What's new

Doufám, že tu nejsem sám, alebo návrhy na lepšiu Československú sekciu

Status
Not open for further replies.

sensi23

Active member
Veteran
Green Place, Grey Area, Dampkring - nejlepe hodnoceny shopy na jednem nejmenovanem servru :wave:
grey area....vyhlasenej chocolope musis zkusit :muahaha:
a jeste jeden tip:ja jsem nejlepsi matros koupil u arjana v greenhouse :tree:
mel tam vybornej cheese :xmasnut:
 

berrea

Member
v pondeli budu v amsterdamu tak mala otazka pro znale :) do jakeho kofiku nejlip zajit?...dik vsem za rady :p

mě se líbilo v mellow yellow (reggae, relativně velký a příjemný... ovšem pokud ještě nedodělali to metro, tak se tam děsně blbě leze) a ve styxu (malinký, ale skvělá diesel haze... na břehu jednoho grachtu, hned před tim kofíkem je lavička, kde se dá krásně vypéct)
a špatnej neni ani central... když sem tam šel, tak sem čekal, jak to bude předražený a hnusný (je to hned naproti nádraží), ale nebylo tam ani moc draho a celkem příjemno
 

aero1

Member
kampensky coffeshop ma fajn ceny 5e za vsecky odrudy a hasiky
koupil sem crystal -silna trava až se z toho zblaznil kouřovy hlasič:D:D
nepal hasik-fajn jak sila tak chut :)
 
zdarec ogari , nevim kam s tim , tak to placnu sem - prosim vas nemate nekdo osvedceny recept jak na padli ? kamaradovi to decimuje kyticky , ja sem to nikda nemel (klep,klep,klep) . poradite nam nekdo ?
 

newhousegreen

-.-
Veteran
zdarec ogari , nevim kam s tim , tak to placnu sem - prosim vas nemate nekdo osvedceny recept jak na padli ? kamaradovi to decimuje kyticky , ja sem to nikda nemel (klep,klep,klep) . poradite nam nekdo ?

stjený problém!!!


:ALARM::puke:

picture.php
 
NHG:
no neeeeee , takto sou teda kostata :D , tos ale nechal uz naschval ne ?

Dokktor:
tam sem hledal , zkusime se podivat znova . ale nasli sme padli stop , novy nejaky pripravek , ten snad pomuze . diky za radu !

u nej to neni tak zle spis je to uplne v pocatcnim stadiu , prvni jsem si myslel ze listova plisen . ale kuprikol to nedal , takze jedine padli pro jistotu prikladam fotaz :)
 

Elessar

Active member
Zdravím ve spolek:wave:
to NHG:
měl jsem stejnej problém jako ty na těch fotkách, jel jsem pod úsporkou, hodně kytiček na malý ploše, v hlíně, zaléval jsem spodem(takový pasivní hydro v hlíně). Kytičky rostly různě rychle, větší přerostly menší, ty malé měly více závlahy, než bylo třeba a začaly hnít kořeny a nakonec takhle uschly jako Tobě.
Nevím, jakou si měl hlínu, ale v chladném prostředí kořínky nepřijímají tak rychle závlahu jako v optimálních podmínkách.
Z těch uschlých listů, mi nejde vyčíst nějaká choroba. Zamysli se nad teplotou u kořenové zony, teplotou okolí, frekvenci zalévání, vlhkostí..
Pokud by jsi měl nějaké potíže v budoucnu a nebudeš si vědět rady, hod to sem a mrknem na to, ju.

to praxer: v polysoilu pěstoval tuším někdo na groweru, ted už si přesně nevzpomínám, kdo, ale určitě se dá dohledat. Bylo to čistý hydro a právě se tam řešila ta větší cena oproti jiným mediím na hydroponii. Výhoda je, že by měl bejt inertní a nehýbat tak z hodnotami pH.
Tvoje vlákno sleduju, tak přeju at to vše dopadne co nejlépe.

P.S.: někde mi nejdou dělat háčky nad písmenama, snad je to srozumitelné.

Hezkou noc
El
 

praxer

Member
Elessar:
Prave na G to pouzival jeden clovek, ale jen k upevneni klonu v kosickach, jinak to byl klasicky bubler. Spise by mne to zajimalo v napr. naplavovych stolech. Jinak Carlos tam pise o vysoke cene, ale ta je dnez uz na desetine jim uvedene. Taky tam byla kritika ze je to neekologicke. To se mi nezda, sice je to z plastu, ale ten se da recyklovat, a je to vecne, po growu oplachnes a muzes zase jet... Zadny prach, bordely s menenim ph...
 
Status
Not open for further replies.
Top