What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

DaBlackman benti project vol. 2.

Blekketekk

Active member
Round 2:

Szervusztok hey, helyzet a következő, én eddig mint valami kis geci patkány úgy bújtam meg itt köztetek. Figyeltem olvastam bújtam ezt és más külföldi fórumokat, és össze szedtem a sorok közül a nekem szükséges ismereteket/infókat. Cserébe nem kérdezgettem faszságokat, és nem értetlenkedetem, ha gond volt a kertben akkor neki ültem olvasni. Ezúton is köszi, hogy meg osszátok a tudásotokat, respect nektek! 21 év füvezés alatt csak a kinti kertekkel volt tapasztalatom, de ez év elején meg láttam az üres befőttes üvegeimet és kissé lelombozódtam… nem baszod meg hogy üresek?! Há de basszki! Olyannyira kiürültek, hogy nem volt idő pénzt gyűjteni és gondolkodni, a kinti szezont megvárni meg pláne nem…

Így jött a “szarból várat” story, de számomra sokkal eredményesebb lett mint ahogy indult. A cél nem az volt hogy kazalszámra álljon itthon a gandzsa, hanem hogy dealerhez ne kelljen menni, nagy örömmel mondom nem is kellett! Szóval logók nektek első sorban egy kibaszott nagy köszönömmel hölgyek/urak! Sikerrel neveltem fel (akadtak azért gondok bőven de mindet le lehetett küzdeni) egy Auto Northern Light-ot és Auto Critical+t, a Red Pure cbd autom most 65. napját éli, még pár napot kap a kertben… a cél virágonként 15 géza volt, ezt az eredményt simán hoztam!




Auto Fat Blueberry, Linda seeds

Auto Critical +, Linda seeds

Red pure cbd auto, Sweet seeds

03.31.-én kerültek a közegbe, nagyon kicsi potokat használok (1-1,5L körül), hogy ne járjak úgy mint első nekifutáskor, kibaszott nagy jungle lett a 3 virágból, nehezen fértek el. A közeg alapja természetesen a már jól bevált Plagron Batmix keverve kevés perlittel, és Symbivit gyökérgombákkal, a közeg közepében kevés általános virágföld keverék, hogy a magonc ne süljön ropogósra az első napokban. A két Lindás mag pillanatok alatt kipattant és földbe került, az édes vörös még kicsit erőlködik de jó lesz az. Igyekeztem tanulni az első benti körből, türelmesebb és megfontoltabb leszek, a tápokat pedig igyekszem ésszel használni.

A strain-ekről kicsit:

A Critical+ auto azt kell hogy mondjam, nagyon jó gandzsa! Van tapasztalatom a termesztésével, állandó szereplője lesz a kertjeimnek ezentúl. Roppant megbocsájtó növény, kicsi marad ami nekem nagy előny, nem nyúlik sokat, tipikus fenyőfa alakúra nő edzés nélkül, óriási legyező levelekkel. Nagyon hamar virágba borul, az első fehér szőrök 21. nap körül jelentek meg, szép nagy virágokat hozott, ami közepesen sűrű, viszont őrült gyantás és szép olajzöldes és rózsaszín-pirosas árnyalatokban ragyognak a gubicsok. Száritás után nem sokat zsugorodnak, ez tényleg kereskedelmi gandzsa, tökéletesen vissza üt az apjára a Big budra, nagyjából ugyanolyan struktúrájú és színű. Rendkívül gyors, 60. nap körül szüreteltem úgy hogy már voltak borostyán trichomák, és bele is szerettem. Nekem kicsit sativásan hat, első egy-két tépésnél még a gyomrom is remegett. Be lehet tőle kurvára cibálni, édes szaga van, mint ha valami túl érett trópusi gyümölcsös kosarat szagolgatnèk, méz édes illatokat áraszt virágzás közben, ami szárítás után is meg marad. Első pár slukktól a fej azt érzi hogy nehéz és olyan érzés mint ha vihar készülődne a fejemben, 10-15 perc múlva ez csillapodik és marad a sima és kellemes betépett érzés. Kicsit előhozza az ember filozófus énjét, jól lehet tőle koncentrálni bármilyen teendőre, ahogy telik az idő tépés után kissé lomha és lusta lesz a test, be durrannak a szemek és szájszárazság… nagyon jó beszélgetések mehetnek végbe a megfelelő beszélgető partnerrel (feleségem), pörög tőle az ember agya rendesen, gyerekneveléshez is tökéletes, türelmet ad és oda lehet figyelni bármire a használatával, nem tipikus esti gandzsa, sőt ez inkább nappali gyep. Nagyon ritkán kicsi fejfájást tud okozni… Na most ez a gandzsa meg hozza a kedvet a szexhez, mindegy milyen napszakban és mennyire fáradtan használja az ember, tudnám ajánlani olyan embereknek akik ilyesmi gondokkal küzdenek, ezt abból szűröm le, hogy ha szex után szívtam belőle közvetlenül, akkor is úgy álltam mint szex előtt…

