What's new

Doufám, že tu nejsem sám, alebo návrhy na lepšiu Československú sekciu

Status
Not open for further replies.

HA-de-SH

New member
Tak tak nejak nevim, kde se s vami privitat pote, co se mi po mnoha, mnoha mesicich snahy podarilo sem regnout - (predtim, nevim proc, mi nikdy neprisel potvrzovaci mejl (a ze tech pokusu bylo), a ted mi zase 1/4 roku branil inkvizicni Canguro-net, ktery blokuje nevhodny obsah, ale i ten sem nakonec osalil) - ale jak tak koukam na tenhle thread, tak to bude asi to pravy :D

Tak vas tady vsechny zdravim! :) :):joint:

... a hned na zacatek bych si dovolil jeden dotazek - kde je mozny zmenit si avatar na vlastniho? Ve volbach u sebe v profilu mam na vyber jen preddefinovany... :zmaten:

edit.: jej a proc tu nejdou pridavat smajliky do textu?? uff, je tvrdy byt greenhornem...
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Tak tak nejak nevim, kde se s vami privitat pote, co se mi po mnoha, mnoha mesicich snahy podarilo sem regnout - (predtim, nevim proc, mi nikdy neprisel potvrzovaci mejl (a ze tech pokusu bylo), a ted mi zase 1/4 roku branil inkvizicni Canguro-net, ktery blokuje nevhodny obsah, ale i ten sem nakonec osalil) - ale jak tak koukam na tenhle thread, tak to bude asi to pravy :D

Tak vas tady vsechny zdravim! :)

... a hned na zacatek bych si dovolil jeden dotazek - kde je mozny zmenit si avatar na vlastniho? Ve volbach u sebe v profilu mam na vyber jen preddefinovany... :zmaten:

Vítam tě tady kamaráde :wave:
Nejdřív jsi pozri vlákno " Než se začneš ptát............." Tam je to všechno rozepsany....

Jinac ruzne serepeticky kolem profilu jsi muzes delat az po dosazeni 50, nebo 75 postů......

Zatím se mej haezky a uzivej leta
:smoker:
FMS
 

HA-de-SH

New member
2Radva: jo, uz to vidim - :) zvlastni, ze napoprvy sem si toho threadu nevsim a to jsem jeste projizdel vsechny stranky diskusi, jestli tu nekde neco takovyho neni, hehe... uz asi chapu jak se citili novacci na G s prvnim postem "zdar vsem zhulkam" do "Outdoor galerie", hehehe...
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
2Radva: jo, uz to vidim - :) zvlastni, ze napoprvy sem si toho threadu nevsim a to jsem jeste projizdel vsechny stranky diskusi, jestli tu nekde neco takovyho neni, hehe... uz asi chapu jak se citili novacci na G s prvnim postem "zdar vsem zhulkam" do "Outdoor galerie", hehehe...

V pohode nic se nedeje..je to tu volnejsi a hlavne pratelskejsi :wave:
 

papaja

Active member
Veteran
2Radva: jo, uz to vidim - :) zvlastni, ze napoprvy sem si toho threadu nevsim a to jsem jeste projizdel vsechny stranky diskusi, jestli tu nekde neco takovyho neni, hehe... uz asi chapu jak se citili novacci na G s prvnim postem "zdar vsem zhulkam" do "Outdoor galerie", hehehe...
tak zdar všem zhulkám tedy i tobě hadesh:muahaha:
vítej na icmagu
picture.php
 

Flores

Member
Zdravím vás:wave:

Mal by som na vás jednu prosbu. Kamarát ma iste kožné problémy a síce - pozostatky atopického ekzému. Dozvedel sa o zázračných účinkoch k.m. a chcel by ju skúsiť. Mal v pláne kúpiť nejakú z growshopu, myslím však, že vždy lepšie domácu :bandit: ako z ďzí šopu :) Poštovne a prostriedky na výrobu masti rád preplatí.

