What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Co w ogrodzie rosnie Nam? ZIELONA POLSKA 2011 :D

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam

to i Ja swoje 2 grosze dostawie :D

e.sativa - ta z tych bardziej wy drutowanych ;)
picture.php


picture.php


picture.php


p.maroc
picture.php


picture.php


picture.php


powodzenia zycze
picture.php
 

Finger

Outdoor grower...
Veteran
Siema załoga :tiphat:
Wszyscy widzę ostro jadą i nie ma że boli hehe. Tak trzymać nie ma lipy roket fjuel :)
A rosło mi....
picture.php
 

ssynekk

Well-known member
Veteran
Witam!!
jak wszyscy to wszyscy dam i ja :D
chdd x auto ak47 ok 46 dzueb flo plus cindi niedawno na flo i takie tam
cindi


no i chdd




wiecej w albumie
pozdrawiam!!
 

Rolnik

Member
Wszyscy pięknie kolorują

szczególnie podoba mi sie ta e.sativka

brawo Z-Z, masakrator
K++

nikt sie nie opierdala heh

żeby offtop nie był

picture.php


czekamy cierpliwie na wiosne he
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam
Cieszy nas to ze sie podobaja roslinki ,

Finger - gratki od babki , powodzenia zycze , jak moge to zawsze pomoge :D pieknie sie miales , z tym outem ;)
ssynekk - pieknie nagiecie , nie moge sie doczekac co bedzie za 2 lata :D
Rolnik - sezos sie zbliza , czas cos myslec o wykopkach , bo piekne miejsce posiadasz :D

Roslinne przygody ciag dalszy :D
P.maroc
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php

picture.php


powodzenia zycze :wave:
 

NiceGirl

Well-known member
Veteran
http://www.youtube.com/watch?v=QK1Cx7G6oqw

http://www.youtube.com/watch?v=QK1Cx7G6oqw

Hej hobbysci :wave:
Nowy rok Nowe mozliwosci Nowe pomysly Nowe cele :)
popalamy sobie nasze ukochane ziele ziele
chocolope :)
Aleeee beettttooooonnn ;]
picture.php

picture.php

picture.php

tutaj NGMix :) na specjalna okazje
album.php
picture.php

album.php
picture.php

A i nowe zycie :)
oczywiscie....
chocolope to jest ziolo! hehe
:groupwave:

dalej jest
Psychosis x The Pure dzieki mistrzu :)

a tutaj Supersharpshooter z ultimate seeds czyli g13 x ww x sd x ah
bedzie dobre :)

i na koniec Kaman's MIX kozackie geny :) juz zacieram rece


:smokeit: trzymajcie sie to nie wszystko bedzie wiecej :)
 

gandzior420

Well-known member
Veteran
Witam

Kilka fotek ode mnie :)

Z kolejnym growem czas zacząć
Narazie 18/6 pod CFL85W 6400k

picture.php


A tutaj Swaet Deap Grapefruit (Grapefruit x Blueberry) od Dianfemu 2 Panie w jednej doniczce

picture.php


A tutaj ścięta California Hashplant

picture.php


i druga California Hashplant już po krótkim pobycie w słoiku bardzo przyjemny materiał nie wrzuca w fotel :jump: fajne fazki są po nim
picture.php


Pozdro
 

gandzior420

Well-known member
Veteran
Sorry za off Czaczo gdzie moge kupić pesteczki
tego chemdoga x bbj albo chemdog x ak47 (moglo mi się pomylić że widziałem u Ciebie).

Pozdro
 
C

czaczo

ja mysle ze z kupnem by bylo najciezej,sprezentowal mi je dobry duszek z naszego forum,badz dobrej nadzieji,moze i do ciebie sie taki duszek ........
ja dziekowac tak przy okazji duszkowi,naprawde dobra robota

picture.php
 

masakrator

Well-known member
ICMag Donor
Veteran
Dzieki duszek :D
Topek zhermionego chemddxak47 i haczyk z niego - dzieki brachu upierdala dobrze :D
picture.php

picture.php

picture.php


E.S
picture.php

picture.php

picture.php


Narazie koniec fociszenia bo koniec miejsca w galerii.
 

Wyrolowany

Active member
masakrator, zajebisty las!

14 dzień
Blue Mystic
Przedwczoraj przesadziłem pannę do docelowej doniczki, a że to microgrow to doniczka ma tylko 3,4L. Dziś zacząłem lst :)

picture.php

picture.php

picture.php
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
OGLOSZENIE

OGLOSZENIE

- Od dzisiaj zmieniamy standard wklejania linków w threadzie Muzyka - czego sluchacie , co polecacie. Bardzo proszę o podanie wykonawcy oraz tytułu nagrania nad wklejanym linkiem.

- Każdy post w którym nazwy genów wchodzących w skład danego krossa, będą podane w formie skrótu od dzisiaj trafia do kosza. Naturalnie restrykcja dotyczy tylko i wyłącznie bardziej złożonych, dziwnie brzmiących nazw np: BHBHPTxMMGGBHPT jak i prosty typu WR ( White Rhino or White Russian ?). Wiedz czym dusponujesz growerze.

pozdro Z-Z
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
OGLOSZENIE

OGLOSZENIE

- Od dzisiaj zmieniamy standard wklejania linków w threadzie Muzyka - czego sluchacie , co polecacie. Bardzo proszę o podanie wykonawcy oraz tytułu nagrania nad wklejanym linkiem.

- Każdy post w którym nazwy genów wchodzących w skład danego krossa, będą podane w formie skrótu od dzisiaj trafia do kosza. Naturalnie restrykcja dotyczy tylko i wyłącznie bardziej złożonych, dziwnie brzmiących nazw np: BHBHPTxMMGGBHPT jak i prosty typu WR ( White Rhino or White Russian ?). Wiedz czym dusponujesz growerze.

pozdro Z-Z
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
OGLOSZENIE

OGLOSZENIE

- Od dzisiaj zmieniamy standard wklejania linków w threadzie Muzyka - czego sluchacie , co polecacie. Bardzo proszę o podanie wykonawcy oraz tytułu nagrania nad wklejanym linkiem.

- Każdy post w którym nazwy genów wchodzących w skład danego krossa, będą podane w formie skrótu od dzisiaj trafia do kosza. Naturalnie restrykcja dotyczy tylko i wyłącznie bardziej złożonych, dziwnie brzmiących nazw np: BHBHPTxMMGGBHPT jak i prosty typu WR ( White Rhino or White Russian ?). Wiedz czym dusponujesz growerze.

pozdro Z-Z
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
OGLOSZENIE

OGLOSZENIE

- Od dzisiaj zmieniamy standard wklejania linków w threadzie Muzyka - czego sluchacie , co polecacie. Bardzo proszę o podanie wykonawcy oraz tytułu nagrania nad wklejanym linkiem.

- Każdy post w którym nazwy genów wchodzących w skład danego krossa, będą podane w formie skrótu od dzisiaj trafia do kosza. Naturalnie restrykcja dotyczy tylko i wyłącznie bardziej złożonych, dziwnie brzmiących nazw np: BHBHPTxMMGGBHPT jak i prosty typu WR ( White Rhino or White Russian ?). Wiedz czym dusponujesz growerze.

pozdro Z-Z
 

Latest posts

Latest posts

Top