A Critical+ fogyasztása után 40-50 percel meg érkezik az étvágy és vele eggyütt a zabálási kényszer is, kötelező folyadékot fogyasztani használata közben, tapasztalatom szerint ha nem iszom akkor nagyobb eséllyel lesz kótyagos a fejem. A tápoldatozását ésszel kell végezni, szereti de a sokat nem tűri. Mindenféle repkedő szarok voltak a kertemben (indoor) amik a közeggel jöttek, de a Critical jól tűrte. Jól tűrte a low budget körülményeket is, szóval első körösöknek nagyon ajánlom! Kiváncsi leszek rá nyáron oda kint.

Red Pure cbd auto: ezzel a gandzsával csak termesztési tapasztalatom van egyenlőre, első benti köröm alatt nőtt/növekszik egy, a napokban lesz szüretelve,eddig maga a csoda, pedig nem annak indult… lássuk csak, kezdve a csirázástól. Kurva nehezen és hosszan csirázott, 2ből 1et sikerült kicsíráztatni anno, és azt is nyögvenyelősen. Amikor kihajtott a földből, alapból deformálódott levéllel indult, baromi lassan növekedett, az első 2-3 hétben siralmasnak tűnt a föld feletti növekedése, és igazából nem tudom hogy miért szedte össze magát, a szerves/bio cuccaimnak köszönhető vagy pedig ilyen genetikailag? Majd most kiderül, ha ez is úgy fejlődik majd mint az első akkor nyilván alapból ilyen a növény. Szóval 2. hét elteltével elkezdtem szét fele kötözgetni az akkor még 8-10cm-es gnóm növényt és ahogy teltek a napok, nem hittem a szememnek. Mint akit kicseréltek. Hirtelen elkezdett nyúlni/nőni felfele és oldalra, 3. hét után a növény teljesen átváltozott, pedig 15. és 20. nap között én agyban már eltemettem. 20-23 nap körül megjelent az első fehér szőrszál, és onnantól kezdve nem győztem lefele és szét kötözgetni, teljesen megőrült a vörös. Nem kétszeresére, hanem sokszorosára hízott. Heteken keresztül próbáltam azonosítani az illatát, mára már rá jöttem, pomeló. Grapefruit és pomeló töményen, és még annál is töményebben. Ezt leírni nem lehet, ezt mindenkinek érezni kell, szerencsés vagyok lakhelyileg mert szénszűrő nélkül nevelem, akit aggaszt a szag az meg se próbálja szénszűrő nélkül! Állandóan szagolgatnám ha tehetném. Erős hosszú szárakat növesztett, mély sötét zöld ujjú levelekkel, melyeken az erek mélyvörössé váltak 4. hét körül. Nagyon szép látvány, minden érzékszervemnek letaglózó élményt nyújt. Csodaszép színes nagy virágokat növesztett, sok-sok gyantával és szőrszállal, melyek élénk narancssárgára változnak érés közben. Sok-sok rügyből állnak a virágai,amelyek nem lettek teljesen vörösek, de itt ott egyik-másik rügy pirosas-rózsaszínes színű. Az agresszív kötözgetést nagyon jól tűrte még az utolsó napjaiban is, a vizet és tápokat is egész jól bírta, igyekeztem nem túl tolni.

