What's new

Euforia, 400/600w, soil, biobizz

spachal

Well-known member
Veteran
Sensi23 ma zcela bez debat radove vetsi zkusenosti, nez ja, takze ber moje nazory s rezervou :] .. Zda je grow slozka v kvetu nutna nebo ne, o tom jsem dodnes asi nepremyslel, vyrobce to doporucil, toz jsem tak i zaleval. Ale najisto to povali i bez toho. Ja to proste pri te cene za litr hnojek a realne spotrebe neresil, korunova zalezitost na jednu zalivku.

A ten vytok opravdu zmer, jak vodivost, tak pH, neco to najisto prozradi o tom, v jakem stavu je hlina. Podle tech fotek me napada treba deficit drasliku nebo manganu (ktery je citlivy na pH), ale to je jen opravdu tip, neber jako zavazne:

picture.php
 

d-k

Active member
Dovolil jsem si ukrást pár obr Euforky, kterou mám já. A ani v nejmenším se za to nestydím, je to fajn věc, na kterou hold většina stále slyší a chce jí.

Rare modely nejsou pro všechny, alespoň ne ze začátku, imo
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
 

metracek

Active member
Veteran
Hehe, to sem si ale vybral kontroverzni odrudu :D Ja nemam rad travu co me posle spat. A euforia je prevazne sativa prislo mi to jako dobra volba. Touzil sem po AK-47 (jestli je to taky jen komerci nafoukla bublina tak mi to prosim dejte vedet), ale zdroje co ho nabizeli mi prisli krajne neduveryhodne. Tak sem vzal euforku, borec vypadal nejduveryhodnejsi. Fakt v tech odrůdách plavu, ja sem zvyklej na noname semínka a punk v kukurici. Musim se dovzdelat :) Verim ze me ta euforia potesi. Respektive musí.... loni nebyla dobra sezona a zasob ubyva... :D
 

sensi23

Active member
Veteran
Hehe, to sem si ale vybral kontroverzni odrudu :D Ja nemam rad travu co me posle spat. A euforia je prevazne sativa prislo mi to jako dobra volba. Touzil sem po AK-47 (jestli je to taky jen komerci nafoukla bublina tak mi to prosim dejte vedet), ale zdroje co ho nabizeli mi prisli krajne neduveryhodne. Tak sem vzal euforku, borec vypadal nejduveryhodnejsi. Fakt v tech odrůdách plavu, ja sem zvyklej na noname semínka a punk v kukurici. Musim se dovzdelat :) Verim ze me ta euforia potesi. Respektive musí.... loni nebyla dobra sezona a zasob ubyva... :D
hehe tak to ti muzu doporucit ghost train haze #1 nebo #8
Vis zadna radoby sativa dozravajici v 60-65.dnu tyto vymozenosti nema..nejenergictejsi model v zivote jsem mel oldskool kali mist nebo prave jiz zminovanou GTH :tiphat:
 
D

Dogon

tady pro ukázku deficit snad všeho možného matka držena ve vyprahlem prostředí zalejvaná jen zřídka vodou z PH 7,6 nijak neupravenou bez hnojiv už tři měsíce nedostala nažrat a toje v recyklovaném kokosu.

picture.php

picture.php


tady ta samá rostlina před kosou měsíc nehnojena ty hnědý fleky si ovšem nese už odmala
pokaždé když jí pěstuji zkouším všechno možný a nic jen venku vypadá normálně a zdravě tak že sem dospěl k přesvědčení že jde o vliv prostředí hlavně teplotu která pod lampou není vždy ideální.

picture.php


co sem tím chtěl říci že někdy mužeš dělat co chceš a málo platný.
 

Machoman

Active member
Machoman-No nevim no..podle fotky tezko poznas ze to voni prumerne a chutna jak seno..krom toho pryskyrice na palkach moc neni..jestli ti toto prijde jako nejakej elite gen kterej stoji za to matkarit..tak sorry ale me ne..
poradna palice vypada nejak takhle
View Image
peace :tiphat:


Přesně jak píšeš, podle fotky tyhle vlastnosti nepoznáš. Takže třeba ta metrackova euforie je chutově dobrá a perfektne voní, třeba taky ne, ale to nemužeš s jistotou vedět. Píšeš, že to matkařit nemá cenu, ale vlastně jsi sám napsal, že podle vzhedu palic se to poznat nedá. Tak to moc nechápu. Soudíš podle vzhledu, ale píšeš, že je nahovno soudit podle vzhledu...

