What's new

Doufám, že tu nejsem sám, alebo návrhy na lepšiu Československú sekciu

Status
Not open for further replies.

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
tohle je dobrý, podívejte se, jak se skutečně "otepluje", udivuje mě, že se ještě najdou lidi, který na globální oteplování věří :)
http://www.osel.cz/index.php?clanek=5083

Ahoj :wave:
Uz davno jim tuhle velikou lez neverim :D
A v tom clanku se jen potvrdilo co jsem rikal.
Videl jsem raz jeden dokument kdo to nádherne ukazali jaky je to podvrh... nevim ci mam na takove dokumenty stesti :D
ale nikde jsem ho uz pak nevidel..je to do zadu tak i 7 let....
Na zacatku vyskumu ani nechteli zjistit to co zjistili.
Dokument byl o najdeni obrovskeho jezera na antarktide pod obrovskou vrstvou ledu. Vedci se tam chteli dostat a tak deleli vrt to ledu. kdyz uz byli jen par sto metru pri jazeru museli prestat, nakolik nevedeli jak se tam dostat bez toho aby zaniesli jine formy zivota, zejmena bakterie, protoze by to tam mohlo velmi narusit.
Mozna se tam nachazel zivot ktery by to znicilo, a to by byla skoda, pretoze se vznik jezera odhaduje na velice vela roku dozadu :) ;)
Pak kdyz ale meli velikou vrstvu ledu tak zacali skoumat kolik bylo sklenikovych plynu v jednotlivych vrstvach( brano jaky hlavni dusledek GO).
Hodnoty peclive zapisovali a udelali pak krivku.
Pak udelali krivku aktivity slunce, a krivku aktiviti cloveka co se zaznamenavali.
Pak porovnali tyhle tri krivky a krivka sklenikovych plynu v ledu a krivka aktivita slnka se zhodovali. aktivita cloveka byla uplne mimo obe krivky.

Z tohto celeho vyskumu prisli na to ze globalne oteplovani je podvrh, protoze zvysene sklenikove plynnu jsou dusledkem slunecni aktiviti. to pozoruji podle velikosti slnecnych skrvn. Prave se slnce nachazi ve vrcholu, posledni leta se to zstupnuje.
v roku 2012 by mala ta aktivita dosahnut vrchol. (proto ty vsechny vymysli o zniceni zeme kolem :D )
Jedine co hrozi jsou prave ty vybuchy na slunci, ktere muzou satelitne systemy, a komplet elektrinu.
Uz davno se to v kanade stalo, ale lidi v ty dobe nebyli tak odkazani na vsechno to kolem elektriny, satelitnich systemu.
na tohle jsem zvedavy :D
 
Ahoj kamaradi !

mam na vas dotaz , jde spise o majitele HOMEBOXU L SILVER . rad bych si ho poridil (puvodne jsem chtel jenom S , ale malo mista asi :D). zajima me jake je slozeni sten ? zhruba tlouska , material atd . popripade jak dlouho ho mate a jake jsou s tim problemy .. neresme zip ze , ten se kazi vsude . jde mi ale o to ze me se udelaly male tecky v tom mojem DARKROOMU a stoji to pekne za pytel , tak se bojim ze mi tam prosvita :( a proto hledam adekvatni nahradu (rozumnej kvalitnejsi)
dekuju za kazdou radu :)
 

Machoman

Active member
Ahoj kamaradi !

mam na vas dotaz , jde spise o majitele HOMEBOXU L SILVER . rad bych si ho poridil (puvodne jsem chtel jenom S , ale malo mista asi :D). zajima me jake je slozeni sten ? zhruba tlouska , material atd . popripade jak dlouho ho mate a jake jsou s tim problemy .. neresme zip ze , ten se kazi vsude . jde mi ale o to ze me se udelaly male tecky v tom mojem DARKROOMU a stoji to pekne za pytel , tak se bojim ze mi tam prosvita :( a proto hledam adekvatni nahradu (rozumnej kvalitnejsi)
dekuju za kazdou radu :)


S tím silverem zkušenost nemám,ale sám jsem majitel klasickyho HB +znám dost lidí co ho taky má už roky a žádnej problem.Homeboxů bych se co se kvality týče nebál vůbec.
 
