What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

DaBlackman benti project vol. 2.

Blekketekk

Active member
C+ és a Vörös játékgandza duzzad befelé virágügyileg, kapják a Plagron alga bloomot és Canna p/k-t 1,5ml+1ml/1L vízben oldva (ph 6,5). Mit ne mondjak, tetszik nekik kifejezetten, kezdenek gyantásodni és bedurranni a virágok, nekem nagyon tetszenek élőben, sajnálom hogy nem tudok nyálcsorgató képeket készíteni, sebaj. Az illatuk olyan mint ha valami cukorka boltban hemperegnék egy zsák émelyítően édes edésség közt, nincs kifejezetten gandzsa szaga, hozzák az új szőrszálakat, ez mondjuk nem meglepetés… 🤗 A két auto áfonya növekszik/bokrosodik, kurvára elfelejtkeztek róla hogy amúgy ők autoflowerek( túl vagyunk az 50.napon) nem tudom mi a ferdefaszt csesztem el velük, de virágzásnak nyoma sincs. 🤨 A tervem a toronyban az volt, hogy szívom a Critical+t amíg beérnek az áfonyák, szívom az áfonyákat amíg beérik a Critical Orange Punch auto és így tovább, na most ennek a tervnek kb szarral meszeltek… az egész csapat kapja heti egyszer a fitohorm Ca 40 tuningot finoman, azt jóccakát. Písz meg hasonlók!
 

Attachments

  • FA5B8CAA-644E-42C9-A9BC-AD2E16BC4095.jpeg
    FA5B8CAA-644E-42C9-A9BC-AD2E16BC4095.jpeg
    2.6 MB · Views: 99
  • 01C6421C-862F-42B3-9441-FF1AAF54EB54.jpeg
    01C6421C-862F-42B3-9441-FF1AAF54EB54.jpeg
    1.8 MB · Views: 94
  • 2EFC0B70-4D8D-40DE-8D34-10CF3B01A14E.jpeg
    2EFC0B70-4D8D-40DE-8D34-10CF3B01A14E.jpeg
    2.5 MB · Views: 88
  • 8EC1A165-B223-4414-8EDF-873BBAB1DF51.jpeg
    8EC1A165-B223-4414-8EDF-873BBAB1DF51.jpeg
    2.1 MB · Views: 90
  • 30D8BAA7-8444-4013-A544-52B7BD5A856A.jpeg
    30D8BAA7-8444-4013-A544-52B7BD5A856A.jpeg
    3.1 MB · Views: 93

foazegyensuly

Well-known member
C+ és a Vörös játékgandza duzzad befelé virágügyileg, kapják a Plagron alga bloomot és Canna p/k-t 1,5ml+1ml/1L vízben oldva (ph 6,5). Mit ne mondjak, tetszik nekik kifejezetten, kezdenek gyantásodni és bedurranni a virágok, nekem nagyon tetszenek élőben, sajnálom hogy nem tudok nyálcsorgató képeket készíteni, sebaj. Az illatuk olyan mint ha valami cukorka boltban hemperegnék egy zsák émelyítően édes edésség közt, nincs kifejezetten gandzsa szaga, hozzák az új szőrszálakat, ez mondjuk nem meglepetés… 🤗 A két auto áfonya növekszik/bokrosodik, kurvára elfelejtkeztek róla hogy amúgy ők autoflowerek( túl vagyunk az 50.napon) nem tudom mi a ferdefaszt csesztem el velük, de virágzásnak nyoma sincs. 🤨 A tervem a toronyban az volt, hogy szívom a Critical+t amíg beérnek az áfonyák, szívom az áfonyákat amíg beérik a Critical Orange Punch auto és így tovább, na most ennek a tervnek kb szarral meszeltek… az egész csapat kapja heti egyszer a fitohorm Ca 40 tuningot finoman, azt jóccakát. Písz meg hasonlók!
na kezdenek szépek lenni grat, a pk sokat segít a virágzásban.
 