Takže se stačí podívat a vidíš, že to nevoní? :D D-k asi nebude mít radost, když ho bereš jako malého znalce genofondu :D Já vím hovno, pěstuju a matkuju šunty. Nikde jsem nenapsal, že jsem nějakej extra grower. A neboj já tě taky neberu jako schopnyho growera, ono se stačí podívat tady na ty tvoje thready

Schopní lidi jsou tady dva: peripheri a ellesar.


Abych tuhle debatu nějak uzavřel, tak nemám dobrej pocit z lidí co píšou ve stylu: koupil jsem jeden ušmudlanej pakl ( buh ví jestli to nebyl pakl s 5 semenama :D ) nic extra to nebylo, tak to stojí cely zahovno. Posuzovat kvalitu daného genu můžou jen lidi co to jedou z většího počtu než jednoho balení. Schválně kolik tady takovych lidí je? A uplně nejlepší jsou ti, co si koupí řezivo z jednoho genu, řezivo stojí za hovno bo to majitel blbě vybral a radši to ponechal než vyhodil. A pak rozhlašují jak to stojí cely za hovno, přitom viděli jen pár % toho co ten gen nabízí. To nepíšu proti nikomu, jen mi tenhle názor přijde uplně na palici. Spektra phen jsou obrovsky, někde jich je většina dobrych, jinde menšina dobrych, vyjmečně stojí za hovno všechny...Metráčkovi gratulace k první sklizni ;)

Nikde jsem nenapsal, že to vypadá nějak elitně, jen že na tu bídu jak kytky vypadají ty pálky zase tak strašny nejsou. Jediny co jsem udělal je to, že jsem napsal, že je ptákovina soudit gen už na růstu jak jsi to dělal ty. Tohle nikdo z nás neumí a kdo tvrdí, že umí, tak jednoduše lže
 
Last edited by a moderator:

metracek

Active member
Veteran
Zdravim panove, tak uz palim 40. dnu 12/12. EC metr se mi nakonec nepodarilo sehnat. Bude to muset vydrzet do stredy.... Dnes sem prolival cistou vodou s ph 6.3 a z kvetniku vytekalo 6.1-6.4 takze v PH problém zrejme nebude. Minule zalevani dostali 4ml bloom a 2ml topmax a mozna si troufnu rict ze zloutnuti ustava, ale opravdu jen lehce. Ec metr snad napovi vic.

No potom co sem si precetl vyse se mi sem ty fotky nedavaj zrovna s nadsenim. Ale ja mam sve kytky rad, davam tomu co umim a proto sem na ne i přes jakoukoliv kritiku hrdy. Kvalitu fotek opet omluvte, hold Spachal ze mne nebude :D
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php
 

sensi23

Active member
Veteran
Metracku sorry..ono je to tak ze mas byt proc hrdy..napoprve se ti to pekne nafouklo a to zloutnuti zase tolik vyvoji palic nevadi..Mou pointou bylo,ze by v matkarnach mela probihat trosku vetsi selekce a prumerne genetiky vyrazovany a nahrazovany nadprumernymi..klidne ti zdarma poskytnu na pristi round klony zdarma ...verim tomu ze potom poznas o cem mluvim..nasi nesmyslnou debatu a hlavne nekonstruktivni (protoze jsi sam psal ze ani poradne nevis jestli to euforie)debatu smazu..
nafukuje se ti to docela pekne vypada ze se to i dofoukne takze pekne to sem sypej a vubec se nenech odradit a nechat si kazit radost z growu mymi debilnimy kecy :)
Mas tu prekvapive docela velkej fanklub teto odrudy a asi jsem jeden ze sta koho zklamala
Ovsem za vsim co jsem tu uvedl si samozrejme stojim ale neni mym cilem tu nekomu hanit grow..
Jenom pro zajimavost takhle vypadal muj grow odrudy delta 9 od D-P (muj 2.grow v zivote)
Sativa od dutch passion bylo to temer nehulitelne..sisky nafoukle vypadaly dobre davalo to jako cyp ale horke a tezce podprumerne a jako nahodou podobne strukturou tvym euforiim(ale dp by prece nepouzily jednoho samce na vsechno jsou to preci srdcari a zadni podvodnici)
picture.php


