What's new

COCO CANNA

J

Jahjaman

zdar kolego
uz si to dal klicit ?ten chronic/ppp delal obrovske palice[mozna by stalo za to ho vyselektit] a kourit se to taky dalo asi tak nej z mejch krosu co sem zatim skusil ikdyz ssha kali mist f2 od originalu k nerozeznani no neco sem z marley skrizil tusim ze ssh mam stoho ale jen 5 semen zato tu mam jeste od esbeho neco[B3N7/erpurt,danish passion,erd/pur*erdpur]skousel si neco stoho a jak si dopadl????jinac bluberku budu krizit ssh f2 nebo jeste sa hukaze



ps/ podpis dobrej ale nak to semnou nekamaradi
 

EXODUS_01

breeder
Veteran
Čau, :wave:
ano tvůj kříženec Chronic x PPP už je i nasazen v květináči. No to by nebylo naškodu to vyselektit, uvidíme kolik bude místa v budoucí matkárně.

Hm, Marleys Colie x Shaman, tak to potom ukaž fotky jak to bude vypadat.

WoW, jak tak vidím, tak máš ještě ty esbeho semínka co jsem ti posílal tuším, že v roce 2007 nebo začátkem loňského roku. No B3xN7/ErdPurT jsem měl seeds, ale nepěstoval jsem to, ale je to "purple pheno" a určitě stojí ho zkusit. Erdbeer x Purple 1/ErdPurT zatím také nemám odzkoušené, ale letos ho právě zkouším. Danish Passion, tak tem jsem si zamiloval, je to rychle kvetoucí sativka, která by měla dokvétat koncem září.

B3xN7/ErdPurT a Erdbeer x Purple 1/ErdPurT
- http://www.icmag.com/ic/showpost.php?p=1298121&postcount=867
- http://www.icmag.com/ic/showpost.php?p=1315014&postcount=933
danish passion

8344danish_passion_210907_harvest_jpg0000000.jpg

ps: Oledně loga CCC ti písnu PM, ale teď musím jít na pívo

peace
 

simor

Member
Veteran
moc pěkná sativka kolego a koncem září ju?
no to bych to na Těrlicku snad stačil sklidit neplesnivý :D a zralý.
...páč co jsem nechával do poloviny 10sítky už stálo za nic.

podle fota vypadá dobře,kdy a kde(zhruba) je to focený jestli mohu poprosit?

Ď.
romis
 
J

Jahjaman

56 den pred zapnutim omluvte snizenou kvalitu fotek foceno za tmy :joint: dnes nasazena osnozovana voda[ec0] sensi skunkum od pondelka ssh+ak47+tb pujdou na flushing po tejdnu kali mist naposledy JACK

picture.php


SSH :yoinks:
picture.php




picture.php


JACK
picture.php




picture.php




picture.php





picture.php




KALI MIST
picture.php





picture.php




AK 47
picture.php



TRUE BLUEBERRY
picture.php
 
J

Jahjaman

a par momentek z 54dne kvetu:woohoo:


SENSI SKUNK
picture.php
picture.php


SSH :joint:
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php


KALI MIST
picture.php
picture.php



JACK
picture.php



TRUE BLUEBERRY
picture.php
 

Expiry

Member
Ten vas sedesati denni Haze me laka cim dal tim vic->co jsem mel od H. rez,tak to bylo ritky jak svin,ty mas supr palky a jeste k tomu v 54.dnu.Jeste nedavno jsem byl dojmu,ze Haze neni schopen vyprodukovat takovouhle palici,ale se Sensim jste me presvedcili,ze i Haze muze mit pekny kompaktni(oproti mejm chlupatejm vetvim :D)palky,ktery nebudou samej list.
 