Machoman : zdaaar , ze te dlouho nebylo :) diky za info .. hnedka jak nasetrim trochu vic keke nakoupim , no a pokud to dobre pude tak i nejakou tu kacku nato m usetrim , bo lidi tady jsou uplne super a kazdy se snazi pomoct ! takze za chvilu budu snad hrdym majitelem HB :) no to bych se za tebou zase mohl stavit na kukandu .. bysme mohli zase na vyhlidku - ovsem tentokrat uz ne na pankaca se sklickem :D :D ale to ma sak cas :) toz zatim a dik za info :) :wave:
 

Machoman

Active member
Machoman : zdaaar , ze te dlouho nebylo :) diky za info .. hnedka jak nasetrim trochu vic keke nakoupim , no a pokud to dobre pude tak i nejakou tu kacku nato m usetrim , bo lidi tady jsou uplne super a kazdy se snazi pomoct ! takze za chvilu budu snad hrdym majitelem HB :) no to bych se za tebou zase mohl stavit na kukandu .. bysme mohli zase na vyhlidku - ovsem tentokrat uz ne na pankaca se sklickem :D :D ale to ma sak cas :) toz zatim a dik za info :) :wave:

Vpoho dej vedet pár dnů dopředu a no problemo;)

Se i dívám,že tady probehla zmena moderátorů,tak vítám toho novyho:blowbubbles:
 

simor

Member
Veteran
S tím silverem zkušenost nemám,ale sám jsem majitel klasickyho HB +znám dost lidí co ho taky má už roky a žádnej problem.Homeboxů bych se co se kvality týče nebál vůbec.

souhlasim,za homebox se vyplati priplatit.
...u levnejsich verzi se nejen dupou zipy ale videl jsem i dost prosvitat svetlo ven,coz by mi dost vadilo.
Simi
 

Mightyka

Active member
Veteran
Ahoj pánové!
Na českym vebu mě možná někdo znáte pod nickem Časlove, tady mi to psalo, že to nejde, asi už sem se sem někdy přihlásil a zapomněl heslo či co... Tak jsem si vzpomněl na Jungle2jungle.:D
No až se tu trochu rozkoukám (sem hrozná lama co se kompů, netu, no prostě všeho co se tohodle týká), tak založim vlákno s letošnim outem asi v angličtině, už ji potřebuju oprášit.:)
Tak jsem chtěl jen pozdravit a popřát ať to roste!
P.S. vhodnější vlákno jsem nenašel, tak se snad nebudete zlobit...
 

simor

Member
Veteran
Ahoj pánové!
Na českym vebu mě možná někdo znáte pod nickem Časlove, tady mi to psalo, že to nejde, asi už sem se sem někdy přihlásil a zapomněl heslo či co... Tak jsem si vzpomněl na Jungle2jungle.:D
No až se tu trochu rozkoukám (sem hrozná lama co se kompů, netu, no prostě všeho co se tohodle týká), tak založim vlákno s letošnim outem asi v angličtině, už ji potřebuju oprášit.:)
Tak jsem chtěl jen pozdravit a popřát ať to roste!
P.S. vhodnější vlákno jsem nenašel, tak se snad nebudete zlobit...

...vítej kamaráde.a tak jak říkáš,at to roste a voni.
Pic...
 
S

sweet-dreams

hello i want ask how looks like work in czech i want go their for a few moths or years its were is the best place to searching work i mean witch city
 

dokktor

Member
hello i want ask how looks like work in czech i want go their for a few moths or years its were is the best place to searching work i mean witch city

it depands on what you wanna do. if you dont care i would adwise big cities - prague, brno ... always you can check europa.eu portal where you can find a lot of job offers across whole EU.
:tiphat:
 

YAMBAMAN

New member
Zdravim vsechny *PRATELE ZELENEHO ZLATA* Tak jsem se konecne taky zaregistroval. Samozrejmne se pripojuji k prani co NEJ letosniho outu bez komplikaci a stresu.Hnedle ze startu jsem byl mile prekvapen pohledem na zname osobnosti jineho ceskeho yamba webu.To jen tak bokem.Ziju na Kanarech,takze pro out idealni podminky cely rok.Jinak anglicky jako vubec,takze asi budu mit kapanek problem se zde orientovat,ale snad to nejak zmaknu.No nic ficim do prace.Takze jeste jednou Pestu Zdar a drzte se.
 

berrea

Member
Zdravim vsechny *PRATELE ZELENEHO ZLATA* Tak jsem se konecne taky zaregistroval. Samozrejmne se pripojuji k prani co NEJ letosniho outu bez komplikaci a stresu.Hnedle ze startu jsem byl mile prekvapen pohledem na zname osobnosti jineho ceskeho yamba webu.To jen tak bokem.Ziju na Kanarech,takze pro out idealni podminky cely rok.Jinak anglicky jako vubec,takze asi budu mit kapanek problem se zde orientovat,ale snad to nejak zmaknu.No nic ficim do prace.Takze jeste jednou Pestu Zdar a drzte se.

vítej nám :tiphat:
týjo, kanáry... tam bych chtěl mít zahrádku :)
doufam, že to venku pořádně rozjedeš a budeš pilně dokumentovat
 
Status
Not open for further replies.
Top