mě napadlo že i když jsou kytičky v ideální teplotě, druhý činitel by mohl způsobit ono kroucení, ale jak sem psal hned ze začátku,

spíš mě to zajímalo abych veděl, kytičky vypadají zdravě takže moc bych se toho nebál :)
picture.php

i podle fotky to vypadá že se listy sevřou jen na těchto dvou šišulách a jen ty co jsou nejblíže ke stínidlu :)
 

rkcz

Member
Servus. Mne tohle delaly kytky, kdyz sem jim hybal s pHckem a nedrzel ho po celou dobu na stejne hodnote (jednou 5.6 pak 5.9 pak zas 5.5 treba). Pak uz zalezelo na genetice, jak je schopna se s tim poprat. Bud byla narocnejsi a listy se ji zacli ohybat timto stylem, nebo odolna a zmeny ph ji nijak vyrazne nevadili. Kazdopadne popaleni hnojkama bych vyradil jako prvni. Teplota na to muze mit urcite taky nejaky vliv.
 

Elessar

Active member
Hezké odpoledne přeju:wave:
další update. Musel jsem opět přivazovat, neboť Casey neudrží váhu palic na svých slabých větvičkách. S tímto modelem je trošku více práce. Myslím, že je úplně ideální na SOG. Pokud ho někdo někdy pojedete, začněte s přivazováním už od začátku, vyvarujete se tak případnému zlomení větviček. Kali roste slušněji, ale hlavní větve jsem musel přivázat taky.

to rkcz: je to možné, že některé strainy jsou na pH více náchylné. Já jsem to s těmi živinami myslel tak, že se vytváří soli v substrátu a proto ty špičky listů nahoru.Promiň mi za špatnou interpretaci. Takže ne jako známka přehnojení, ale nahromadění solí v mediu. Já totiž neproplachuji(musím s tím začít).

info:
pH = 6,60-6,80
Ec = 1,80 mS/cm (víc už nepůjdu)
RH = 30-40%
Lampa je 35 cm nad vrcholky
Největší/nejmenší Kali Mist = 75cm/65cm
Casey Jones = 93cm/84 cm
teploty = max 32°C, min 20°C


A teď fotky

42/12/12

Casey Jones (42/12/12)

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


Kali Mist (42/12/12)

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


celek

picture.php



Good Luck
Elessar
 
1

1000ARMSofKALI

ahhhhh vypadá to super:woohoo:, jen tak dál, nejradši bych to tam šel k tobě počuchat, jak to vóóónííí?, jsou to super sativy, myslím že si užiješ kopu srandy a taky sexu asi:bigeye::bigeye::D.....aspoŇ u mě to tak funguje tahle south asian genetics....

peace
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Go-go-go :smoweed:
Vypada to smakozne a nadherne :yes:
Preji nech to vyjde podle predstav a jeste o neco lepe......:wave:
 

newhousegreen

-.-
Veteran
připojuju se,seš asi hodně spokojenej že?nebo cítíš nějaké nedostatky?

oba modeli předvedou jistě ke konci Velkou show
a ať koukám jak koukám,Kali Mist je dokonalá,ale nezdá se mi že půjde přes 80 dní

Casey Jones,-u něho(ní) asi rozhodne těhle 20-30 dní
bude výnosnější?
co myslíš?

miluju tvoje kytky,čím fotíš?

show show
 

Elessar

Active member
Nazdar klucíí:wave:
nechte už tý chvály, úplně se červenám:D
to ARMS: voní to nádherně, těžko se to popisuje, dost intenzivní vůně ten Casey Jones. Na milování bych to mohl zkusit, ale přítelkyně na to moc není, může všechno, ale konopí ji nedělá dobře. Jsme si jednou dali GWSko(páradní model na mazlení) a byla z toho dost vedle. Ale ve výsledku milování bylo nádherný, do tohodle ji asi nepřesvědčím, stačí když se na ně jde kouknout a z toho odéru ji začne bolet hned hlava.Tuhle mi říkala, ale to já bych si asi vůbec nezakouřila, z nich jde takovej respekt, mě by to úplně rozsekalo.