Ak by ste mali iba kúsok konopnej masti nazvyš, bol by som (bol by) moc rád :)

Vopred móóóóc ďakujem :)

S pozdravom
Flores.:joint:
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Zdravím vás:wave:

Mal by som na vás jednu prosbu. Kamarát ma iste kožné problémy a síce - pozostatky atopického ekzému. Dozvedel sa o zázračných účinkoch k.m. a chcel by ju skúsiť. Mal v pláne kúpiť nejakú z growshopu, myslím však, že vždy lepšie domácu :bandit: ako z ďzí šopu :) Poštovne a prostriedky na výrobu masti rád preplatí.

Ak by ste mali iba kúsok konopnej masti nazvyš, bol by som (bol by) moc rád :)

Vopred móóóóc ďakujem :)

S pozdravom
Flores.:joint:

Ahoj :wave:
Pres vikend budu vedet jak je na tom posledni varka masti. Ak neco bude radi posleme na odskouseni !!!
Opatruj se kamarade :smoker:
 

berrea

Member
mno... kdyby radvánec neměl pozitivní informace, tak já ještě mam...
ale buď by musel počkat do půlky září, než budu v práglu nebo by se posílalo poštou...
 

Flores

Member
Ahojte :wave:

Díky chlapi, ste moc fajn:respect:. Verím, že masť mu pomôže. Po všetkých tých somarinách ktoré na seba dával, sa čudujem, že mu to neodporučil žiadny lekár :yoinks: Šarlatáni ....

Majte sa pekne
Flores.
 

newhousegreen

-.-
Veteran
jestli někdo chcete kvalitní a(levný) seeds,tak doporučuju tyhle.)

The Namibian x Morrocan seeds are part of a 3 way project we started more than a year ago, which we should eventually
cross with an Indian from Kerala. They are 100% Sativa, so 100% high.
They can be grown in or out without any issues.
The seeds I sent are the outcome of the stabilization of this first cross,
but stabilisation isn't fully done yet.
There are still a few phenos on the side of the morrocan with very airy buds, all the others being close to the Namibian, more compact.
All phenos have a short flowering time for sativas.
As for the aromas, they are shared between both parents, sometimes more Morrocan, sometimes more South-African, but very African anyway.
The Namibian strain comes from the North-East of Namibia, the Morrocan of course from the Rif area, North of Morroco.



The Northern Lights X Namibian cross was just a test without any clear aim, but it gave interesting phenos.
Similar to the previous cross, the phenos are fast flowering and can be grown inside or outside.
The interest lays in the Afro/NL mix, that has never been done before.
Some phenos clearly show indica traits, others are more Sativa, but the buds all stay compact.
Something original, that can only be found on Seedbay ;o)


if you have any question, through this forum or the Tikiseed bank website.

best regards. Kerala


koupě zde
http://www.seedbay.com/index.php?a=5&b=169
 

aero1

Member
omnite valim uz tak po 4behem mesice a pořad ty čupky sou, i jako svilustop sem ot pouzil a piču. a brouci si myslim ze to vydusi uplně :)
 

aero1

Member
tak sem uspešne objednal(biocont)do indor podminek tak uvidime: )ale nenito Typhlodromus pyri ale nejakej jinej brouček

dik hoši
 
L

lucky..

tak panove loucim se svama, odhlasuji se ze systemu. jak tady po chvili co sem zde byl tak na groweru kde jsme par let byl. budu rad kdyz me moji pratele kteri maji na me nejaky kontakt napsali ohledne nejakeho srazu, rad svami smotnu brko, dve brka.....sto brk.
dekuji vsem za rady a pomoc v moji publikovane pestitelske dobe.
nech se vam stonky prohybaju pod vahou palic a vas mozek lita v oblacich z toho co kourite..

ole! don´t stop freetekno community salati ;);)
 

berrea

Member
fakt... proč tak hrr?

EDIT// o dost pozdějc... mrkněte na tohle video... ale je třeba umět solidně anglicky... ovšem je to libózní :D
 
Status
Not open for further replies.
Top