picture.php
 
Last edited:

metracek

Active member
Veteran
Ja chápu o cem mluvíš a principove s tebou od zacatku souhlasim. Postavit Euforku vedle tvých genu tak všichni sahnem po tom tvem, to je myslim bez debat! Jen mi prislo ze ten názor trosku zbytecne moc prosazujes :D Tve nabídky si velmi vazim, ještě uvidim jak to bude. Muj plan byl udelat si zásobu na rok a rozjet to znova az bude potřeba, tak sem to odprezentoval i doma:D Ale nasel sem v tom domacim pestovani hrozne zalibeni. Neumim si představit ze bych se nemel po praci cim kochat, tak snad to nejak vymyslim :) A mas pravdu, ta delata 9 je hodne podobne tomu mojemu. Však brzo se uvidi co mi to tam vyrostlo :D
 

sensi23

Active member
Veteran
Ja chápu o cem mluvíš a principove s tebou od zacatku souhlasim. Postavit Euforku vedle tvých genu tak všichni sahnem po tom tvem, to je myslim bez debat! Jen mi prislo ze ten názor trosku zbytecne moc prosazujes :D Tve nabídky si velmi vazim, ještě uvidim jak to bude. Muj plan byl udelat si zásobu na rok a rozjet to znova az bude potřeba, tak sem to odprezentoval i doma:D Ale nasel sem v tom domacim pestovani hrozne zalibeni. Neumim si představit ze bych se nemel po praci cim kochat, tak snad to nejak vymyslim :)
Jojo mas pravdu zbytecne moc prosazuju uznavam mel jsem byt vic zdrzenlivy a ne Ti to hanit..ja to napoprve tak pekne nafoukle jak Ty nemel takze jeste jednou sorry :tiphat:
ale taky jsem prave ze zacatku marnil cas a misto s dutch passion,nirvanou atd atd a dnesnim pohledem zpet se to jen snazim zacinajicim growerum usnadnit a nasmerovat je rovnou na odrudy ktere za to stoji..to je cele a rozhodne jsem nemel v umyslu zadnym zpusobem tento grow schazovat
 

Mightyka

Active member
Veteran
Neni to pH ani EC, je to spálený.
De to krásně poznat na těhle posledních fotkách, kde máš dole zdravý listy a nahoře žlutý a okoralý. I proto máš takhle hezky nafouklý pálky, kdyby byl problém s výživou daleko víc by se to podepsalo na výnosu.
Změř si teplotu a klído tam narvy ještě jeden klipsnák, nebo nějak líp pořeš přítah/odtah, či zvedni lampu...


edit: 600W 35 cm od vrcholu je na box dle mého názoru málo, to bych si dovolil v místnosti, ale ne v boxu (dal bych to klidně na 45 - 50 cm). Nevim jakej máš odtah (nemám čas to zkoumat), ale myslim si, že je to ono. Koukni na kytky v rozích (pokud je neprohazuješ), podle toho to poznáš, nebo na nějaký větve v zístinu, na který nejde přímo světlo. Třeba ten 1. obrázek vlevo dole, ten hodně špatnej list je na 100% spálenej. Ted mi to přerostlo a neměl už jsem kam zvednout lampu, takovejdle listů jsem u manikůry odtrhával spousty.
 
Last edited:

metracek

Active member
Veteran
Neni to pH ani EC, je to spálený.
De to krásně poznat na těhle posledních fotkách, kde máš dole zdravý listy a nahoře žlutý a okoralý. I proto máš takhle hezky nafouklý pálky, kdyby byl problém s výživou daleko víc by se to podepsalo na výnosu.
Změř si teplotu a klído tam narvy ještě jeden klipsnák, nebo nějak líp pořeš přítah/odtah, či zvedni lampu...

