What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci ? Zielony rok 2012 !!!

Al hub

Member
I cała gromadka razem :)

picture.php


I jeszcze najładniejszy Bangi Gloria x F11A13 wysadzony 2 tygodnie wcześniej w innym miejscu. Będzie ładna kobieta :)

picture.php


Teraz tylko liczyć na słonko. Wszyscy pięknie jedziecie, oby tak do końca bez przeszkód! Pozdrawiam.
 
Siemano.

Dzisiejsza wizyta w pyte.
W tym roku strainy od ggs wcale nie gorszy poziom, inne miejscowki, inne mixy odmianowe to i efekty beda inne. Mozna juz pomalu rozroznic maroci tudziez sativki i passiony.
Dopiero lekko ponad tygodnia temu zaczety trening, efekty sa:)
Ostatnio dostaly guano z biohumusem i plantonem, prysniete ze 2 razy asahi. Nastepnym razem mam nadzieje ze bedzie mozna zaczynac kuracje bioflores. Wiekszosc zbiera sie do kwitnienia pomalu.

picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
 

frether

Member
Veteran
Uaaa Panowie ale macie Panienek hyhy bardzo ładne dziewczyny :tiphat:
Żywopłot dobrze sie rozrasta dzięki czaczo za pomoc już za pierwszo wymiano roztworu było widać rezultaty wszystko teraz robie na spokojnie ph EC wszystko małymi kroczkami :D musze trochę jo przygiąć bo mi sufitu brakuje :D
a jej imie Cindy99 F3
picture.php


picture.php
 

Drzewo

Member
Po 11 dniach nieobecności czas na odwiedziny. Wszędzie czuć maroci, jestem zadowolony i ciesze się w pełni tym moim spocikiem. Rośliny ostro poszły w górę, pojawiło się troche problemów (opadnięte liście u doniczek nie wkopanych) chyba przez brak wody? Dziwne bo padalo co 2gi dzień, a upałów nie było by to szybko wyschło. Pomoże ktoś dojść czego to przyczyna? Roślinki pokazały lekko niedobory od dołu. Dostały w sumie 10L Plagron alga grow (40ml plagronu na 10L wody) na 7 plantów. Od jutra pogoda ma się poprawiać więc licze, że wyjdzie im na dobre. Jeden maroc zdecydował się na flo

Największy najkrócej na spocie purple maroc z 2 małymi koleżankami Passion i Durban od DP. Niestety nie wiem który to który jak zawsze musiało mi się pojebać!


2maroci. Znowu jeden zasłania drugiego, też mają problem z liśćmi tak jak purple maroc.


Moja ulubiona Fast Bud coś zaczęła marudzić.


Najlepsza wiadomość dnia to, że chociaż jeden plant zdecydował się na flo



Inne puszczają preflowery ale ten ewidentnie się zebrał do kwiatkowania więc chociaż jeden będzie we wrześniu cięty (oby oby).

Tu linki do fot z ostatnich odwiedzin:
https://www.icmag.com/ic/showpost.php?p=5211104&postcount=689
https://www.icmag.com/ic/showpost.php?p=5211108&postcount=690

PS. Nie wiedziałem, że emotikony są liczone jako zdjęcia. No cóż trzeba pisać bez emocji (uśmiech)
 

mistic

Member
witam.

Większość niziołków i AF poszła pod nóż już dobrą chwilę temu. Zbiory nie są oszałamiające, myślę, że głównie przez pogodę i zbyt wczesne wysadzenie no ale i tak jest zacnie... Przygód z tymi niziołkami też było co nie miara ..., a na koniec musiałem wiele ściąć przedwcześnie za względu na niekontrolowany atak pleśni.
Teraz w ogrodzie gwardia od Selassiego:
picture.php



DFxLRxAk47 od Planta:
picture.php



I Easy Sativa x W też od Planta, której 1 pestkę znalazłem po 2 latach - okazała się kobietą i kwitnie:
picture.php