J

Jahjaman

JJ je to pfenotip k nezaplaceni ma to sativove listy indikove stolberky a hlavne ty sativove stavy
 

Ono

Member
Ten vas sedesati denni Haze me laka cim dal tim vic->co jsem mel od H. rez,tak to bylo ritky jak svin,ty mas supr palky a jeste k tomu v 54.dnu.Jeste nedavno jsem byl dojmu,ze Haze neni schopen vyprodukovat takovouhle palici,ale se Sensim jste me presvedcili,ze i Haze muze mit pekny kompaktni(oproti mejm chlupatejm vetvim :D)palky,ktery nebudou samej list.

Aj napriek tomu, že tento fenotyp je od Mr. Nice, tak asi najlepšie charakterizuje SSH Greenhouseseeds:

"The most indica between the sativas."
 

simor

Member
Veteran
Co lepšího může být,když to patruje jak indika,listnatí(listy jak jehličky :D) a bouchá to jak sativa
...zdařile vybraný pheno
Haze byly vždy mí favoriti a ta tvá SSH vypadá opravdu bombasticky
 
J

Jahjaman

Greenhouseseeds a jejich SSH stoji za pytel skousely sme od nich feminized ssh a s timto se to neda srovnavat
 
M

Miris

Ten vas sedesati denni Haze me laka cim dal tim vic->co jsem mel od H. rez,tak to bylo ritky jak svin,ty mas supr palky a jeste k tomu v 54.dnu.Jeste nedavno jsem byl dojmu,ze Haze neni schopen vyprodukovat takovouhle palici,ale se Sensim jste me presvedcili,ze i Haze muze mit pekny kompaktni(oproti mejm chlupatejm vetvim :D)palky,ktery nebudou samej list.

čau expiry,
to si piss že haze může mít palice velký a tvrdý : )) mrkni do mého podpisu "northern haze" tam mám jednu vydařenou pálku NL/Haze (kross od aeromana) lae je pravda že 17 týdnů květu trochu extrémní :eek:
 
J

Jahjaman

cus miris no skoda ze sem ten kros neokostoval mam jeste par semen ale nemam misto na selekci tak skusim na dalsi kolo par rovnou do kokosu ze semen na kvet mam jeste kros white satin/original haze tak ho prubnu taky
 
J

Jahjaman

tu je par fotecek ze vcerejsi sklizne sensi skunku padnul v 63 dnu nema nic moc velke palice ale je to radnej ovocnej smradoch:smoker:

zastipek na praci
picture.php

picture.php

picture.php




kosba:joint:
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

mensi segra
picture.php
 
J

Jahjaman

a par momente z AK 47 ktere pujde spolecne s SSH v nedeli po 65dnech na kvetu celou dobu moc nevonel az ted nasadil malinovou/chery vuni sem na to zvedavej myslim ze to bude pecka:rasta:

picture.php

picture.php

picture.php


CELEK
picture.php


picture.php
 
M

Miris

mnam až se mi sbíhaj sliny : ))
slyšel sem o sensi skunku že mívá ne moc příjemné dojezdy. takovéto to že nejsi úplně ready (všichni asi víme.)
 

newhousegreen

-.-
Veteran
Klobouk dole aero
Sensi skunk vypadá zabijácky,ale ten jack,ssh,kalina...:)
To v pravym dolnim rohu je Kali Mist,takový to nezralý?-zajímavý olistění
příjemné stavy přeju...
 
J

Jahjaman

ne to v pravo dole je hindu kush kolem 20 dne na kvetu je tam ale bokem tak zatim nic moc kali trci hned nad nim davam ji tak 10 dnu a bude zrala
 
J

Jahjaman

Den D nastal slunecko nachystal SSH a AK47 to maji po 65 dnech kvetu za sebou :yes:

nejdrive par fotek akacka voni po malinach az visni celou dobu se tvaril nenapadne na zaver prekvapil jsem zvedavej na chut idealni struktura rostlin vytah se na 65cm
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php
 
J

Jahjaman

SSH nugets :pimp3::pimp3::pimp3::pimp3::pimp3: vejska 100cm

picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php


skusebni palicka byla vynikajici... velmi jemna hazovina
picture.php




picture.php
picture.php
 

Latest posts

Latest posts

Top