Ez a virág is teljesen alkalmas kezdőknek, és jól tűri a low budget körülményeket. Az adatlapján 17-18%os cbd van fel tüntetve, el sem tudom képzelni milyen hatása lehet, nem szívtam még csak hasonlót sem a 21 éves karrierem alatt.

Blueberryt még nem termesztettem, így arról kertészeti tapasztalataim nincsenek, sebaj majd most…

Szóval a kert, mint írtam is low budget…

70x 35x 80 cm a doboz méret, mylarral bélelve, 3x50w led ami elvileg 60lumen/w, kínai panelek de nekem megfelelnek a nano kertemhez, jól lehet velük dolgozni.

Két darab 14cm-es Arctic ventillátor tekergeti bent a levegőt, egyik kifele darálja a levegőt, a másik pedig a benti viharról gondoskodik, egy állítható feszültségű adapterre vannak kötve, így tudok játszani vele. Locsolni csak is ph állított csapvizet kapnak majd ami egy-két napig levegőzik locsi előtt.

A nasi a csajok számára a már eddig is bevált löttyeim lesznek, mint ahogy eddig is most is arra fogok törekedni, hogy a talajt etessem/gazdagítsam a gyökerek körül…

Plagron lemon kick, ez ph-

EmBio fotoszintetizáló és tejsavbaktériumok, élesztő-, sugár- és moszatgombák asztalközössége….

Greenman floralia, speciális mikrobiális készítmény…

Perui kovaföld, szilícium-dioxid forrás, tapasztalatból mondom hogy szigorúan tilos levélpermetként használni…

Fekete cukornád melasz

És ha minden kötél szakad, wuxal super.

Ezekkel operáltam eddig is, maradok ezeknél mert még mindig van mit ki tapasztalni velük, jó volt használni őket tetszettek az eredmények, de bőven-bőven van még mit tanulni és tapasztalni. Hosszú az út kurva hosszú, de annál nagyobb élmény. Ahogy kihajtanak a földből, heti rendszerességgel fogok jelentkezni képekkel es beszámolóval, ha érdekel valakit. Peace
 

Blekketekk

Active member
Hola kertészek, bocsánat, de eddig minden más fontosabb volt mint hogy ide jegyzeteljek. Úgy néz ki hogy most már lesz időm rá, még egyszer bocsánat. Szóval ez a kör fejvakarósabb nekem mint az előző, mert én még hiánytünetekkel meg ph gonddal meg a többi szarságokkal sose találkoztam ( kint szabadföld volt az én terepem), na most van benne részem rendesen. Szóval nagyjából úgy növekednek a virágok ahogy év elején, tehát lassan. Ezzel számoltam mivel low budget a fényeim, ezzel nincs is semmi gond. Szerintem sok mindent túl toltam (azt hiszem), pedig igyekeztem nem ész nélkül önteni rá a kaját. A nagy legyező levektől meg kopasztottam a csajokat, mert az Rh a lombkoronában egyszer felkúszott 80%ra, kopasztás után vissza állt a barátságos 40-45%ra, a hőmérséklet max 27 fokig emelkedik, sötétben 23 Cfok. A Critical+ auto(38. napos) és a Red Pure Cbd auto(35. napos) virágzanak. A Fat Blueberry auto1(38. napos) és a másik BB(35. napos) csak elővirágokat mutatnak eddig. Tegnap kénytelen voltam őket óvatosan kiemelni a potból hogy megnézzem a gyökerekkel mi van, azok mind makulátlannak látszanak, fehér színűek és nincs kellemetlen szaguk, tehát én a gyökérrothadást ki zárom mint baj forrást. Digitális Ph mérőt egy hete szereztem be, azóta igyekszem 6,5-6,2 köze belőni a vizet(ez nem jelenti azt hogy nem csúszott el a közeg PH-ja), szigorúan állott csapvizet használok. A PH-t Plagron lemon kick-el csökkentem. Amit kaja ként kaptak, wuxal 4-5 naponta, Plagron alga bloom a két virágzó növénynek( Plagron szerint minden locsoláshoz kell 1L/4ml, én 2ml-nél többet még nem adtam a vizükhöz), első 3 hétben kaptak a Greenman floralia-ból és EmBio-ból mind a 4en, dobozon feltüntetett mennyiség felét. Lényeg a lényeg, növögetnek szépen lassan, majd csak lesz velük valami. Képeket legkésőbb este csatolom, béke!
 

