What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Co w ogrodzie rosnie Nam? ZIELONA POLSKA 2011 :D

Majaa

Active member
aktualnie:


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php




picture.php



picture.php


pozdrawiam serdecznie
:wave:
 
umnie jedyna z ost. miotu kobieta 38Flo, 125cfl
Stinky pinky X chemDogxbigbudjohn


veg minibox 2x23w cfl
3 klony ww Sp 21 dni od uciecia


+8 dni veg regularne nasiona:
Zeus x (wd x bbj), Chakraberry x (wd x bbj),
(Dsd x L.a.conf.) x (wr x bbj), Wd x (wd x bbj)


powodzenia i zdrowia w 2011 !

pozdro
 

cricio

New member
proponuje na poczatek sprawdzic ph podloza wygladaja jakby im czegos brakowalo ja bym sprawdzil glebe i podlal czym trzeba;]
 

kaczy

Active member
Veteran
Witam wszystkich i życzę dużych tłustych bobków w nowym roku. Dawno nie pisałem ze względu na brak czasu i też dlatego, że nie lubie pisać o niczym. Koniec outdoora był jednocześnie zakończeniem aktywności tutaj bo nie miałem juz roslin ktore mogłbym pokazać. Zioło w tym roku wyszło bardzo dobre i aromatyczne. Ilościowo o wiele więcej niż w zeszłym roku i jakościowo również bardzo dobre. Chciałbym podziękować wszystkim którzy mi pomogli w realizacji tego grow '10 (szczególnie za pestki). Chciałbym również zakomunikować, odnośnie waszych PM'ów, że mój pakiet z nasionami został skradziony ;/ i nie mam nic na co pracowałem cały rok. Piękne crossy z Stinky Pinky i ErdPurT, że tak się wyrażę, poszły się jebać :badday:. Zamierzam uruchomić boxa 1x1x2 m z Serii homebox grow blblabla ;) 400W plus filtr węglowy do testów cożem go od gazety Spliffa dostał i do dziś nie został on przetestowany. Jeżeli ktoś chciałby pomóc kaczemu to prosze o PM wszelkie pytania i propozycje mile widziane :)

Pozdrawiam starą ekipę i ludzi "commited" w temacie uprawy.
:friends:

:joint:
Kaczy
 

selasie

ganja
ICMag Donor
:tiphat:
Tak jest ,Karma Wraca :D
Pozdrowienia dla calej Ekipy w Nowym Roku :smoke:

(SS x SS) x C99f2 60day flow

picture.php


Chddf2 x BBJ 60 day flow

picture.php


Przeglodzony Chronic x Chronic 60day flow

picture.php


picture.php


:thank you:
 

Wyrolowany

Active member
Siemanko,

outowe palonko dawno się skończyło, bo niestety out wypalił średnio, dlatego postanowiłem zaryzykować z nanoboxem (14x17x45h), hiehie :)

Tak się prezentuje w ukryciu, na dodatek jest zastawiony książkami prawie do połowy, kabli nie widać, światła nie widać, póki co nie czuć bo malutka panna, ale na dniach będę kołował jakiś DIY filterek węglowy. Oto boxik :dance013:
picture.php


mniej więcej tak wygląda w środku, następnym razem dodam fote jak wygląda oświetlenie, tutaj nie widać bo świetlówka jest przymocowana do pokrywy która aktualnie była zdjęta.
picture.php


A tataj panna Blue Mystic AF :jump::jump: Już na starcie miała małe problemy, bo z pestki zamiast kiełka wyszły te okrągłe pierwsze listki, ale jakoś delikatnie sobie z nią poradziłem :D

picture.php



Jedyny trening jaki zastosuję to oczywiście tylko lst, bo nic innego w tym wypadku chyba nie wchodzi w grę... i tak się cieszę, że za 2 miesiące, jeśli wszystko dobrze pójdzie będę miał choć kilka własnych bakłażanów :D

CIESZE SIEEEEE, ŻE W KOŃCU WYSTARTOWAŁEM :jump::jump:

pozdroo ludziska, bardzo ładnie wszyscy lecicie!
 

Yo-Ge

Active member
Powitac w nowym roku:tiphat: Wszystkiego dobrego zycze:plant grow:
Rowniez udalo mi sie rozpoczac rok niewielkim harvestem. Jack Herer x Blueberry, last dayz...









...i Utopia Haze, niemalze zabity przez okres swiateczny, skasowalo wiekszosc glownych lisci. Nowy Rok zaczal od nawozow organicznych na ktore sie przerzucilem:jump: Poki co jest lepiej bo nie jest gorzej, stabilnie, moze co z niego jeszcze bedzie:chin:




Ewrybady pozdro:friends:
 

bandit650

Member
Trochę żałuję, że od razu nie wszedłem w posiadanie dobrych sionek i na test-growa wziąłem nieznane z otwartej pestki ponieważ od wyjścia z ziemi minęło już ok 90 dni, a postęp znikomy... Pomijając, to że zaczyna przerastać prawą część boxa ;) Dopiero udało mi się dopatrzeć minimalnych trichomków, powoli pojawia się delikatny zapaszek i gałązki zaczynają się zagęszczać. Czuję, że jeszcze z miesiąc będę się z nią męczył bo likwidować się już nie opłaca, a mógłbym mieć już przerobionego growa AF :shucks: Mam nadzieję, że chociaż godnie się odwdzięczy za całą opiekę :)
 

Attachments

  • 2011-01-16-2.jpg
    2011-01-16-2.jpg
    76.1 KB · Views: 45
  • 2011-01-16-5.jpg
    2011-01-16-5.jpg
    58.9 KB · Views: 43
  • 2011-01-16-8.jpg
    2011-01-16-8.jpg
    80 KB · Views: 46
Top