What's new

Doufám, že tu nejsem sám, alebo návrhy na lepšiu Československú sekciu

Status
Not open for further replies.

berrea

Member
hele, radvi, teď flamuješ ty ;)
nadávat na grower je jako smát se retardovanýmu dítěti... (já vim, taky flame, ale jakmile mne to napadlo, nemoh sem si to nechat pro sebe :))
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
hele, radvi, teď flamuješ ty ;)
nadávat na grower je jako smát se retardovanýmu dítěti... (já vim, taky flame, ale jakmile mne to napadlo, nemoh sem si to nechat pro sebe :))
Ja jsem v tom prispevku na grower nenadaval, jen sem chtel rici ze lidi maji pravo jsi vyjadrit nazor. To porovnani je tez kus mimo, nejde porovnavat neco v digitalni podobe ( grower.cz ) a cloveka.
Clovek za to nemuze ze se narodi z nejakou vadou, nebo neco ( proto by sem se jim nikdy nesmal ) a kdyz jsi zle jmeno dela sam majitel ve vicerych pripadech....a je jich dost !!!! ( od zbaveni Ima Modovstvi, pres Svadziho a muj BAn...a tak dale...... ) nejdu a uz to ani nebudu rozoberat, ale nemyslim jsi ze se tady hrame na nejaku elitu naroda, kdyby tak bolo vypada kus jinak. Jak to spozoroval, jaky naznak toho ze sme elita jsme dali ?
Kazdeho tady privitame, poradime a to jsem hodne lidem poradil, co by elita na "G" nikdy neurobila a jeste mu za to vynadala.....
Tenhle tvuj napad mi nepride moc stastej, ale v pohod, beru ho.
Uz naozaj koncim bo ma jeste oznacite za Spamera......
:nanana::nanana::nanana::nanana::nanana:
 

Pan Ker

New member
Jasně že každej může vyjádřit svůj názor. Klidně furt dokola. Ale podle mě neprávem. Démonizujete si grower. Protože vám zbořil bábovičku, tak se mu snažíte rozbořit tu jeho. Carlose neznám a nezastávám se ho, ale proč kvůli němu špiníte slušný lidi a grower jako celek?
 

farda

Member
Pan Ker: nechapu jak se mu mistni snazi rozborit "tu jeho babovicku"? tim ze od tamtud odesli? a nikdo nic nedeminizuje, to je jen dusledek toho co karlos docilil svym jednanim, a ja napr na grower kouknu ale jedine proc se nesmazu je ze chci nadale komunikovat s lidma kteri se tam vyskytuji

a proc myslis ze sem raci tady? funguje tu to co na G ne, tam uz se vytratili ty zakladni prvky spolecne s pestovanim teto rostliny.. jako je ucta pratelstvi, sam si musim prebrat v hlave jakej je rozdil mezi growerem pred lety a dnes
 

nans

Member
spis mi prijde jak kdyby se pan ker snazil aplikovat to co se vcera (nebo kdy) ujednalo, pri one strasne tajemene diskuzi s Ním. :D
 

sensi23

Active member
Veteran
Nechci se s nikym hádat a rozjíždět další flame. Prostě mi jen přijde, že se tu zbytečně hází na grower špína. To bylo téma diskuze, která mě potěšila;). A k čemu jsme dospěli? To si raději nechám pro sebe...

A že bych se bál konkurence? Proč? Nesnažim se nikomu konkurovat nebo s někym soupeřit? Vy jo?
akce vyvolava reakci kdyz se nekdo na G. chova jako hovado musi pocitat s tim ze to nekoho nasere ;)
nevsiml jsem si ze by tu padla urazka byt jedineho cestneho cloveka z G....pokud vim tak se kritizuje vetsinou majitel a vetsinou za kritikou stoji padne a overene dukazy
vyqotuj byt jedinej dukaz hazeni spiny na nekoho nevinneho...myslim ze se to tu stalo pouze v Tvem, pripade a vsichni se Ti omluvily
uprimne co jste s onim tajemnym NIM vymysleli je mi sumafuk :joint:
a vubec ze se na to nevysereme :nanana::yeahthats
 