Blekketekk

Active member
Szóval így állunk most:
Auto Fat Blueberry 38. napos:
 

Attachments

  • C925D258-0A8B-488D-9C73-44B09129E9CD.jpeg
    C925D258-0A8B-488D-9C73-44B09129E9CD.jpeg
    1.7 MB · Views: 115

Blekketekk

Active member
Red Pure cbd autoflower 35. napos:
 

Attachments

  • E19F4691-9196-4B5E-88C9-16EFB6A45C01.jpeg
    E19F4691-9196-4B5E-88C9-16EFB6A45C01.jpeg
    1.8 MB · Views: 95
  • FDA6017A-E889-427A-9971-B48950660B1E.jpeg
    FDA6017A-E889-427A-9971-B48950660B1E.jpeg
    1.6 MB · Views: 108
  • 799E6661-DF2B-42C1-93E6-9B5FB8B458D4.jpeg
    799E6661-DF2B-42C1-93E6-9B5FB8B458D4.jpeg
    1.5 MB · Views: 98

Blekketekk

Active member
Auto Critical+ 38. napos:
 

Attachments

  • 1F6AF32B-5CE5-45CA-8151-414868788CF7.jpeg
    1F6AF32B-5CE5-45CA-8151-414868788CF7.jpeg
    1.9 MB · Views: 116
  • 7FD484D0-A6B3-4B92-87C7-0E42C12F69E4.jpeg
    7FD484D0-A6B3-4B92-87C7-0E42C12F69E4.jpeg
    1.6 MB · Views: 121
  • 20386588-9288-4E7A-A530-678BCABFE113.jpeg
    20386588-9288-4E7A-A530-678BCABFE113.jpeg
    1.6 MB · Views: 108
  • 5CF4E953-065B-4B5C-B47D-CFB6FE7D501A.jpeg
    5CF4E953-065B-4B5C-B47D-CFB6FE7D501A.jpeg
    1.9 MB · Views: 116

Blekketekk

Active member
Ez pedig a legújabb szerzemény, Auto Critical Orange Punch 8.napos, ennél nem lesz bohóckodás mindenféle biogenyóshit-el, csak wuxal meg majd Plagron alga bloom.
Ő kint fog lakni a második auto áfonyával.
 

Attachments

  • DD73AEF0-E1EE-4391-AB56-3EA45B8E4EDC.jpeg
    DD73AEF0-E1EE-4391-AB56-3EA45B8E4EDC.jpeg
    1.2 MB · Views: 103

Blekketekk

Active member
Helyzet a következő, szembe jött velem egy marék keserűsó. Valaki ha esetleg erre téved és van vele tapasztalata, a képeim alapján segíthet ez nekem? Ha igen, milyen módon alkalmazzam? Az olvasottak alapján a lombra szeretném permetezni. Az elmúlt héten annyi naplót meg ilyesmit olvastam hogy kurvára nehéz a fejemben rendet tennem, kissé kétségbe vagyok esve, de sebaj. Innen szép nyerni! Béka!
 

Blekketekk

Active member
nem mer ez Ca hiány az Mg enyhe
Hiszek neked ha Te mondod, tényleg igyekeztem utána olvasni, kicsit össze kavarodtam mert élőben nézve több féle hiánytünetnek is megfelel amit látok, és gondoltam magnézium hiány az olvasottak alapján. Lényeg a lényeg hogy két napja száradt tojások héjából főztem teát és spricceltem levéltrágya gyanánt, nyilván nem lesz látható hatása perceken belül… csak a fasz ki van ezzel a benti bohóckodással, tényleg nem történt még velem ilyen a szabadég alatt. Mindenesetre csak elszántabb lettem, nem adom fel! Nem fogok baszakodni tojáshéj és társaival, be szerzek valamit amivel pótolhatom a Ca hiányt, nagyon köszi a gyors segítséget!
 

