What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Early Skunk Reveg./MonsterCropping/200w led

jtm

Some kind of shaman
Veteran
@explo
Pentru efect de sera, nu de alta. Oricum, tu fiind vegetarian, o sa miroase a flori de camp.
 

gganjaabwoy

Active member
Dupa 4 zile
picture.php
picture.php

Seamana a găngică?:smoker:
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Zici ca are perfuzie.. parca langa planta nu ar fi aceeasi temperatura la nivelul canopiei..
 

gganjaabwoy

Active member
pai si mai bine masor temp de pe podeaua growului cu sonda aia:))?...las-o ca nu strica:joint:...ar fi ceva sa-i bag o perfuzie cu bloombastic direct in tulpina:muahaha:...dar aia asa...pe final de flower nu acum
 

jtm

Some kind of shaman
Veteran


Am gasit-o pe defuncta de sora-sa. Le sta bine cu margaritar si butoi de 30 de kile. Asta a fost o planta la care am rupt frunzele in disperare, pana cand s-a invatat si a facut doar frunzulite mici. Dupa doua luni de topping si rupt frunze, era ca o domnisorica...
 

gganjaabwoy

Active member
acuma vad...la 2 luni!?...amea are o luna peste 2 zile...bine si o luna a stat in regim de supravietuire(mai mult au stagnat decat crescut)...dar eu alea leas pune maxim ca 2 sapt...deci o luna jumate de veg are amea...bine...ca o fii revegetata?
 

jtm

Some kind of shaman
Veteran
Omu, aia fu planta cu probleme, avea numai tripsi, si am tot incercat si eu: rupeam fanleave-surile imediat cum erau mai marisoare. Nu, 2 luni a fost vegetata in total, nu mai stiu cat avea atunci. Deci asta a fost un exemplu de planta cu un terminator langa ea. Cum dadeau frunzulite mici la baza fanleaves-urilor, cum rupeam fan leavevsurile si lasam mai departe doar pe alea mici. Culmea, pana la urma a scapat de tripsi cu metoda asta, si cand am incetat, a explodat. Insa numai cu frunze mici, genul celor de la buzi.

A fost si un experiment de LST, combinat cu topping, daca nu avea tripsi era gigantica dupa doua luni. Bine, probabil mergea mai bine varianta cu tutun, dar dupa ce am chinuit-o cu vreo doua solutii gem ulei de pongamia, detergenti, n-am mai avut rabdare de tutun...

Uite, se cunosc care sunt, insa vederea nu e buna, e de sus cumva:



Au fost 3 la fel, care au crescut pe o terasa langa plantele nevestei, si s-au umplut de detoate ganganiile, musculita alba, tripsi, boala de flori aduse de pe la bricolaje.. Se vede diferenta intre frunzele lor, si ale celor ... normale. Intr-un final, au facut cate 30 de buzi, nu mai stiu...
 

gganjaabwoy

Active member
vez poate iti recunoaste careva piciorul:))...bine eu nu am prea rupt frunze la amea...doar 2 seturi si alea la 2 saptamani diferenta...
 

jtm

Some kind of shaman
Veteran
E profi. Intrebarea era ceva de genul cum ai reusit sa tii telefonul pe microscop si sa si pozezi si sa si focalizezi si sa stea si nemiscata.
 
Top