to NHG: spokojenej jsem, ale(to je skoro vždycky u mě:D), samo, že by to mohlo bejt ještě lepší. Chtěl bych se dopracovat k tomu, abych měl ve dne ideální teploty, nehledě na to jak je venku, co nejmenší výkyvy, ještě alespoň každý týden začít proplachovat od solí v substrátu(chtělo by to každý týden, hned od malička). Ale je to super, nemůžu si stěžovat.
Kali Mist je opravdu nádherná, perfektní stavba na sativu(ikdyž tohle je indica pheno), kompaktnost palic bude hodně slušná, trichomy všude(jsou to ty indicové, krátký stopky a větší hlavičky než u Caseyho).
Casey asi výnosnější bude, hlavně mám třeba až 5 vrcholovek někde. No je pravda a PERIPHERY už to psal, že Casey se předvede až od půlky květu.
Fotím Canonem Ixus 50, někdy je těžký vybrat z tý spousty fotek.
Jsem rád, že se holky líbí.

Good Luck to all
Elessar
 
1

1000ARMSofKALI

no jóóó Elessare, mohla by třeba zkusit si dát 1 nebo 2 prdíky ze skleněnky místo toho, aby ssi dávala s tebou tvůj obvyklej tlustej joint kámo:muahaha::muahaha:
mně taky, když jsem byl v greenhousu moc dlouho, začala trochu bolet hlava, casey is poisonous:yeahthats, jinak když to nerada hulí ať to nehulí, to je jasný.... v OG strainguide je report na thai-tanic od Flying Dutchmen, kde to grower spolu se svou přítelkyní přejmenovali na thai-agra:biglaugh::biglaugh::biglaugh:http://www.youtube.com/watch?v=y2KDoJZW_kQ

zdraví tě tisíc paží kálí
 

Elessar

Active member
Zdravím Tě 1000ARMSofKALI:wave:
ale to byly právě pouze dva prdíky:laughing: Je na to hodně citlivá, nebo pěstuju samý masakry:D Doufám, že někdy ochutnáš:woohoo:

Hezký večer
El
 

Elessar

Active member
Krásné brzké ráno všem:wave:
jsem tu s dalším updatem.
info:
pH = 6,60-6,80
Ec = 1,80 mS/cm
RH = 30-40%
Lampa je 35 cm nad vrcholky
Největší/nejmenší Kali Mist = 75cm/65cm
Casey Jones = 93cm/84 cm
teploty = max 32°C, min 20°C

Casey Jones (49/12/12)

picture.php


picture.php


picture.php


flaška je litrová
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


Kali Mist (49/12/12)

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 
1

1000ARMSofKALI

You must spread some Reputation around before giving it to Elessar again.

:yes::yes::yes::yes::yes:krásný update, nevím, jak to máš s flushing ty Elessare, jak dlouho jsi zvyklý flushovat? 70 den se blíží....

míru ZDAR
 

Elessar

Active member
Zdravím Tě 1000ARMSofKALI :wave:
Flushing dělám tak 10-14 dní. Ale tady nevím jak dlouho to ještě nechat, možná těch 70 dní bude na Caseyho ještě málo. Kalina možná bude v tom 70tým dnu květu hotová. Budu koukat na trichomy, pořídil jsem si kapesní mikroskop, je to krása to sledovat. Hůře se s tím manipuluje, ale jakmile to vychytáš, otevře se Ti vesmír trichomů, jsou tak krásný:abduct:
K tomu flushingu: přijde mi, že na hydru je to s tím flushingem lepší, můžeš to vyčistit za podstatně kratší dobu. Jde o to, že jakmile začnu proplachovat hlínu, jdou živiny rychle do kanálu(hodně rychle se vyplavuje dusík) a kytičky začnou strádat, ikdyž by třeba ještě těch deset dní na hnojkách potřebovaly. Jakoby jsi jim tím, že zamezíš přístup živin, naznačil, že už je konec, a ony už nemají tolik energie to dávat do maximálního dozrání. Tohle se myslím, že je tak trochu problém flushingu.
Zajímalo by mě, jak to řeší většina outdoor pěstitelů. Proplachujete? Myslíte, že se to vypláchne venku v zemině(ne v kyblích, nebo v květnících) tak dokonale? Přijde mi, že kytka stejně ještě čerpá z okolí.
Jinak flushing dělám pouze odstátou vodou, bez dalších přípravků s upraveným pH.
Děkuji za sledovanost.
Good Luck
El
 

newhousegreen

-.-
Veteran
tim kapesnim mikroskopem myslíš lupu nebo normal na stůl?

