What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci ? Zielony rok 2012 !!!

lovik

Member
Witajcie bracia pozwoliłem sobie na pare fotek reszty maluchów (AutoFlo)

3 sztuki lr mix widać różnorodność fenotypów
picture.php

pare szczycików trojaczków
picture.php

picture.php

cdn.
 

lovik

Member
w tym roku z ciekawości zakupiłem ciekawe :D (pod względem nazwy) nasiona od sensi genetics oto i one

pierwsza to Jamaican haze af femi
picture.php


oraz jej szczyt
picture.php


Skunk b52 af femi
picture.php



Szczerze to kupiłem po 3 feminizowane nasiona w/w odmian nasiona tragicznie małe ciężko kiełkują i z 6 pestek tylko 2 rośliny :/

Pozdrawiam was Peace:)
 
A

ares420

Siema

bigberry 60 dzien życia- najlepszy automat w tym roku pod względem zbitości topow i ilości żywicy, jest jeszcze druga sztuka ale słabiej puchnie
picture.php


reszta to duck footxlr x auto ak47 już ponad 100dni mają, pachną ładnie, sporo żywicy ale kwatki luźne jakieś poczekamy jeszcze z tydzień i pewnie będzie kosa
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 

cheton

Active member
Veteran
Kilka Diesel Ryder#2 od GGS.Od poczatku zycia nie dostaly, ani razu nawozu, rosna na ziemi spotowej i w ogole moze ze dwa razy je podlalem woda.Zyja pozostawione same sobie, ostatnio tylko cos nagialem.Podczas dzisiejszej wizyty zorientowalem sie niestety, ze cos mi ojebalo ok.10 af fem i 5 fem nie af.Co jakis czas cos znika, juz mnie to wkurwia.




Teraz cos co sie musialo zagubic, ale sie odnalazlo.Nie wiem co to i jakim cudem mi sie tak zakamuflowalo, ale to na pewno panna-pokazala pistile.Sory za slabe zdjecia.Tez do tej pory rosla bez zadnych nawozow.

 

kaczy

Active member
Veteran
Siemanko,
cos tam rosnie, cos tam nie. Z powodu lipnej deszczowej pogody kilka automatów niestety podłapało pleśń.

Sztandarowy spocik ...









...
 

kaczy

Active member
Veteran
Spocik flagowy. Czyli tegoroczna nowosc. Co sie okazuje beda tutaj najwieksze potwory z calej gromadki.







Musze to towarzystwo troszke ponaginac, ale to dopiero za tydzien. Ostatnio wykopalem jednego zdrowego mena i przenioslem go jakies 500 m od wszystkich spotow. Jak myslicie 500 m oddzielone drzewami i gestymi krzaczorami wystarczy zeby nie zapylił?

Pozdro kaczy
 

zielonylasss

guerilla grower
Veteran
Mały update z moich ogródków.
Poleciało dzisiaj łącznie z 15 męszczaków. Duuużo kurde. No ale nic.
Pozostałe jakoś sobie radzą. Większość dostała dziś nierozcieńczonego biohumusa forte. Ciekawe jak zareagują. Chyba się nie popalą co? Musiałem działać radykalnie bo spore niedobory azotu pokazywały a czasu jeszcze mają sporo.

Do rzeczy...

minis 1410 mix:

picture.php


picture.php


Glorie:

picture.php


picture.php


HLRDTY x HP2 i OG18Skunk x DanishGold:

picture.php
 

Amnnesia

Member
Hejka kilka fotek z wczoraj z zaczarowanego ogrodu no to jedziemy : )


DF x LR x AK47 auto fajnie fajnie plant

picture.php



LR juz ladnie kwitna ...

picture.php


Nr 3 DF x LR x AK47 i LR
by Plantator rosna z ladnym wigorem thx Plant a na tyle gdzies Lemon Shaman x EarlyDurban x DanishGold by lob19
picture.php


OutMix 2010 by lob19 jest kilka i wiekszosc ktora zostala w paru dolkach dziewczyny

picture.php


OutdoorMix 2010 by lob19 Gniemy gniemy chlopaki
picture.php


cdn...
 

Amnnesia

Member
Jedziemy dalej

LR ciag dalszy
picture.php



BangiHaze x Eroc ... By DrSmoke

picture.php

Reszty fotek nie zrobilam bo czas gonil dodam tylko ze 2 z 4 potworow
NL x CM by czaczo juz pokazalo pistile i dosadzilam 6 szt DR#2 autofemi od masakratora reszta zostanie na in thx przyjacielu miejmy nadzieje ze pod kobieca reka rusza z kopyta bo troche pozno : ) Przepieknie wszyscy jedziecie Powodzonka
 
T

Torek

Siema

Co tu duzo gadac hehe przeslicznie tutaj jest

Ode mnie male co nieco

White russian AF

picture.php

picture.php

picture.php


Diesel ryder #2
picture.php

picture.php
 
T

Torek

Diesel Ryder#2 -4
picture.php

picture.php


Grapefruit x shaman 4szt
picture.php


I taki tam widoczek
picture.php


Wszytsko rosnie na balkonie

Peace pozdro Powodzenia
 

Al hub

Member
Witam. Odwiedziłem na dniach drugiego spota. Całość była wysadzana początkiem czerwca, większość wygląda zadowalająco. Jak zawsze na tym spocie z początku muszą się trochę powyciągać, a teraz powoli idą na boki. Na koniec zostały ponaginane, tylko słońca brak. Goszczą tutaj dwie odmiany Gloria x Jacalyn oraz Bangi Gloria x F11A13. Jak zaczną się określać, i zrobi się trochę luźniej łatwiej będzie mi je podpisać, teraz mam mały kłopot. Ogólnie ich stosunek to pół na pół.

Jedna z najładniejszych Gloria x Jacalyn

picture.php


Bangi Glorie x F11A13 praktycznie każda różni się od siebie

picture.php


Najgrubsze listki.

picture.php


picture.php


picture.php
 

Latest posts

Latest posts

Top