What's new

First experience with Casey Jones and Kali Mist

newhousegreen

-.-
Veteran
Zrovinka jsem o tom dneska taky přemejšlel..jen tak nechat růst,rozšířit se aspoň na 1kw do roka by bylo fajn
...pro mě je prvořadý můj balkon...unikátní položení,jiho-západ,celý den slunce
...ještě to ale bude dlouho zarůstat vistárie,aby to nebylo vidět...doufám že do 2 let:)

určitě,velkopěstitelé,nevývařáci mají můj respect
...ono i ty vývařáci svým způsobem,ale zase jak poznat jestli je cena hulení tak nízko nebo tak vysoko?díky nim a nebo díky nám(pidipěstitelům)?-pro mě dosud nezodpovězená otázka
 

Machoman

Active member
Super,další thread na kterej se rád mrknu!

Jinak bych už přepínal(neznám to pheno,ale ze všech co sem mel,jsou byli hrozne velky potvory o to tak že se málem nevlezlo do boxu) taky sem se nedočetl na kolik dnů by tohle indika pheno melo bejt?

Ad.vetší wataže -lidi kteří je používají na matky a selekci je pořád hrozne málo,ani se není čemu divit bo to chce dost času(samo taky prostoru) a přes ten čas se do toho jen vráží kačky.Takovy lidí potom ovlivnují kvalitu brka v mnoha částech rebuliky,jen víc velkych matkařů v ČR a na SR rozhodne si zalouží respekt.

Jinak ellesare líp jsi to vystihnout nemohl:D taky přijdu z práce a už se teším jak mrknu na kytky,dám si u nich cigaro,špeka...a ikdyž si vypestím pro sebe brka dost,tak stejne rožnu hned znova bo se nudím když nic nesvítí.Dokonce bych řekl že je to taky nepřirozeny nesvítit:D

Hodne štestí s tímhle kolem,at to dopadne jak to dopadnout má;)
 

Elessar

Active member
Zdravím tě Macho:wave:
Děkuju za přízeň, nad přepnutím už také přemýšlím, asi nechám dojet do středy a ze středy na čtvrtek už budou mít 12/12.

Myslel jsem si, že to máš stejně nebo podobně jako já i ostatní lidi tady, což jde vidět a to je moc dobře. Přítelkyně mi tvrdí, že když nemám zapnuto, jsem jinej, že mi to chybí a v tom má pravdu. Sušinu třeba mám, ale to sluníčko mi prostě chybí. Ona to pro nás asi bude tak trošku fytoterapie.

Je dobře, že se tu setkávám s lidmi s hodně podobným přístupem, za to jsem velmi rád. Je to jako v začátcích na G, doufám, že to takhle vydrží na spoustu let.

I já Tobě přeji bohatou a hlavně chutnou úrodu, která Tě bude v podobě kouře doprovázet v letních měsících.

Měj se krásně
El
 

Elessar

Active member
Zdravím Vás kamarádi:wave:
Je tu další update. Především bych chtěl říci, že takové geny jsem opravdu ještě nejel. KM je opravdu nádherná, krásné sativa listy.CJ má listy také velice zvláštní, menší s širokou čepelí, ale hlavně zoubky na čepeli nejsou tak výrazné, jakoby zakulacené. No těším se jak malej:canabis:
Snad to dobře dopadne.

7th day on 12/12

Kali Mist

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


Casey Jones

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


Kali vs. Casey

picture.php


celek

picture.php



Oba strainy nevyžadují vysoké dávky hnojiva, hned vám to dají vědět signalizací žlutých špiček listů.

zálivka:
1ml/l Bio-grow
1ml/l Fish-Mix
2ml/l Bio-Heaven
1ml/l Top-Max
1ml/l Bio-Bloom
1ml/l Alg-A-Mic

pH = 6,7
EC = 0,9 mS/cm(na tuto hodnotu snižuju, jinak namíchaný roztok má EC 1,3)
t(roztoku) = 22,5 °C

teploty den/noc = max 27°C, min 19,5 °C
RH = 40-60 %

Pro představu jak rychle to asi roste:
při přepnutí:
KM - největší 33 cm, nejmenší 25 cm
CJ - největší 34 cm, nejmenší 30 cm

Týden po přepnutí:
KM - největší 52 cm, nejmenší 40 cm
CJ - největší 58 cm, nejmenší 48 cm

To je asi tak vše.
Krásný večer všem
El
 

LAMBS-BREAD

Active member
Veteran
One more nice show starting for Elessar...

picture.php


picture.php


What is this coming out the pot? co2?