fígl u toho kapesního je,že bys měl přibližovat ke sklu objekt a ne sklo k objektu

casey fakt vypadá nezrale,ale stejně si furt myslim,že uzraje doslova ze dne na den,

mno uvidíš
 
M

Miris

ještěje brzo i když to bude asi zkuřovatnemálo :) nádhera :respect:

s tímflushingem a hlínou je to imho složitější - jde o to jak a jak často a kolik proplachuješ. totiž když se nechá půda vyschnout fakt že neni ani trochu vlhká tak potom se zalitím jdou živiny pryč více a taky jdou více pryč když jim naliješ pořádnou dávku čili já se snažím to dělat tak jakože zalívám když je půda vlhká trochu a ne tak moc jen aby mírně vytekla voda...s tím že občas proplachuju pokud používám něco co zasoluje...právě se mi nechce moc řešit tyhle problémy proto vidim ideální organic way a tam to funguje trocha jinak ještě...btw u outdooru si taky myslím že kytka bere do posledních dní živiny a něco jako flushing neexistuje


zrovna si nabíjim kali mist (trochu jinou z brna) ... neznám člověka který by si ji neoblíbil (pokud mu vyhovují sativy) : )


ad zralost - zajímá mě to s tim mikroskopem dosud jsem odhadpval by oko a nechával sem ty chloupky zhnědnout plus tři čtyři dny mezitimtma...slyšel jsemnázor že 80% chlopků hnědých = zralost je blbost, že je kytka zrovna uprostřed nejlepšího zrání . a taky to tak vypadá ona ty poslední dny nasazuje fakt dobře . tak by mě zajímalo porovnání oka a mikroskopu...kdy je hodláš sekat? většina mléčných ?
 

PERIPHERY

Member
Veteran
Vzdy vysoka uroven reportu,sa u Eleho stala standardom..
Navyse si mozeme uzivat velmi kvalitne fotografie,
robene na kvalitnom fotacku..:yes:

Zdravim Dona Elessara:wave:
Rastlinky su vo faze ktoru milujem najviac..
Kali ukazuje svoju jedinecnu strukturu a tvar sisiek..
Aroma silnie a trichomy sa zacinaju vyfarbovat..
Dlzka kvetu Kali a Caseyho-pheno Wreck su totozne..
U ECSD V3 phena je kvet cca. o tyzden dlhsi..v zavyslosti
od trichomov..Milujem pohlad na V3 genetiku..:yummy:
Tento zaber je presne takym...
Casey Jones (49/12/12)
picture.php

Trichomy maju este cas..ale..
Osobne tiez preferujem mikroskop..
Po lupach o roznej intenzite,makro fotkach a zvecsovani na monitore..
Mi da ten najlepsi prehlad..Nakolko sa mozem zamerat na plochu 0,5X0,5cm
ci 1X1cm a urcit si percentualny vysledok..Nasledne porovnavam vrch
rastliny zo stredom rastliny..Zrelost trichomov na kvetoch,zo zrelostov
trichomov na okvetnych listkoch..A hladam ten optimalny pomer..

Na postupoch pri flushingu sa viacmenej zhodneme vsetci..
Moj nazor sa trochu lisi pokial ide o fazu kvetu..V obdobi
medzi 4 tyzdnom az po zaciatok flushingu..Mnozstvo growerov
aj samotne firmy vysadzuju Dusik..Napriklad kvetak u Plagronu az na
N=1,5 P=13 K=14..Z odovodnenim mensej produkcie THC..
Zial rastliny mnohych growerov podla toho aj vyzeraju..
Nezabudajme ze tu obrovsku masu kvetov,listov,listockov
a vetviciek..Musi rastlina z niecoho vytvorit..

Dakujeme za podelenie sa,s touto skvelou show:respect:
Opatruj sa..
:ying:P:ying:
 

Latest posts

Latest posts

Top