What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci ? Zielony rok 2012 !!!

A

ares420

1 sierpnia 2012

[[ak47xshamanka]x BHPT] x MSxGG

#1 najszybciej kwitnie, 10-15 września powinna być gotowa
picture.php


picture.php


#2 tu rośnie bodajże 6 panienek
picture.php


#3 na pierwszym planie jedna roślina za nią rośnie druga
picture.php


#4 tutaj rośnie chyba 4 albo 5 panien
picture.php
 

1337grower

Active member
Witam i pierwsze co napisze to DZIEKUJE KANIBAL , dzieki tobie mam tą roślinke jako jedyny zaufałeś wysyłając nasiona ,kilku urzytkownikjów nie chciało bo moja galeria ich nie przekonywała (moja paranoja i to zeby mieć swięty spokoj i być zdala od wszystkiego i wszystkich bardzo sie do tej galeri przyczyniła ;) ) ,,,więc zmienię to -narazie tylko 2 zdjęcia ,jutro będzie więcej kolega dał mi aparat rozładowany i tylko 2 zdołał zrobić ,w następny piątek znowu pokarze co u nich słychać. Dostałem od ciebie 20 nasionek z czego 10 dałem koledze po fachu i od niego też załatwie zdjęcia jak mu rośnie,,,a wiem ,że rośnie :) z 10 które mi zostały tylko 2 samiczki i oto jedna z nich jak myślicie ile zostało jej ? ,,,extremalnie wiązana i wyginana co będzie widać a jak nie to jutro jak porobie zdjęcia pod kazdym kątem to zobaczycie jeszcze raz DZIĘKUJE KANIBAL :ying:
 
T

Torek

Siemanko

Kilka srtrzałow z dzisiaj wszystko z balkonu

4x Grapefruit x shaman
picture.php

picture.php


4x Diesel ryder#2 Af
picture.php

picture.php


1xDeep chunk x skunk x sour jack
picture.php


Pozdro
 

w33dman

Member
Przepraszam za zdjęcia robione oczami, lepiej bym to chyba narysował

Ogólnie wszystko kwitnie dośc ładnie, Grapefruity 250-270cm, mix po lst więc nisko a szeroko rośnie, wszystkie rośliny 100% organicznie nawożone, teraz lecą na gównie pingwinów, mam jeszcze dwie Blueberry x Shaman których zapach przypomina mi dzieciństwo i smak gumy Turbo :D

Grapefruit x Passion - 3 tydzień flo
picture.php


picture.php


picture.php


[White Master x White Russian] x [Grapefruit x Passion] - 4 tydzień flo
picture.php


Peace.​
 

30g

Member
Długo mnie nie było, dodam coś może niezbyt artystycznego, ale jest, wyżej jest maroc, niżej też

picture.php



a teraz C'99 out powoli wszystkie się zbierają, nie duże przez przenawożenie na początku, teraz dają rade

picture.php



picture.php
 

DrSmoke

Member
Veteran
Witam gorąco Kolegów i Koleżanki z IC ferajny!
Na koniec weekendu chciałbym podrzucić trochę smaczków
na zachętę trwania w nowym tygodniu. Myśl, że sezon IN ma się
ku zakończeniu a OUT pełny słońca dodaje mi wiatru w żagiel.
Ustrzeliłem dzisiaj kilka fotek mojego Power Skunka [Kanabia]
i z ogromną ochotą dzielę się nimi z Wami! Enjoy!

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


A na deserek fota 3ech ostatnich Haze AF żeńskich, które zostały po
selekcji i ataku szablozębnych saren..

picture.php


Mam nadzieję, że choć w połowie się Wam to podoba jak mnie.
Wielki Big-UP do Was!
 

frether

Member
Veteran
Hej doktorze nasz kopciuszek pokazuje idealnie co to jest czar outa :D
Cinderella 99 F3 po spotkaniu z dzikiem
picture.php


picture.php

L.A. Confidential X Super Silver Haze from HC :woohoo:
picture.php
 

frether

Member
Veteran
Early Durban x Danish Gold X ((Bangi Haze\eroc dp x Purpurea Ticinensis) x Lowryder) x ((Grapefruit x Victory) x Shamanka)
picture.php

