What's new

Co w ogrodzie rośnie Ci? Zielony Rok 2010! Polska rządzi!!!

m4c

Member
Nirvana Jock Horror:

picture.php
 

Rolnik

Member
Witam

Sweet edi x the pure

picture.php


picture.php
'

brak potasu ?

picture.php


Se x Tp zapylony tez Se x tp częściowo

picture.php


picture.php


picture.php


kolejny se x tp

picture.php


mój mix z 08 r.

picture.php


picture.php


Purpurea Ticinensis okazała się herma, myślę ze z mojej winy, kisiła się w 3 l doniczce dość długi czas a później została przeniesiona 2 razy w inne miejsce, szkoda bo naprawdę ładna była..

picture.php


picture.php


pozdro
 

frether

Member
Veteran
AK 47 from GGS, Diesel Ryder

AK 47 from GGS, Diesel Ryder

ludzie no masakra
może i ja coś pokarze w prawdzie nie giganty jak Wy ale coś co ucieszy mię w chłodne jesienne dni hyhy
atak z partyzanta
picture.php

późne sprzęty
picture.php

karabiny z outa
picture.php


picture.php

Diesel Ryder af
picture.php


picture.php

automaty były na głównym spocie który niestety został zlokalizowany przez wrogie jednostki jak widać karabinów nie znaleźli :bump:
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php

AK 47 af from GGS :thank you:
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php

to jeszcze nie koniec :chin:
Pozdrawiam serdecznie
PS. dzięki Panowie za słowa i powodzenia Wam wszystkim życzę :wave:
 

Bedouin

Active member
Veteran
Witam. Wczoraj były pierwsze sianokosy Shamanki f2 od Selasiego :D na szybko ususzone i hmmm lekki sprzecik, mysle ze fajnie by bylo to scrossowac z czyms pozniejszym. Dzieki bracie.

picture.php


Tutaj naturalny nawoz pod krzakiem hehe jakis krolik albo cos :p

picture.php


Tutaj EMMI widac ze pheno maroca

picture.php


reszta :D



:wave:
 

kaczy

Active member
Veteran
Siemanko :tiphat:
niestety nie mogę dać nikomu K+ bo już za dużo reputacji rozdałem w przeciągu 24 godzin. Hmm :bis: nic dziwnego bo jedziecie pięknie i każda strona kolorowa i piękna tak jak to ma wyglądać :joint:

@Frether, jak zwykle piękne ujęcia i dobre fotki. Jest na czym oko zawiesić.

Ja sie wybrałem na spot ziomka żeby sprawdzić co i jak. No i wygląda to tak:

Bangi Haze x PurT :





Sativki od Selasiego :



Automaty GGS: Diesel Ryder x White Russian, AK 47 :



Pozdro
Kaczy :joint:

:wave:
 

ssynekk

Well-known member
Veteran
Tak kolorujecie ze normalnie SZCZEKA OPADA!!! :)
U mnie pada..
Jak dla outowych panienek pogoda parszywa, zobaczymy co z tego bedzie.
Ale mozna pocieszyc sie ze Cindirelki w szafie sobie dobrze radza :)
picture.php


picture.php


Pozdrawiam!!
 

Rolnik

Member
Pięknie dajecie, niestety na dziś skończyła mi się karma i nie mogę już dać a dał bym sporo bo pięknie się zielenią u was poletka i szafy :wave:

Ja sciołem Lr x Rs x LR z powodu pogody i zaczątku pleśni, troche mu brakowało ale nie dużo, dużo także nie wyszło, ale za to zajebiście aromatyczne palonko, suszy się właśnie...

pogoda straszna dziś nastała :lightning:przynajmniej na południu

picture.php


picture.php


picture.php
 

ziben

Active member
Veteran
Jestem normalnie dumny z tego w jakim kraju żyje! Naprawdę poziom ogromny, świetnie świetnie i jeszcze raz świetnie! Takie outy, oj szok :D Mi niestety nie wyszedł out w tym roku, ale o tym długo by pisać. Za rok postaram się o szybciutkie geny i spoko miejscówkę.. Tak czy inaczej kilka plantów udało się wysadzić. Głównie to af