Blekketekk

Active member
na kezdenek szépek lenni grat, a pk sokat segít a virágzásban.
Alakulgatnak, amiben a Ti tapasztalatotok nagyban közre játszik. Azt meg figyeltem itt a fórumon, hogy ha az ember normálisan áll hozzátok, akkor Ti is normálisak és segítőkészek vagytok. Pedig nyugodtan lehurroghattatok volna, elvégre nem kötelező részetekről a segítségnyújtás. az első spanglit a ti egésségetekre szívom majd!
 

foazegyensuly

Well-known member
Alakulgatnak, amiben a Ti tapasztalatotok nagyban közre játszik. Azt meg figyeltem itt a fórumon, hogy ha az ember normálisan áll hozzátok, akkor Ti is normálisak és segítőkészek vagytok. Pedig nyugodtan lehurroghattatok volna, elvégre nem kötelező részetekről a segítségnyújtás. az első spanglit a ti egésségetekre szívom majd!
én is új arc vagyok itt de sztem mindenki egyenlő meg segítsük egymást ha már mindenki ellenünk van ! písz :joint:
 

foazegyensuly

Well-known member
C+ és a Vörös játékgandza duzzad befelé virágügyileg, kapják a Plagron alga bloomot és Canna p/k-t 1,5ml+1ml/1L vízben oldva (ph 6,5). Mit ne mondjak, tetszik nekik kifejezetten, kezdenek gyantásodni és bedurranni a virágok, nekem nagyon tetszenek élőben, sajnálom hogy nem tudok nyálcsorgató képeket készíteni, sebaj. Az illatuk olyan mint ha valami cukorka boltban hemperegnék egy zsák émelyítően édes edésség közt, nincs kifejezetten gandzsa szaga, hozzák az új szőrszálakat, ez mondjuk nem meglepetés… 🤗 A két auto áfonya növekszik/bokrosodik, kurvára elfelejtkeztek róla hogy amúgy ők autoflowerek( túl vagyunk az 50.napon) nem tudom mi a ferdefaszt csesztem el velük, de virágzásnak nyoma sincs. 🤨 A tervem a toronyban az volt, hogy szívom a Critical+t amíg beérnek az áfonyák, szívom az áfonyákat amíg beérik a Critical Orange Punch auto és így tovább, na most ennek a tervnek kb szarral meszeltek… az egész csapat kapja heti egyszer a fitohorm Ca 40 tuningot finoman, azt jóccakát. Písz meg hasonlók!
keserűsót rakhatnál az öntözővízbe.
 

foazegyensuly

Well-known member
de amúgy látom nyomatsz fitohorm ca-t én is vettem 3 fajtát és nagyonpici mg t szoktam keserűsó helyett az öntözővízbe eleve azért rendeltem ezt a 3at mert vhol olvastam a K-Mg-Ca arányról és mondom kikeverem hogy a legjobb legyen a növénynek de a káliumot nem néztem hogy nitrogén meg stb van benne így nem jó ehhez sajnos.
281478029_1459831667808125_8046359407901096450_n.jpg
 

Blekketekk

Active member
keserűsót rakhatnál az öntözővízbe.
Meg fogadom, van is belőle otthon még egy evőkanálnyi! Két hete kaptak utoljára, nem igazán tudtam hogy hogy adagoljam, akkor 1L vízhez kaptak egy kávéskanálnyit. Azóta meg mondom őszintén eszembe se jutott ezidáig amíg nem említetted. Köszi!
 

foazegyensuly

Well-known member
Meg fogadom, van is belőle otthon még egy evőkanálnyi! Két hete kaptak utoljára, nem igazán tudtam hogy hogy adagoljam, akkor 1L vízhez kaptak egy kávéskanálnyit. Azóta meg mondom őszintén eszembe se jutott ezidáig amíg nem említetted. Köszi!
5 liter vízhez 1 evőkanál én 5 l be 2 kiskanállal szoktam. a pht viszont mérd mert meglepően feltolja. most rendeltem ezt a fh. mg.-t azt rakok nekik kicsit a vízükbe só helyett mert szar a locsolókannám és macerás sót kevergetni benne h faszán oldódjon.
 
Last edited:

Blekketekk

Active member
de amúgy látom nyomatsz fitohorm ca-t én is vettem 3 fajtát és nagyonpici mg t szoktam keserűsó helyett az öntözővízbe eleve azért rendeltem ezt a 3at mert vhol olvastam a K-Mg-Ca arányról és mondom kikeverem hogy a legjobb legyen a növénynek de a káliumot nem néztem hogy nitrogén meg stb van benne így nem jó ehhez sajnos. View attachment 18715040
Agyaltam rajta este hogy beszerzem majd a komplett termékcsaládot és leváltom a plagront kísérletezésképpen, de ezekhez azé má dukál gondolom egy EC mérő meg a megfelelő tudás, egyenlőre nekem ezek ilyen “felsőbb szint” vagy “level up” vagy nem tom hogy mondjam. Na majd egyszer…
 