O a tutaj ol tugeder do kupy :
picture.php



Kilka roślin rośnie na outowych spotach .... [upload mam nadzieje wkrótce]
pozdrawiam i oby do przodu

fire!
mistic
 

daniels

Member
Po długiej nieobecności wizyta u panienek od GGS.
Niby wszystko ok ale lekko zaniedbane w związku z czym pokazały trochę niedoborów i borykają się z plagą ślimaków.
W tygodniu czeka je pryskanie Asahi i ślimax.
W tym roku jedziemy 100% naturalnie. Rosną w wiadrach 20 i 25l z mieszanką substralu, hydrożelu i perlitu doprawionych kurzakiem i dolomitem. Zdecydowaliśmy się też na zastosowanie na starcie mikoryzy, Asahi i BioRoots.
Podlewamy wyłącznie biohumusem i organicznym nawozem do zioł i pomidorów, którego nazwy teraz nie pamiętam. Przy następnej wizycie dostaną po garści popiołu drzewnego na kwitnienie i do końca już tylko biohumus plus melasa na ostatnich kilka tygodni.





 

cheton

Active member
Veteran
Siemano.10 dni mnie na spocie nie bylo, deszcze widac ladnie przeplukaly donice, bo widac po lisciach braki.Zle jednak nie jest, kilka roslin przysuszylo, ale generalnie dosc ladnie poszly odrosty po ostatnim, delikatnym nagieciu.
Easy Sativa Grzech Grow Seeds



Blueberry x Shaman Grzech Grow Seeds mlodsza o 2 tyg od siostry, ale juz ciut wieksza i ladniejsza.



Blueberry x Shaman 2 Grzech Grow Seeds
 

cheton

Active member
Veteran
Grapefruit x Shaman Grzech Grow Seeds.Ladnie jebany idzie, jest zdrowy i duzy, czego nie widac na fotkach.



White Master x Shaman Grzech Grow Seeds.Ladnie puscil odrosty i fajnie sie wkomponowal w otoczenie.



Maroc Female Seeds
 

cheton

Active member
Veteran
No i te co dostaly troche po pizdzie.Najbardziej oklaply rosliny, ktorych donice sa bezposrednio wystawione na dzialanie slonca-logiczne przeciez...W kazdym razie na dniach wszystkim roslinom dorzucam po ok.10L ziemi i dopierdalam porzadnie nawozu.Super rosliny macie, a niektorym juz nawet kwitna.Tez bym tak chcial.
Passion#1 Dutch Passion



Easy Sativa Grzech Grow Seeds


Durban Poison Dutch Passion.Bardzo biednie wyglada, ale odratuje sie go.


Easy Sativa Grzech Grow Seeds.Tez nielepiej wyglada.
 

w33dman

Member
Jeszcze troszkę suchego Diesel Rydera

picture.php


picture.php


picture.php


Z tego ScroG'a wyszło około 105g suchutkich topów, jest nieźle jak na organiczną uprawkę. Peace. Na dłużej... :thank you:
 

kaczy

Active member
Veteran
Mały up z wypadu na dużą miejscówe. Nareszcie letnia pogoda. Te deszcze pomogły a teraz mam nadzieje tylko słońce.





Pozdro
kaczy :wave:
 

lob19

Member
Veteran
Z ciekawszych spraw to u mnie poszły pod nóż dwa automaty własnej produkcji (ChemdogDDxBBJ x EDDG)

Szybsze, fioletowe feno:

picture.php


picture.php

Oraz nieco późniejsza, zielona wersja. Z pierwszej wyszło 50g, z drugiej 30g suchego.

picture.php

Tuż obok rosną te same, ale nieautomatyczne panie:

picture.php
 

lob19

Member
Veteran
Te wysokie po lewej to NL Haze. Ciekawe czy dojdą?
Po prawej nieco zmizerniałe Black Erdpurt x Marley Berry:

picture.php

ACED Erdpurt f2 (3 zupełnie różne rośliny):

picture.php

Oraz PLOM x Lemon Shaman, już ładnie zaczyna kwitnąć:

picture.php

pozdrawiam załogę :tiphat:
 

kaczy

Active member
Veteran
Automaty by Plantator. Bardzo daleko czuć je od spota. Niezłe śmierdziele. Bardzo żywiczne i zdrowe topki. Jedynie niezbyt zbite ale to wina tego, że trochę w cieniu rosną.







...
 

Latest posts

Latest posts

Top