What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Co w ogrodzie rośnie Nam ? 2016

BlinD

Active member
Mam tak mieszane uczucia, że nie wiem gdzie napisać post..
w radościach, bo w końcu wystartowałem z namiocikiem, czy w niepokojach bo zjebałem tak, że mam ochotę to wszystko wywalić i od nowa zacząć...
tak to jest jak po poprzednim grow w hydro 90x90 były 4 panny z 6 tyg. vegiem wniosek był jasny : za długi veg i za dużo roślin....

więc w obecnym 60x60 zrobiłem 5 roślin i 8 tyg vega na wszelki wypadek ;/
było tak:


potem:


a obecnie:


jest już 3 tydzień od przełączenia i już chyba przystopowały, bo lampa już wyżej być nie może i muszę je łamać co sekundę

a sprawczyniami zamieszania są Cotton Candy, SJxKF, 2x SSHxKF i herijuana lemon pheno
 

TheCreator

Member
Veteran
tomram - piekne szyszki, az sie pieseue oblizuje :D

mless - witaj (po latach) na ogrodach ic pl! fajnie i sterylnie sie sytuacja prezentuje ;)

BlinD - co tam masz za hps? nie znam sie na hydro, ale dla mnie rosliny wygladaja jakby mialy troche za goraco i sie przez to wyciagnely.., choc te kilingfildsy i heri mogly pociagnac same z siebie. Co do 8 (ile??:D) tygodni wega to szanuje cierpliwosc Twoja, ze rzeczywiscie jeszcze restartu calosci nie zrobiles... A w ogóle to nie za srogo podstrzyzone od spodu?

Zeby nie bylo bez foty, wspomnienie z 2013 (Ultimate OG x Cherry Cake #2)
picture.php
 

mless

Active member
picture.php


picture.php


picture.php


Niestety ju¿ prawie nic nie zosta³o :) Liczê na szybki finisz Sensi Star i Kannabii, które zaczê³y kwitn±æ ju¿ 4tyg temu
 

mless

Active member
Trzeba siê spociæ przy podlewaniu. Nie ma letko. 8 dni od prze³±czenia, preflowery ju¿ s±.

Sensi Star od Oriona pachnie mi ob³êdnie wspomnieniami. S³odk± cytryn± podan± w skarpecie. Czym oni mnie karmili w dzieciñstwie, ¿e mi to tak ³adnie daje to ja nawet nie wiem...

picture.php


picture.php


Pozdro!
 

mless

Active member
Zawsze lepiej mi siê zaczyna. Fresh start.

Ni¿ej lampa, jaki¶ mieszak przy donicach (przesad¼ je najpó¼niej za tydzieñ do wiêkszych) no i nawil¿enie siakie¶.

Dobrze godom?
 

mless

Active member
Kelly's Heroes: Oleju Neem na allegro jest w bród. Oko³o 12z³ za 100ml AFAIK.

Odpali³em drug± lampkê. W tym wypadku 400W HPS bêdzie ogrzewa³o tymczasowo:

7x Satori, 7x Mohan Ram, 7x Cream Mandarine FV, 7x Nepal X Hindu Kush, 2x Rosenthal

picture.php


picture.php


Pozdro!
 

Plantator

Active member
Veteran
Kurde ja zawsze powtarzam, automato od razu na miejsce docelowe , nigdy male doniczki , bo przy 2-3 tygodniach vega ktore ma taka odmiana nawet troche stresu powoduje blokade wzrostu i nic z takiej rosliny potem nie bedzie. sam tak kiedys mialem, glupi tydzien wzrostu w malej doniczce i potem jest lipa bo masz topy po 5 cm gora. pozdrawiam
 

Kelly's Heroes

Active member
Zima za oknem nadciąga, to i ja odpalam słoneczko :D

picture.php


Cream Caramel Auto (Sweet Seeds)

Wystartowane w Jiffy'ch torfowych, a nie od razu w docelowych jak zasugerowno wyżej.
Byłem zmuszony chwile je w tych jiffych potrzymac (i boje sie ze sie poddusily).
Oby nie bylo tak, jak pisze plantator wyżej...

Pozdr,
KH

P.S. Wiem...wiem... jakosc zdjecia chujowizna ;/ beda lepsze jak bedzie co pokazac, chyba że wyrośnie po 5cm top jak już powiedziano :[[[[[
 
Last edited:

mless

Active member
Plantator je¶li nawi±zujesz do zdjêæ zamieszczonych przeze mnie to musisz wiedzieæ, ¿e nie ma w¶ród tamtych ro¶lin automatów. Cream Mandarine FV to pe³nosezonówka.

Kelly's: ostatnio ogl±da³em dok³adne porównanie rozprowadzenia ¶wiat³a przez poszczególne odb³y¶niki i uderzy³o mnie wtedy jak wiele mo¿na zyskaæ dziêki dobrej blaszce. Dlatego zakupi³em adjust-a-wingsa defender za 300z³ i jestem na prawdê zadowolony tak jak i ro¶liny które rosn± "o¶ciennie". Znacznie lepsze rozprowadzenie ¶wiat³a ni¿ w "zwyk³ym" odb³y¶niku.

I wydajê mi siê, ¿e lampê powinene¶ trzymaæ max 60cm nad ro¶linami. Byæ mo¿e podnios³e¶ j± do zdjêcia, nie wiem, tylko mówiê...
 

Plantator

Active member
Veteran
to byo do darka1917 bo widzialem ze jakies znajome automaty kielkuje . przesadzaj to jak najszybciej byle kielkow nie uszkodzic pozdrawiam
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Podzielam zdanie Plantatora AF nie maja czasu na przesadzanie i to nie sa tam jakies roznice to jest bardzo wiele w zyciu AF , dlatego tez czesto pokazuje takie foty jak mase ziemi i male kielki hehe to musi miec sens , dyc nie pokazuje doniczek hehe

picture.php


picture.php


picture.php


one love

ZZ
 

Kelly's Heroes

Active member
Wspomnienie...

picture.php


picture.php


picture.php


Wiecej wspomnien wrzucac nie bede i koncentruje sie na zimowym ogrodzie.

...i jeszcze co do odblysnika to na secie wyzej jest avenger medium (*mless serio wyglada ci na tania chinszczyzne :p !?) a wysokosc odpowiednia dla mlodych siewek ktore dopiero wchodza pod hps........

:huggg:

KH
 

mless

Active member
Nie wygląda na tanią chińszczyznę, zmylił mnie kształt blachy - z tej perspektywy wygląda identycznie jak moja ex (blacha) :). U mnie siedzi defender medium więc mamy cholernie podobny setup. :)
 

zalias

Active member
Hi guys,

can anyone share an information with me about Polish grow shops? Prefs would be close to Lithuanian border.
All you with coming Christmas and New Years!

Cheers!
Keep it green!
 
Top