Blekketekk

Active member
5 liter vízhez 1 evőkanál én 5 l be 2 kiskanállal szoktam. a pht viszont mérd mert meglepően feltolja.
Köszi a tippet az adagoláshoz! Ph mérőt azt használom minden locsinál (2 hete volt utoljára kalibrálva), a csapvizem alapból 8,4. ma fogom újra kalibrálni, olvastam valahol hogy a @Solon tanácsolta többeknek is hogy minnél sűrűbben legyen kalibrálva a kütyü, én ezt meg is fogadom! Plagron szerint a batmixben termesztett növényeknél nem szükséges, én inkább még is csak használom, egyébként a batmix ha elfogy, le lesz váltva, mert hogy hogy nem észre vettem hogy apró repülő gecik repkednek ki belőle… meg amúgy is szeretnék más márkájú közeget kipróbálni, hogy legyen tapasztalat.
 

foazegyensuly

Well-known member
Agyaltam rajta este hogy beszerzem majd a komplett termékcsaládot és leváltom a plagront kísérletezésképpen, de ezekhez azé má dukál gondolom egy EC mérő meg a megfelelő tudás, egyenlőre nekem ezek ilyen “felsőbb szint” vagy “level up” vagy nem tom hogy mondjam. Na majd egyszer…
rosszul állsz hozzá próbálgass minnél több mindent fedezz fel dolgokat csinálj saját termesztő stílust. a határ a csillagos ég rakétával. :rasta:
 

foazegyensuly

Well-known member
Köszi a tippet az adagoláshoz! Ph mérőt azt használom minden locsinál (2 hete volt utoljára kalibrálva), a csapvizem alapból 8,4. ma fogom újra kalibrálni, olvastam valahol hogy a @Solon tanácsolta többeknek is hogy minnél sűrűbben legyen kalibrálva a kütyü, én ezt meg is fogadom! Plagron szerint a batmixben termesztett növényeknél nem szükséges, én inkább még is csak használom, egyébként a batmix ha elfogy, le lesz váltva, mert hogy hogy nem észre vettem hogy apró repülő gecik repkednek ki belőle… meg amúgy is szeretnék más márkájú közeget kipróbálni, hogy legyen tapasztalat.
én amúgy perlitet használok meg ilyet
515230.jpg
és szabályzom a tápanyagbevitelt műtrágyával mert fajtánként eltérő lehet.
 

foazegyensuly

Well-known member
Köszi a tippet az adagoláshoz! Ph mérőt azt használom minden locsinál (2 hete volt utoljára kalibrálva), a csapvizem alapból 8,4. ma fogom újra kalibrálni, olvastam valahol hogy a @Solon tanácsolta többeknek is hogy minnél sűrűbben legyen kalibrálva a kütyü, én ezt meg is fogadom! Plagron szerint a batmixben termesztett növényeknél nem szükséges, én inkább még is csak használom, egyébként a batmix ha elfogy, le lesz váltva, mert hogy hogy nem észre vettem hogy apró repülő gecik repkednek ki belőle… meg amúgy is szeretnék más márkájú közeget kipróbálni, hogy legyen tapasztalat.
8.4 az sok és ha még raksz műtrágyát főleg keserűsót az feljebb viszi szal nemtom milyen savat használsz ph - nak de abból akkor több fog kelleni ha raksz még keserűsót ehhez a tápmixhez.
 

Blekketekk

Active member
8.4 az sok és ha még raksz műtrágyát főleg keserűsót az feljebb viszi szal nemtom milyen savat használsz ph - nak de abból akkor több fog kelleni ha raksz még keserűsót ehhez a tápmixhez.
Plagron lemon kick-et használok, van belőle bőven 😃
 

