What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci ? Zielony rok 2012 !!!

lovik

Member
Ostatnio poszły u mnie 3 automaty pod nóż jeszcze jeden czeka na swój czas .

pierwszy z nich to Jamaican haze. zbite topy, liście wąskie super sie obierało a jaki zapach hmm myśle że będzie pyszny
picture.php


drugi to af mix ksywa pałka :D
picture.php


trzeci to także af mix "grubas" topy cholernie grube jak na af
picture.php


Kolorujmy koledzy i koleżanki !! Peace ;)
 

cheton

Active member
Veteran
Siema.Zdjecia DieselRyder#2 w porwnaniu do butelki 1,5L.Te dwa najmniejsze, ktore dopiero zaczynaja kwitnac, to nie dizelki, ale i tak wszystkie sa wieksze od tej butelki.Do dnia wczorajszego lecialy zupelnie bez nawozow, zapodalem im bloom complex, cannaboost i super vit.Dizelkom daje ze 3 tyg do kosy, tym malym 4-5tyg.Na serio jak na uprawe bez nawozow, ziemie spotowa z tamtego roku, na ktorej rosly rosliny i ktora wydawac by sie moglo, ze jest wyjalowiona calkiem dobrze wykarmila te roslinki.Dobra, dosyc pierolenia, czas na kilka zdjec na szybko, bo nie chcialem tam za dlugo byc.




 

Drzewo

Member
Purple maroc:
picture.php

picture.php


Maroc 2
picture.php


Przepraszam za jakość ale to tylko tel. i do tego zmniejszane w paincie :D
Chyba już wszystko oprócz passiona i durbana załadowało flo. Wkopałem purple maroca i 2 maroci wkońcu do ziemi i już nie ma problemu z oklapniętymi liśćmi. Jak widać w ziemi spotowej w doniczkach dają radę ale zdecydowanie za mało miejsca na korzenie bo przystopowały ze wzrostem trochę ale mimo to jestem z nich zadowolony. Wszystkie dostały Plagron alga grow, a maroc najbardziej kwitnący alga bloom.

Maroc 3
picture.php
 

Control_

Member
(Early Girl x Low Rider) x (Oasis x Low Rider) Pheno AF
picture.php


picture.php


picture.php



Strasznie podoba mi się to palenie. :D Dostałem jako EG x LR ze 3 latka temu i zawsze wychodzi takie samo, aż się zastanawiam nad kupnem orginalnej Early Girl, ma to szanse dojść ? Bo gdzieś ktoś kiedyś pisał, że dochodziła, ale dawno temu.
 

cheapwine

Well-known member
Veteran
u mnie wszystko juz powoli kwitnie, wyrwany 1 samiec + pare maluchow na ktore szkoda bylo patrzec. Ale podsumowanie: na ~30 roslin, ~22 to panie.

 

DrSmoke

Member
Veteran
Jak ktoś lubi murzynka to polecam z samczyków zrobić trochę masełka..
A potem upichcić z tego trochę ciasta..

picture.php


Tylko ostrożnie z dawkowaniem, bo średni kawałek potrafi
uwalić nawet największego z waszych ziomków i nie puści
przez kilka bitych godzin, choćby nie wiem co..

Smacznego!

A jak nie jara Cię miksowanie składników dla samozadowolenia podniebienia
to polecam takie cudo.. POWER SKUNK i nie ma, że joł..

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


Też pozostaje życzyć smacznego, zwłaszcza że od dziś lecą już na Ripenie.. hehe
 

Kolekcjoner

Active member
Dawno nic nie dawałem, więc rzuce czymś na szybkiego!
Ogólnie nie jest źle, poza tym że wczoraj byłem na spocie(najładniejszym) którego przerył mi dzik, coś podratowałem ale wątpię ze wszystko da radę...

Oto krzaczek, którego przesadziłem na spota- rósł sobie na ogródku a teraz juz zaczyna powoli kwitnąć
picture.php


Reszty fot nie będę wrzucał, są w galerii jak ktoś chce niech obluka. Plout mix ciśnie ładnie geny od kanibala również! Innym razem pocykam im portrety i popodpisuję co i jak:biggrin:
Pozdro:tiphat:
 

frether

Member
Veteran
Hej żywopłot musiałem troszkę upentać bo już kilka razy koszyk z korzeniami wpadł mi do wiadra i przy okazji do parteru jo doprowadziłem :D
Cindy99 F3 w lewym rogu
picture.php

między innymi Afghan x ErdPurt X ((Bangi Haze\eroc dp x Purpurea Ticinensis) x Lowryder) x ((Grapefruit x Victory) x Shamanka)
picture.php

cdn
:tiphat:
 

Control_

Member
5/8 to panie :D Strzeżone przez dziki, rosną im w supialni. Wszedzie do okoła trawa powygniatana, miejscami przeryta, jednego śpiocha nawet ostatnio spotkałem, upajał się zapachem świeżej trawy :D Zastanawiam się co je tak zniechęciło do rycia. Jeden wspólny dołek, wyłożony folią, puki co skuteczne. A jak spisuje się agrowłuknina o której ktoś tu pisał wiosną ?


Duck Foot x Low Rider x AK47
picture.php


picture.php
 

Control_

Member
Brak słów, gorszy spot wybił w góre aż po szyje i został doszczętnie zniszczony przez pogode. Ten lepszy się zatrzymał dawno temu. Szkoda, że dopiero teraz uzupełniłem niedobory, (uroki partyzantki) mam nadzieję, że szybko nadrobią.


(Early Girl x Low Rider) x (Oasis x Low Rider) Pheno 2
picture.php


picture.php


Jacalyn x F13/A11
picture.php



Czym kompresujecie zdjęcia ? Miałem problem aby trafić w icmagowy limit.

EDIT: Dopiero teraz zauważyłem mistrza drugiego planu :D Druga fota, idealnie wtapia się w otoczenie.
 

Latest posts

Latest posts

Top