What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Co w ogrodzie rośnie Nam ? 2016

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Witam wszystkich w Nowym lepszym Roku 2016:greenstars:

Wszystkim pragne zyczyc zdrowia przede wszystkim , pogody ducha coby usmieszki często gościły na waszych buziach , wyrozumienia i zrozumienia bliskich , bezgranicznej milosci do nich :huggg: nich sie zieleni u Was bezpiecznie zawsze i wzedzie , ogromnych wygranych w zdrapkch oraz dobrej golonki z piwem ...

picture.php


Do Siego Roku

picture.php



ZZ

picture.php
 

klint

Active member
Veteran
Zielu nie ¶pi ludzie le¶ni... Do Siego Roku bracia i siostry. Oby ten 2016 by³ lepszy od poprzedniego i zdala od przypalow. Pozdrawiam!!! :woohoo: :tiphat:
 

GReen dreAM

Active member
Veteran
WITAM szanowne grono w 2016 ROKU

Zycze zdrowia i spelnienia reszty Waszych marzen wlasnie w 2016 !!!



PS> MAM PROSBE DO PANA KLINTA I WSZYSTKICH UZYWAJACYCH POLSKIE ZNAKI......PRZESTANCIE PROSZE
po pierwsze to jest international forum i nie tylko Polacy tu zagladaja, wiec po co ich uzywac, nie kazdy ma ustawione na polskie czcionki, np jakby jakis obcokrajowiec chcial sobie wkleic i przetlumaczyc tekst to bedzie mu latwiej to zrobic (jezeli uzyjemy podstawowych liter ze tak powiem)


a teraz przerwa na reklame......
 

Attachments

  • 2016.jpg
    2016.jpg
    83 KB · Views: 86
  • LOGO.jpg
    LOGO.jpg
    52.2 KB · Views: 86

GReen dreAM

Active member
Veteran
i pare fotek z pola akcji.....



ENJOY RESPONSIBLY !!



gd
 

Attachments

  • DSC03745.jpg
    DSC03745.jpg
    123.8 KB · Views: 86
  • DSC03744.jpg
    DSC03744.jpg
    114.6 KB · Views: 80
  • DSC03751.jpg
    DSC03751.jpg
    118.1 KB · Views: 82
  • DSC03752.jpg
    DSC03752.jpg
    132.8 KB · Views: 86

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
wszystkiego naj w nowym 2016 roku
starbud (hortilab) super crosik,juz poraz kolejny :)zawsze identyczne
66 12/12
picture.php


picture.php


picture.php

:)
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
siemka
juz niemoge sie doczekac wyprubowania wszystkiego,blue tara to poezja w ustach :)
(og raskal) white fire og ,63 d,flo 12/12 harvest :)
picture.php


picture.php


:dance013:
 

klint

Active member
Veteran
Jutro montuje cooltube a tymczasem tak wyglada ten balagan :)
picture.php

Btw. Przyszed³ mi miernik do lumenow... wydaje mi sie ze jak na 100w leda to chyba calkiem wydajny jest? Niech mnie ktos poprawi jesli siê myle :)
picture.php

CBD AF
picture.php
 
Last edited:

wdr

Active member
Veteran
Witam w Nowym Roku

Zycze wszystkim spokojnego i bezpiecznego :tiphat:



foty z ostatniej uprawy. Bubblegum OG Kush i Cannatonic

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
siemka
sweaty betty,2 z 3 roslin ktore mialem razem,jedna scielem wczesniej,jakies 3 dni temu .niemialem jak jej wyciagnac i dlatego nima fotek.dzisiaj poszly dwie ostanie ,dojrzaly 69 dzien flo 12/12.
mozna rozroznic,jedna bardziej kush druga dominacja dd

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 

[m8]

Member
Veteran
wszystkiego dobrego na nowy rok. zdrowia, zdrowia bo to najwazniejsze..

3mac sie cieplo i przekraczac limity, bo przeciez od tego sa..

czutka nad wyraz, bo jak pokazesz za duzo grozi to burza..

rabatkowe ciasteczko:

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 

(trk)

Member
Sr60 x Sdh # 2

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php


Sr60 x Sdh # 3

picture.php


Za niedługo pokaże reszte roślin jak zaczną wreszcie kwitnąc

pozdro
 

klint

Active member
Veteran
Wiec tak drodzy koledzy dzis nastapil dzien w ktorym koncze swoja przygode z indoorem :( psy mi dzisiaj wjechaly na chate zabrali caly sprzet nawozy lampy itd. Ogolnie wszystkiego bylo gdzies za 800€. Mnie wtedy nie bylo w domu. Jednego z psow musialo sumienie ruszyc bo pod lozkiem zostawil mi jednego krzaka tego AF cbd. Nie moglem uwierzyc. Zabrali skrzynke z bezpiecznikami i aktualnie jestem bez elektrycznosci. Ogolnie serce mi peka :( ale na wiosne sobie odbije wyjebie taki outdoor ze to bedzie zyciowka. Ogolnie byla to moja druga wtopa w nl, trzeciej juz nie bedzie. Pozdrawiam i badzcie bezpieczni koledzy
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php
 

TheCreator

Member
Veteran
Chociaz wielu z nas mialo przykre doswiadczenia na przelomie Nowego Roku, zycze wszystkim powrotu dobrej karmy w zyciu i duuuzo dymu :tiphat:

Kolorki u mnie nieco popsute przez wiatraki, ziemiorki, ciasnote i niedobory (niedawno zakupilem nowy wyciagajacy i dopiero mam temp. w miare ok.., ale sucho za to)

picture.php


SSSDH x OGer99 (45d. flo)

picture.php


picture.php


Sneezia (44d. flo)

picture.php


c.d.n...
 
Top