Blekketekk

Active member
Estét’ Hölgyek/Urak, dagadunk befelé mint Cartman. Mi lenne ha még a nap is sütne… utolsó locsoláskor kiskanálnyi melaszt és kovaföldet reggelizett a bagázs, az az előttinél meg wuxal+fitohorm ca40-et az áfonyák2ml+1ml/1L víz, alga bloom+pk13/14-et 2ml+1ml/1L víz ment a virágzóknak. A Blueberryk kibaszottul nőnek, egész szépek szerintem, csak elővirágok vannak rajta, sebaj, mennek lassan be a boxba 12/12be… a két virágzásban lévő meg hát, nagyon tetszenek! Duzzadnak befelé, így aztán elővettem a kukkert (30x zoom) és rájuk néztem. Kutyaszőrön kívül azt láttam hogy fogynak az átlátszó teichomák, és szinte mind kezd fátyolos lenni, a Red Pure-on elvétve egy-egy borostyán trichoma, a Critic… on is szinte mind fátyolos, de borostyán színűt nem találtam. Ha az időjárás is úgy akarja, két hét múlva szerintem szüretelhetőek, semmiképpen nem fogom hamarabb szedni, szeretnék nagyon király füvet szívni, inkább pípogok még 12-14 napot, hogy utána büszkén nagy vigyorral és feltett lábbal pusztíthassam el a kedvenc székemből a teraszomon… 😊✌️
 

Attachments

  • 2B1ECB03-DD64-447D-83CC-13BF389AB751.jpeg
    2B1ECB03-DD64-447D-83CC-13BF389AB751.jpeg
    5.3 MB · Views: 100
  • B608418F-4235-43AF-B65B-895F46E0B3D0.jpeg
    B608418F-4235-43AF-B65B-895F46E0B3D0.jpeg
    4.5 MB · Views: 96
  • 47607A91-0BE2-4E52-A5A2-DDA19362D4D2.jpeg
    47607A91-0BE2-4E52-A5A2-DDA19362D4D2.jpeg
    4.2 MB · Views: 96

Blekketekk

Active member
Boldog nyarat arcok! Nézegetem-nézegetem ezeket a trichomákat, a Red pure cbd autóról tűnnek elfele az átlátszó gyantagenyók, elvétve található egy-kettő, és kezdenek borostyánra váltani itt ott, ha százalékot kellene mondanom, kb 90% fátyolos 6-7% átlátszó, és 3-4% borostyán. Hangsúlyozom ez Cbd növény, adatlapja szerint elérheti a 18% cbd-t, nálam nyilván nem foglya, az első ilyen növényemet hasonló gyantaszín állapotban szedtem, és első szívás után beleszerettem. Lényeg a lényeg, akkor kényszer szüret volt, most nem sürget az idő, és kíváncsiságból ráhúzok vele pár napot még, itt jön az első kérdésem, cbd növényeket kb milyen gyanta állapotban érdemes szedni, trichomák színének körülbelüli százalékára gondolok, mik a tapasztalatotok? A Critical+ auto szépen hízik befelé, ott még nyoma sincs borostyán trichomának, kb 70-75% fátyolos/fehér a maradék átlátszó, első ilyen növényem hasonló állapotban szedtem, fincsi volt csak az agyamat kitekerte a fejemből plusz állandóan “ágaskodtam”!a hatása alatt ami már rendesen frusztráló volt, simán megadom neki az időt ami kell (fentebb írtam most semmi nem sürget), csak cserébe a fejemet ne tudjam felemelni ha betépek belőle majd. A két Fat Blueberry auto meg bokrosodik és nyúlik felfele nagyon durván így nem győzöm kötözgetni, egy-egy levél sárgul a lombkorona alján amik nem igen kapnak fényt. Jönnek az elővirágok rajtuk, meg hajtás hajtás hátán… nem számítottam ekkora dzsungelre. Igen olvastam a strainról sokat, de azt gondoltam hogy én amatőr vagyok ahhoz hogy ilyen szép bokrokat növesszek két-két maréknyi közegben. Közben a környékbeli gyerkőcökkel elénekeltettem a Süss fel napot, mert má napok óta búvalbaszott idő van, majd lesz valahogy… ✌️
 

Attachments

  • B53F773C-D6AE-4A85-8DAF-6B7648EC4E51.png
    B53F773C-D6AE-4A85-8DAF-6B7648EC4E51.png
    3.9 MB · Views: 101
  • E5271126-FA2A-48F1-B303-2107CFFF9BFD.png
    E5271126-FA2A-48F1-B303-2107CFFF9BFD.png
    3.9 MB · Views: 101