picture.php


This is a nice system very clever...congrats
 

Elessar

Active member
Elessar is icmag ready, yippee

Elessar is icmag ready, yippee

Zdravím Vás kamarádi:wave:
po delší době jsem dal dopořádku počítač, tak snad bude teď vše O.K.
Casey je ďábel:hotbounce a roste jako puberťák, tak jsem musel dát tyčky a trošku ho usměrovat. Pokud ho zaštípnete, má tendenci se větvit hodně do stran, tak jsem ho trošku stáhl ke středové tyčce, kterou jsem umístil do každěho květníku s CJ. Kali Mist je slušnější a růstový vzorec je příjemnější, boční větvě se tahají nahoru podél hlavního stonku, což je výhoda, ikdyž zaštípnete.
info:
pH = 6,60-6,80
Ec = 1,20 mS/cm (s každou zálivkou zvyšuju Ec o 0,05 mS/cm, v režimu hnojivo/voda/hnojivo a tak pořád dokola)
RH = 35-45%
teplota v boxu = tady hodně záleží jak je venku, někdy se to na 30°C vyšplhá
Lampa je 50 cm nad vrcholky
Největší/nejmenší Kali Mist = 65cm/58cm musel jsem je vypodložit
Casey Jones = 83cm/70 cm

A teď fotky

14 days on 12/12

celek
picture.php


Casey Jones

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


Kali Mist

picture.php


picture.php


picture.php


Good Luck
Elessar
 

Elessar

Active member
další update:woohoo:
Aby se kytičky měly co možná nejlépe a snášely vedra, které jim nachystalo okolní prostředí, jsem instaloval další ofuk. V boxu to je jak na větrné hůrce:D

info:
pH = 6,60-6,80
Ec = 1,39 mS/cm
RH = 30-40%
Lampa je 44 cm nad vrcholky
Největší/nejmenší Kali Mist = 68cm/62cm
Casey Jones = 85cm/74 cm

21 days on 12/12
celek
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


Casey Jones

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


Kali Mist

picture.php


picture.php


vlevo dole a nahoře KM

picture.php



koho by zajímalo rozmístění kytiček(bráno od zadu při pohledu do boxu)
KM, CJ, CJ, CJ
CJ, KM, CJ, KM
KM, CJ, KM, CJ
CJ, CJ, CJ, KM

Good Luck
Elessar
 

Elessar

Active member
Zdravím Vás kamarádi:wave:
mám tu další update ze 28 dnu květu.Škoda, že neexistuje zařízení, které by mohlo přenést tu vůni. Všechno krásně sladce voní. Casey Jones je jemnější ve vůni, ale to se asi brzo změní. Kali Mist voní také sladce, vůně je však taková surovějsí.Km je úplně obsypaná, řapíky listů dokonce i stonky u vrchních palic:yoinks:

info:
pH = 6,60-6,80
Ec = 1,50 mS/cm
RH = 30-40%
Největší/nejmenší Kali Mist = 74cm/65cm
Casey Jones = 90cm/80 cm

28 days on 12/12

celek

picture.php


picture.php


picture.php


Casey Jones

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 

newhousegreen

-.-
Veteran
Tyjo takový geniální větvení,a to olistění:)),
mě to střílí listy s rozpětim 25 cm od sebe
na jedno patro..nezakracoval jsi je nějak?
úplně jinej pohled než normálně:D,vitalita kam se
podíváš,to se mi líbí...indika patří ven,sativa dovnitř
asi tak
paráda room.)
 

Elessar

Active member
Zdravím nhg:wave:
děkuju za pochvalu. Stříhal jsem je jednou na vrcholu, potom už ne. jak myslíš, že máš listy 25 cm od sebe, jako patra?
Pokud jedeš Casey geny, tak ten se táhne neskutečně. Ale napíšu Ti, co by jsi mohl vyzkoušet. Jak jsem Caseyho štípnul, strašně mi boční větve vyjely do stran, takže uprostřed nad květníkem bylo hluché místo. Vzal jsem nejprve kolínka a že ho jako trošku usměrním, ale Casey má strašně slabé větvičky, tak jsem všechny, kam jsem dal kolínka nalomil. Nemohl jsem se na to dívat, tak jsem kolínka zase sundal, ale větvičky zůstaly nalomené.
Co Ti chci říct, u této kytičky jsou zatím největší paličky, nejsilnější větve, nejmenší růst.Možná je to i postavením v boxu, to nemohu vyloučit. O tom lámání píše i Soma, podle něj větve také zesílí, navíc přibrzdíš růst a podpoříš boční větvení, bez toho, aby jsi přišel o top palici.
Já bych takhle kytičky nikdy netrápil, ale když vidím ten účinek, možná by stálo za to, při extrémních sativa genech o tomhle uvažovat.