AK47xNYCDxHERIx[MSXGG] FROM KANIBAL THX
picture.php
 
C

CatchYourBreath

Kolejnych pare fotek

GG#3/MMxHP#1
picture.php


GG#3/MMxHP#2
picture.php

picture.php


BHxEroc/DPxPT f3
picture.php


Early
picture.php
 

ssynekk

Well-known member
Veteran
Witam!
Po dosc dlugiej przerwie z mojej strony, nie bylo co pokazac, w sumie nadal nie ma ale cos dam. Ostatni rzut in niewypalony z lekka jedna panienka sie pochermila i obdarowala wszystkie rosliny pylkiem, efekt chyba wiadomy.
Patrzac na wasze outy slinka cieknie, jabardzo skromnie kilka siewek nie przezylo, ale mam cos. Jedno miejsce byly 4 roslinki BHxEROC(DP)]Purt f3 by dr smoke, jedna juz usunieta meska. Wszystko rosnie w jednym dolku:
picture.php


picture.php


picture.php


Bez rewelacji, wysadzane jakos poznym czerwcem. Najwazniejsze ze rosna i zyja
W wegu trzymam ostatnia kulke c99 z fms hbryde, i 3x blueberry x grapek. Obecnie maja moze cos kolo 3 tygodnia, sloneczko 55W cfl, narazie 24/0
po prawej stronie c99 reszta to bluberry x grapek
picture.php


picture.php


Pewnie za jakis tydzien dam je do ostatecznych doniczek i jeszcze podweguje pod hps ale wtedy juz tylko 18/6.
Pozdrawiam cala zaloge i duzo slonca!!
Dr Smoke Te Twoje wypieki sa zarabiste, aby takich wiecej!!
 
A

ares420

W moim ogrodzie...

picture.php


picture.php


ta największa w środku to nothern light x wczesne X MSxGG po fimie hehe, ma już 3,5m i zaczyna kwitnąć
picture.php


picture.php


picture.php
 
A

ares420

ehh te limity... no to lecimy dalej

rudealis skunk x [mexican sativa x guerilla gold] jedna rośina ;-)
picture.php


top
picture.php


picture.php


easy sativa x shaman thx bro
picture.php


ak47xnycdxheri x msxgg najpóźniejsza w stawce
picture.php


Pestki siane prosto do ziemi na spocie w połowie kwietnia.

Rośliny niczym nie nawożone raz w czerwcu podsypałem azofoską, i pod koniec lipca poszło ok 1kg dolomitu powierzchniowo na spota i 1m naokoło profilaktycznie aby nie było niespodzianek z pH albo Mg podczas kwitnienia.

Do końca już będą lecieć na deszczówce ;]

Rosną w ziemi substral osmoconte + torf + piasek + dolomit + obornik bydlęcy + podłoże pod pieczarki + perilt i rosną jak szalone, wszystkie są zdrowiutkie zieloniutkie ;-)
 

1337grower

Active member
Witam , dorwalem dzisiaj do lapy aparat wiec jedziemy z tematem , pierwsza roślinak ,trenowana bardzoooo


a tutaj strażnik tej roślinki który zadrapie i okaleczy kazdego kto sie zbliży ! nawet jak roiłęm zdjęcia to mu się to nie podobało i pokazał ząbki !
 

1337grower

Active member
cd.


a to moja druga duma i pięknośc , tydzień temu się okresliła i powoli formuje kwiatuszki 2/2 i 2 kobiety mmmmmm już czuje zapachy ich sweet pussy siegajac w przyszlosc + 2 miesiace ! hihi

 

1337grower

Active member
tutaj takie dla zawieszenia oka zdjecia od tak se je zrobilem
NAGIETEK LEKARSKI , tez jego zbiory zaniedlugo beda co by koił me podniebienie w zimowe noce przy blanciku w postaci naparu !


MNIAM MNIAM !


.........................................



BARDZO DAWNO nie wgrywałem zdjęcia , nie sadziłem ze tak sie wszystko pozmieniało ,ze max 5 zdjęć w poscie i to z buzkami wlącznie ! a upload zdjęć,,,dlugo to wszystko zajmuje ,nie zebym narzekał , fakty stwierdzam hihi.
POZDRAWIAM WSZYSTKICH , PEACE !
 
Top