Blekketekk

Active member
Mit ne mondjak, kurvára vegyesek az érzéseim… az Auto Critical+ és a Red Pure cbd auto(ez sem lett vörös) célegyenesben van, isteni az illat, élőben nagyon szemet gyönyörködtetőek. Még így is hogy micro virágok. Fehér pistil már egyiken sem látható mert mind bebarnult és tele vannak gyantával, a Red pure egyébként már bőven érett, kb 80% tejfehér és kb 15-20% borostyán trichoma csak elvétve található átlátszó. Flush-ölve nem lett, egyszer eresztettem át rajta nagyobb mennyiségű ph 6,5ös állott vizet (1-2 napja) de előtte még kapta az alga bloomot. Így is el fog fogyni… 😁 A C+ is kapott egy nagyobb adag vizet, ő még kap szüretig 2-3 ajándék napot, szeretnék még rá több borostyán trichomát, de locsolni már egyáltalán nem fogom. A két Fat Blueberry auto meg… ott nagyon elbasztam valamit, jöttek a gondok, lentebb látható majd a képeken. Hirtelen felindulásból leszedegettem a kötéseket és átültettem 9,5 literes konténerekbe. Baja még mindig van mindkettőnek de mint ha enyhülne a gond, nyilván nem oldódott meg. Ami látszott átültetésnél, hogy a gyökerek egésségesek. Apropó gyökerek, alig-alig érték el a régi pot falát. Lehet ezért nem kezdett még bele a virágzásba?! Ki fogok valamit találni hogy orvosoljam a bajukat, csak legyen egy kevés időm utána olvasni mélyebben. Egyenlőre nem merek wuxalt meg bio löttyöket adni nekik, mert kb 2,5x akkora potban vannak mint azelőtt. Szóval ezek mennek most, meg a kibaszott felhők. Felhők mindenhol! ✌️
 

Attachments

  • DF3D0881-8371-4CB8-B435-ABB33B57374B.jpeg
    DF3D0881-8371-4CB8-B435-ABB33B57374B.jpeg
    3 MB · Views: 98
  • 71EC3FB5-42DB-4C7A-9DC0-8F47CBA215F4.jpeg
    71EC3FB5-42DB-4C7A-9DC0-8F47CBA215F4.jpeg
    3.1 MB · Views: 102
  • C8C63808-6B10-4764-8554-EFDD618FAF1B.jpeg
    C8C63808-6B10-4764-8554-EFDD618FAF1B.jpeg
    1.8 MB · Views: 98
  • 1FD6E9E3-0B89-418C-9B59-A3FAE8100AF6.jpeg
    1FD6E9E3-0B89-418C-9B59-A3FAE8100AF6.jpeg
    2 MB · Views: 97
  • 8F621206-3C4E-4D14-868D-AFBA36A67636.jpeg
    8F621206-3C4E-4D14-868D-AFBA36A67636.jpeg
    5.4 MB · Views: 109

Creeper420

Member
Ide érzem az illatát, szuper! Milyen kicsi potban kezdtek a lányok, hogy ilyen kicsik maradtak(elsőkép)? Bár ahogy látom az LST itt is működött, szerintem az én elbaszott kezdésemet is az javította fel (whipék mellett). :LOL: Majd mesélj a CBD-s tapasztalatokról, kövi körökre valami pure CBD-t meg 50-50-eset keresek. Meg mondj majd egy szárazsúlyt, kiváncsivagyok! :D
 

Blekketekk

Active member
Ide érzem az illatát, szuper! Milyen kicsi potban kezdtek a lányok, hogy ilyen kicsik maradtak(elsőkép)? Bár ahogy látom az LST itt is működött, szerintem az én elbaszott kezdésemet is az javította fel (whipék mellett). :LOL: Majd mesélj a CBD-s tapasztalatokról, kövi körökre valami pure CBD-t meg 50-50-eset keresek. Meg mondj majd egy szárazsúlyt, kiváncsivagyok! :D
Ma le vágtam mindkettőt, kellett nekem is Whip mester hogy diagnosztizálja a Ca gondom. Sose többen nem ültettek mini potba, kínlódás, és nem az lst miatt. Alapvetően imádom kötözgetni őket, teljesen kikapcsolja az agyam. Száraz súlyt mérni nem akartam mert hogy ne fájdítsam a szívem, hogy de hát mennyi lehetett volna… tudod mit? Az nélkül nem teljes a napló, Te is becsületesen vezeted a tiéd, ennyit megérdemel minden ide tévedő. Szóval írom majd képpel eggyütt. A red pure cbd ről már van tapasztalat, mert ez a második cbd növényem, este lesz egy kis időm aztán írok róla szívesen. Addig is Béke! ✌️
 

Latest posts

Latest posts

Top