Good Luck
Elessar
 

aero1

Member
ahoj elessare:)přeji hezký večer v kouři .) s tim casym je to šilenost sama o sobě tenke větve táhnoucí se výš a výš:)taky jsem dve hlavní musel nalomit abych je měl ve stejné výšce jako ostatní spolubydlící,a po nalomení koleno drží jak z betonu hehe :) dneska mam 39den květu a už se začíná pěkně vybarvovat k světu
tož tak čau .)
A.
 

newhousegreen

-.-
Veteran
Zdravím nhg:wave:
děkuju za pochvalu. Stříhal jsem je jednou na vrcholu, potom už ne. jak myslíš, že máš listy 25 cm od sebe, jako patra?
Pokud jedeš Casey geny, tak ten se táhne neskutečně. Ale napíšu Ti, co by jsi mohl vyzkoušet. Jak jsem Caseyho štípnul, strašně mi boční větve vyjely do stran, takže uprostřed nad květníkem bylo hluché místo. Vzal jsem nejprve kolínka a že ho jako trošku usměrním, ale Casey má strašně slabé větvičky, tak jsem všechny, kam jsem dal kolínka nalomil. Nemohl jsem se na to dívat, tak jsem kolínka zase sundal, ale větvičky zůstaly nalomené.
Co Ti chci říct, u této kytičky jsou zatím největší paličky, nejsilnější větve, nejmenší růst.Možná je to i postavením v boxu, to nemohu vyloučit. O tom lámání píše i Soma, podle něj větve také zesílí, navíc přibrzdíš růst a podpoříš boční větvení, bez toho, aby jsi přišel o top palici.
Já bych takhle kytičky nikdy netrápil, ale když vidím ten účinek, možná by stálo za to, při extrémních sativa genech o tomhle uvažovat.

Malonica roste tak,že má přesně tu neindikovou strukturu.
tj-listy maj dlouhatánský řapíky a rostou naproti sobě
po dvojicích-takže když natáhnu dlaň,
nedosáhnu od špičky prvního listu,ke špičce druhého,naproti.
(možná za chvíli ani od konce řapíku:D)
dalšim znakem sativy je,že jsou uzounké,světlé a velmi pilovité:D

Právě u tebe rostou ty listy dost jinak...každý list má pro sebe
přidělené patro...budeš mít kompaktnější palice zřejmě:)

Lámání jsem zatím nikdy nezkoušel,-nebyla možnost(indika geny)
asi na tom něco bude.)...ale zase,extremní sativy jsou...
tam už je vpostatě jedno jestli budem mít jednu obrovskou palici
(snad jako já:D)
a nebo 3 menší,pro nás obrovský(ve větší nádobě můžou mít však i kvalitu single coly,si myslim)
:joint::joint:

jinak rozestupy mezi patrama mám 3-5 cm,což mě velmi těší...holt metla je metla:D
 

bigherb

Well-known member
Veteran
Elessar


i dont understand more than 2 words but ,a picture worth a thousand words and i must say your grow show is lookin great

wish i could read ur log

much props and best of luck

1luvbigherb
 

Elessar

Active member
Zdravím všechny na icm:wave:
mám tu další update ze 35 dnu květu. Casey jones voní fantasticky, nikdy před tím jsem něco takového necítil, ta vůně je přímo orgastická. Ani se to nedá moc popsat, úplně něco jiného, než běžný skunk. Připomíná mi to sladké banány, trošku mango.Jinak vůně je dosti intenzivní, bez pachového filtru,nee.

info:
pH = 6,60-6,80
Ec = 1,75 mS/cm
RH = 30-40%
Lampa je 40 cm nad vrcholky
Největší/nejmenší Kali Mist = 75cm/65cm
Casey Jones = 92cm/80 cm
teploty = max 30°C, min 20°C

Hnojím podle biobizz plánu, akorát už dva týdny nedávám Fish-mix, Bio-Grow 3ml/l. Na požadované Ec vždy naředím. Zálivka každý den, 500ml/rostlinu. Jeden den hnojivo, druhý den voda a tak pořád dokola.

35 days on 12/12

celek

picture.php


Kali Mist (35/12/12)

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php



Casey Jones (35/12/12)

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 

Elessar

Active member
Kali Mist vs. Casey Jones (35/12/12)

picture.php



Ještě jednou bych chtěl poděkovat PERIPHERYmu za zprostředkování vyjímečné genetiky.
BIG :respect: for PERIPHERY

Good Luck
Elessar
 

sensi23

Active member
Veteran
jj ta tom CJ je opradu videt ohromnej genetickej potencial...vypada nadherne :respect:
a ta kalina samozrejme taky paradni jen tak pro zajimavost to je pheno kali mist od periho?
preji at se dari
 
Top