L

lucky..

libi se mi jak tu uvadite ze na icmagu je dobre pratelstvi a komunikace mezi cleny je az vyjmecna a prijemna....(ikdyz zde moc neprispivam souhlasim stim)
preji vsem tu at to tak vydrzi..protoze urcite si vsichni uvedomujeme jak icmag muze dopadnout..
ale doufam v tom ze to tu pujde dobrou cestou..
a vyserte se uz na ty sracky..;) nestoji to zato..nebo jo?

btw: nejakej srazek na jaro?
 

ZeeGun

Member
Originally Posted by Pan Ker View Post
...Abych nebyl OT, potěšila mě debata s x o odštěpené větvi growerů z Groweru na ICmag, hrajících si na (zhrzenou) pěstitelskou elitu národa. Teda nic proti, ale...

Nevim kdo si hraje na elitu, ale na groweru je zrovna jeden pěknej thread "ELITÁŘSKÁ AKCE"...........
Tak se prober PAN KERe........
 

aero1

Member
131812.gif


jdu na pivo :)
http://www.youtube.com/watch?v=xZbfGLbTKyw


hahahaha :D:D:D:D
14199.gif
 

Expiry

Member
Zdravim CCC

2 CrTecekk: Nejvic zajeta mi prijde ta slecna co postuje Aero :D

Grower/Icmag,"elitareni"->Na groweru jsem nikdy nemel zadny "politicky" spory,sice jsem s Carlosem dostkrat nesouhlasil,ale to je jina.Po roce denniho probirani se duplicitnima threadama a threadama,kde se resi <> jsem dospel k zaveru,ze tady uz mi asi trava nepokvete :D a kdyz jsem pri porcitani ICmagu narazil na pomerne zivou ceskou sekci s reklbych solidnim zakladem,tak bylo jasno....Po shlednuti napriklad Papajovy vysadby jsem dospel k zaveru,ze tady bych se nemusel zabejvat topicama ve stylu "5w zarovka Osram->proc to neroste?"....Z tohohle duvodu doufam,ze si ICmag udrzi svou tvar a jednoho dne se to tu bude moct rovnat s vysledky ostatnich groweru na IC...

Evrope to osladime!!!
 

PERIPHERY

Member
Veteran
Zdravim Expiryho!!

Cit sa tu dobre a po nazbierani dalsich prispevkov..
Ta radi privitame v sekcii Czech Canna Community:yes:
Uz je nas tu par,co mame aj 2 X 5W ziarovky a spustu ambicii:D

"P"
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Zdravim CCC

2 CrTecekk: Nejvic zajeta mi prijde ta slecna co postuje Aero :D

Grower/Icmag,"elitareni"->Na groweru jsem nikdy nemel zadny "politicky" spory,sice jsem s Carlosem dostkrat nesouhlasil,ale to je jina.Po roce denniho probirani se duplicitnima threadama a threadama,kde se resi <> jsem dospel k zaveru,ze tady uz mi asi trava nepokvete :D a kdyz jsem pri porcitani ICmagu narazil na pomerne zivou ceskou sekci s reklbych solidnim zakladem,tak bylo jasno....Po shlednuti napriklad Papajovy vysadby jsem dospel k zaveru,ze tady bych se nemusel zabejvat topicama ve stylu "5w zarovka Osram->proc to neroste?"....Z tohohle duvodu doufam,ze si ICmag udrzi svou tvar a jednoho dne se to tu bude moct rovnat s vysledky ostatnich groweru na IC...

Evrope to osladime!!!
Ahoj, ahoj Expiry......... :wave: :friends:
Jsem rad ze jsi tak rozhodnul a obohatis nasu skromnu ceskoslovensku sekci........ :muahaha: ale pozor ja taky pestuji pod 24 W zarovkou do auta...to jsou pani vysledky :woohoo::woohoo:

:muahaha:
 
Status
Not open for further replies.
Top