What's new

COCO CANNA

J

Jahjaman

Zdar vespolek hodim sem muj akualni grow jedna se o cocos od plagronu s trochou cerviho humusu na hnojivech od Canny s 250w metlou na rust a 400 sodik na kvet mesic to bylo 12 kytek v prostoru 80*70 pak zrizena nova skrin o rozmeru 130*200*220cm:nanana:
jedna se od odrudy sensi skunk,SSH,true blueberry,kali mist,jack herrer ,ak47
picture.php




Takto to zacinalo
picture.php



picture.php
 
J

Jahjaman

18den na rustu prepnuto
picture.php



17den na kvetu
picture.php



nova skrinka
picture.php



uvnitr
picture.php



28den na kvetu
picture.php
 
J

Jahjaman

39 den na kvetu kytky se docela vycapli z 30cm az na 110[jack herrer] prijde me ze to v kokosu strily jak v hydru priste bude kratsi rust a mozna 600w:joint:


kali mist
picture.php


ak 47
picture.php


celek
picture.php


jack ma toho jeste hodne pred sebou bude zrat nejdele
picture.php


sensi skunk
picture.php


true blueberry opravdove boruvky :bigeye:
picture.php



true blue
picture.php


true blue
picture.php



SSH mr NICE
picture.php


SSH
picture.php


SSH :smoweed:

picture.php
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Ahoj, ahoj :wave:
som rad ze jsi sa prisel snama podelit o fotky.....
Vypada to moc dobre, a sem zvedav na tve vysledky s tvou genetikou, ktera je výborna.... :woohoo::woohoo::woohoo:
SSH ma u teba pekna naslapnute a to uvidis ako sa to zacne teraz zvetsovat aspon by sa melo. U TB plati to jiste, ale to urcite vis........
Vypada to tak ze sa im v kokose libi, tak to jdu taky probnut uz ted rozjete nove kolo. Nevsim jsem jsi jak mas velke kvetniky? jen tak pro porovnani, ja mel 3 l a stacilo jim to. sice na konci kdyz proschol mix tak kvenitk drzel jen tak tak.....
Drzim palce nech to dopadne podle predstav, a jeste o nec lepe....... :yes:

Tesim se na dalsi fotky......
 
J

Jahjaman

cus kolego no kvetniky sou 5,6l ale zbytecne velke mozna proto to po prepnuti 14 dnu spis rostlo nez kvetlo ale sou to prevazne sativy takze to proste strilej ak47 a sensi skunk se tak nevytahly no stratu uz docela dohanej na priste skusim tak 1,6litru kokosu na kytku
nake foto z 43 dne:joint:

T.B
picture.php
picture.php


SSH
picture.php
picture.php


velikan jack 108 cm :yoinks:
picture.php


KALI KALI
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php


AK47
picture.php
picture.php
 

Ono

Member
Ahoj. Tvoje rastliny vyzerajú výborne. Aký phenotyp Jacka Herera máš? Je to ten kvitnúci 120 dní?
 
J

Jahjaman

no vypada ze bude kvest hodne dlouho tech 12 tejdnu urcite jedu ho poprve tak nevim ale moc me nepresvedcelil zatim vzhledove je to takova vycaplina ktera voni stejne jak ssh s kali mist takze stejna rodina akorat kvete dlouho pripomina me dloho kvetouci fena z ssh
 

papaja

Active member
Veteran
neboj se nic jahjamane nejvíc je jack oceněn až v papírku kolikrát už jsem slyšel tenhle stesk, který se rozplyne společně s dýmem..květ je těch 12 týdnů a výnos je nakonec obstojný..zatím nejsi ani v půlce..jinak ta podobná vůně s ssh je podivuhodná zrovna finišuju a mám jednu ssh ve skříňce a vůnií je opravdu podobný ssh jen doufám, že ssh bude mít i tu sílu jacka
 
J

Jahjaman

JACK

JACK

cau no ja nestesknu :noway:chtel sem ho skusit ale uz ted vim jakej bude bude dobrej :rasta: jako ssh akorat ze ssh zraje tech 60-65 takze pro me do budoucna je jasna volba ssh i ta kali mist bude o dva tejdny drive nez ten jack no nekde v koutku se tam budou slunit uz hold s novou varkou ve skrini bude porad 12 hodin takze pohoda no prijde me ze takova genetika by si zaslouzila aspon 1000w aby se poradne predvedla
 

papaja

Active member
Veteran
to máš pravdu je to nejvíc rostoucí rostlina z mé sbírky a asi jsem udělal chybu-měl jsem tě upozornit, at to sázíš do polovičních objemů než zbytek-tak se dá ukočírovat.
 
J

Jahjaman

no celkove sem udelal chybu stakovejma koflema jsou ideal na hlinu ale na kokos staci minimum mam tam jednu mini kalinku v malem cca 1,5litrovem koflu a ta bobtna vic jak ta ve vetsim ma i kompaktnejsi sisku :joint:
 

nans

Member
SSH vypada paradne :yes:
na druhe fotce kaliny vidim probodane listy. je to sviluska ? myslis ze si ji pritahl z matky nebo vylezly z kokosu ? mam ted rozjete prvni kolo v kokosu, tak sbiram info kde to de :)
 
J

Jahjaman

cus zadne svilusky tam nejsou je to od trasnenek ale ty uz sou taky davno po smrti :laughing:

cus pajo no v albu je mam ale zobrazi jen male rikas druhej odkaz?skousel sem to ale nak se to nezdarilo
 

papaja

Active member
Veteran
klikni na tu malou fotku a objeví se ti ve velký velikosti doporučuju spáchat ještě jeden příspěvek
picture.php

matinka ssh z jedné strany sodíková žlutá z druhé eko terra zářivková modř dole vlevo kouká klon true blueberry nějako se mi nechce ten model úplně odepsat..
 
J

Jahjaman

taky tam mam jeste par klonu blueberrky chcu to s necim zkrizit a skusim ji navenek jinak znamej ji ma pod 3*600 tak sem zvedavej jak dopadne
 

EXODUS_01

breeder
Veteran
Ahoj pane, :wave:
až letos jsem se dostal k těm tvojim křížencom Chronic x PPP a Miguel x PPP a moc se na ně těším.

S čím máš v plánu nakřížit tu Blueberry ? A co kříženci s Marleys Colie, povedli se tehda ?
Jinak překrásná SSH ! :respect:

ps:zde máš na úpravu link loga CCC [SIGPIC]-Czech Canna Community-[/SIGPIC]
 
Top