Blekketekk

Active member
@WHIPEDMEAT adódhat ez a Ca hiány abból hogy a közegem PH-ja (Plagron batmix) savasabb a kelleténél? Arra szeretnék konkrétan kitérni hogy ha 7es Ph vízzel locsolnék és a közeg ph-ja emelkedne, nem-e tudnának a virágok Ca-t szipolyozni maguknak? Vagy ne agyaljak mer felesleges, azt inkább vegyem megfele azt a nyomorult Ca lombtrágya genyót?
 

Blekketekk

Active member
Szóval meg volt tegnap reggel a Ca kúra (Fitohorm turbo Ca 40) a pacienseknek, egyenlőre semmi javulás, eddig nem érzem magam jó dokinak. Meglátom mi lesz velük hétvégéig, azt ha basznak össze kapni magukat ( C+ auto és Rp cbd auto) akkor átmosom a fészküket a faszba. Van még nekik kb egy hónap hátra ( +/- pár nap ) sztem nagy kárt nem fog bennük tenni. Azt majd lesz valahogy, muszály hogy legyen róluk pár gubim amivel ki tudom húzni addig amíg be érnek a kintiek. Ma állott víz volt nekik adva, 6,8as PH-val. Béka!
 

Attachments

  • 22108FFA-43F9-4E36-ADB5-BA4275A5F9DC.jpeg
    22108FFA-43F9-4E36-ADB5-BA4275A5F9DC.jpeg
    1.6 MB · Views: 103
  • C722026F-0FA4-4D80-BF9A-AEF727B7F7D2.jpeg
    C722026F-0FA4-4D80-BF9A-AEF727B7F7D2.jpeg
    1.7 MB · Views: 107
  • 8B2D8422-086B-4341-9F1C-7E99E567FBF8.jpeg
    8B2D8422-086B-4341-9F1C-7E99E567FBF8.jpeg
    1.7 MB · Views: 101

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
ha nagyon bassza a csőröd ültessed ki a legsatnyábbakat, ha van rá lehetőséged, jó föld és locsold és annyi
 

Blekketekk

Active member
ha nagyon bassza a csőröd ültessed ki a legsatnyábbakat, ha van rá lehetőséged, jó föld és locsold és annyi
Bástya nem mondasz faszságot, lehetőség még most lehet lenne is rá, de csak is valamivel nagyobb potokra van most lehetőségem, szabadföld (feltételezem arra gondoltál ) sajna most nem játszik. Muszály hogy könnyen mozgathatóak legyenek… Hogy bassza-e a csőröm?! Eléggé mert vissza gondolva volt két héttel egy olyan story hogy két napig nem volt alkalmam locsolni, gondolhatod ezek a maréknyi földben hogy kiszikkadtak… meg sztem ebből adódik számodra hogy a lehető legnagyobb faszságot követtem el, hirtelen nagy adag koktéllal meg zuttyintottam… sztem itt az eredménye.
 

Uzsidoboz

Well-known member
Halottnak hitt növényt is vissza lehet hozni az élők sorába , én majdnem mindig kinyírom őket az elején azt a végén mindig helyre jönnek , birják a kiképzést nyugi
 

Blekketekk

Active member
Halottnak hitt növényt is vissza lehet hozni az élők sorába , én majdnem mindig kinyírom őket az elején azt a végén mindig helyre jönnek , birják a kiképzést nyugi
Egynémelyik itteni naplót olvasva, többen is tettek már csodát 😃
 

Blekketekk

Active member
Látod neked is menni fog biztosan
Az az ötlet pattant ki közben a fejemből, hogy ha ezekkel a virágokkal végeztem, van két Kannabia-s fotós purple kush magom bontatlanul( Lindáéktól kaptam ajándékba még a télen) és őket fogom indítani. Velük ha elbaszarintok valamit, lesz idejük regenerálódni. És akkor nem lesz akkora pánik rajtam ha faszságot csinálok.
 

Latest posts

Latest posts

Top