What's new

Euforia, 400/600w, soil, biobizz

metracek

Active member
Veteran
Zdravim panove, po vcerejsim prohlidnuti uz tam tech jantarových bylo (dle mého nezkuseneho nazoru :D ) docela dost. Myslim ze dost na to abych mohl kyticky sklidit. Hodne k tomu rozhodnuti prispelo i to ze sem ochutnal jednu spodni palicku kterou sem ustipl nekdy kolem 55. dne. Chut nebyla nic moc, ale byli 16 dnu na vode + predvcerejsky dostali pruplach cca 2l na kytku tak snad to bude ok. Ucinek zastipku byl na muj vkus devastujici, poslalo me to po pul hodine spat :D Doufam ze vysledny produkt bude mit lepsi chut a bude vic high nez stoned. Jinak prospim cely leto :needcoffee: Musim tady ještě zminit ze Sensi poznal i z fotek ze ta Euforka nevoni, mozna si dovolim rict ze bych to zvladl odjet i bez pachace (v panelaku). To je trochu zklamani no. Minulej rok mi autoflowery z balkonu smrdely 100m od baraku... Ale to předbíhám, hodnotit budu az to všechno uschne a trochu uzraje ve sklenicich :)

Ted uz jen vaham jestli ještě 1-2 dny svitit at maj poradny sucho a stresuji, nebo 1-2 dny tma at stresuji ještě vic a nebo rano kosa. A asi se priklonim k tem dvoum dnum tmy, ale pripadne si rad necham poradit.
 
S

smallgardener

tak to rovnou sekni ono to ještě trochu dozrává...jaxi to poznal že nevoní? :D
 

metracek

Active member
Veteran
:D Presne tak, po cuchu! Jako na to jak to zhuluje by mohla mit i pronikavejsi aroma proste. Nevim jestli se to při suseni celku nejak zvyrazni. Všechny moje venky vzdycky smrdely na cely kolo snad od pocatku kvetu. Na druhou stranu pro kluky s haklivejma sousedama to je idealni... Moji sousedi jsou uz ale dost vycepovani z balkonovek, takze bych ocenil nejakyho smradocha:biggrin:
 

d-k

Active member
Long peak blue "smrdi" az az, musel jsem koupit novy pachac :D prave si k psani cicham prubezne k prstum, ponevadz jsem byl pred pul hodinou na kontrole a trochu je pomackal :D

Jinak asi budu muset rozjet svou Eu, abych ji trochu napravil reputaci :D
 

metracek

Active member
Veteran
Zdravim, tak zaver byl u mne velice hekticky. Nakupilo se mi toho nejak moc najednou takze sem dokumentaci kytek bohuzel absolutne zanedbal :D v 63. dnu sem holky sklidil a 9 dni se susily. Ted je necham nejakej cas zrat ve sklenicich, minulej rok mi vyrazilo dech co takove zrani dokaze! Hodne me prekvapilo množství sklizene urody, velice malo chybi k g/w. S kvalitou jsem taky spokojen. Tady aspoň nejake ilustracni foto susiny, mam ještě v planu pujcit lepsi fotak a udelat nejake kvalitnejsi fotky at mam památku na první urodu:biggrin:

picture.php


picture.php


Zaverem chci moc podekovat vsem za podporu,rady a napady!! Uz jen ten pocit ze se mam kde zeptat zkusenych a navíc ochotných groweru mi hodne pomohl!! Takze diky cele zdejsi skvele komunite! :)
 

Latest posts

Latest posts

Top