Ahoj, ze to spaluju bylo uplne nejprvnejsi věc co me napadla. Jelikoz to je nahore nejhorsi. A proto sem koupil mega stojanovej vetrak, prumer asi 45 cm. K tomu tam mam klipsnaky na rozhaneni studeného vzduchu od podlahy nahoru. Teplota 5 cm nad vrskama 27 stupnu a lampa od vrsku asi 35 cm, takze bych řekl ze to nebude ono. I když se podivate uplne od zacatku tak vrsky byly svetlejsi uz od malinkých rizku. Zatím si (s minimálníma znalostma :D) tvorim takovou teorii ze jsem to nejak posral grow slozkou. Celej kvet sem ji pridaval stejne množství jako bloomu. A hnojil sem vic nez často, tak nevim jestli se třeba neprezrali dusiku a tim padem nedostavali ostatní. Zítra prijde EC metr a pokud neprinese rozuzleni tak uz to nejspis zustane zahadou :)

Re edit: Kytky neprehazuju a v rohu zloutnou stejne jak pod lampou. Dokonce bych i řekl ze vic :D Odtah TD 500 natahlej do pootevrenyho okna, aktivni pritah 150m³/h. Ale stejne tu lampu teda o par cm zvednu, pro jistotu :D Diky :)
 
Last edited:

metracek

Active member
Veteran
Zdravim pratele zeleneho udoli, tak uz sem v 49. dnu kvetu. Od 46. dne nehnojim, neboť ocekavam nejpozději do dvou tydnu sklizen :biggrin:

Musel sem improvizovat, nestihl jsem rozsvicenou lampu.
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 

IBISLAV

Member
Ještě dve fotky co sem vyfotil nez lampa zhasla :D

Ahoj Metracku,

chvalim tvoji praci!
Prezentujes se jako uplny zacatecnik, no napoprve mas IMO moc pekny fotky. First grow pod umelym osvetlenim a latku sis nadhodil pekne.
Libi se mi to. Ja nemam moznost pestovat indoor a tak se aspon kocham praci jinych (elessar, periphery...atd). a tise zavidim. Jednou kdyz budu pestovat poprve
pod lampama ja, tak doufam, ze budu mit vysledky aspon tak dobre jak ty.
drzim palce do budoucna a tesim se na dalsi reporty

ibis

:thank you:
 

metracek

Active member
Veteran
Zdravim ve spolek, tak uz je tu 60. den 12/12. Teplotu se mi dari drzet max. 28 stupnu (2 dny veder bylo 30 stupnu, ale to by bylo i bez lampy), vlhkost hodne osciluje 35%-65% nejvic se drzi kolem tech 50%. Dostavaji uz dva tydny jen cistou vodu. Sleduju trichomy a při naznaku hnednuti chci sklidit, zatím nic. Litat s mikroskopem je pro mne nova metoda, venku sly kytky dolu podle hnedych chlupu :D Pridam par ilustracnich fotek.

picture.php

picture.php


NO a chvala se posloucha pekne, ja za ni vsem dekuji a vazim si ji! Ale urcite si ji nezaslouzim. Musim se priznat ze zaver vůbec nezvladam. Palice jsou vetsi nez sem ocekaval tudíž se hrouti na tenkých stoneckach. Ja se to snazim na poslední chvilku nejak hojit, ale proste sem to hrozne podcenil všechno :D Ale aspoň vim co všechno udelam priste jinak a lip!:dance013:
 
S

smallgardener

náznak hnědnutí může taky znamenat že to teprve začíná zrát. každá odrůda je trochu jiná, ale rozhodně se koukej spíš po mléčnejch , uvidíš sám . ideální je mít tam hodně mléčných něco jantar, a zbytek průhledný ale jak říkám pokaždý to může být jinak. doporučuju propláchnout až bude vytýkat čistá voda, třeba i l na kytku paxe to v brku pozná
 
Top