Bodajże ak af from Eruil :) dzięki brachu. Poza tym na oucie były też (bo wczoraj zostały ścięte) white master from ggs, ls też od E i chyba WR, nie pamiętam dobrze. Karły, ale topki wyszły świetne. Poniżej fotka z 14stego, także nie mylcie, że takie ściąłem hehe. Kolejne fotki już gotowego palonka.



No i box:

Dzień 22 (3 flo). W tyle 2 Super Skunki, na dole po lewej Channel+, po prawej Devil Fruit. Wygląda trochę na szaszor, ale są świeżo po drugim LST. Krzaczą się strasznie, a wigorem nie odstępują zapieprzającym automatom. Jestm z nich dumny, hehe :) aha, 150w, 0,25m2, 5,7litra.



Pozdro ziomulki i dawajcie dalej, bo normalnie nie mogę oderwać ślepiów od monitora :D
 
C

czaczo

przezajebiscie chlopaki,porosly wam monstery ze hoho
umnie niestety dopiero sie zaczelo,narazie wyglada to jak atak odrostow ,ale jestem dobrej mysli hehe,udalo mi sie wtym roku utrzymac roslinki nisko,takze lampy ktore swieca nieopodal niebeda zaklucaly im nocnych przyrostow masy hehe.
picture.php


picture.php


zaczyna sie sezon indoorowy :dance013: dopracy rodacy,kazdy wedle uznania,troszke tego troszke tego:hotbounce
picture.php

pozdrawiam
 
MxOB- główny top. Cała roślina ma jakieś 2,40 m

LRxO- jakieś dziwne pheno

reszta LrxO wygląda tak:

MxE- też soczyście wygląda, choć opis tej odmianki na tym forum jest nieciekawy. Zobaczymy :bump:
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
zaczyna sie sezon indoorowy :dance013: dopracy rodacy,kazdy wedle uznania,troszke tego troszke tego:hotbounce
picture.php

pozdrawiam

a powiec mi jeszcze bracie na jakiej glebokosci zakopales chomika ? i czy 1 chomik wystarcza na 11l doniczke :D i czy moze byc swinka morska ?

czaczo nie moglem sie powstrzymac widzac ten pusty domek po swince morskiej :jump:

powodzenia zycze :cathug: oraz duzo zdrowia bracie
 
C

czaczo

hehe.to taka klatka kompostowa,swinki tam chodza .........piechota hehe,ostanio wlasnie szukalem jakis info na temat swinkowych odchodow,jedza tylko salate i sucha trawe,ciekawe hmm.z ptakow na weg ,a swinki na flo ,dieta bananowa hmm.jak bio to bio ,ale to i tak wszystko to tylko przykrywka,swinki sa na wypadzie ,swistaka szukaja,ziomal kret im pomaga,bedzie niezla rozpierducha,ponoc do 40 automatow sie szykuje ,beda ich gazowali ,ale to tylko tak zgrubsza ,nie wnikajac w jakies smierdzace szczeguly

kupilem ostanio sok z malin,ale pisze ze jest to sok rumuski,i zaczelem sie bardzo zastanawiac z czego ten sok jest ,z mali czy z rumuna ,smakuje jak zamali ale smierdzi jak z.......kurwa wszedzie wlala

to tak jakby ktos wiedzial,prosil bym o info ,czym karmic swinke na flo a czym na weg,i ile na litr ziemi dawac
 

tredowaty

Member
Siemako :) cuda tu się dzieją tyle pięknej gany na polskiej ziemi i nie tylko :p
szybkie kolorowanko hehe :laughing: :laughing:
Lemon Shaman
picture.php

picture.php

P#1[MxE]
picture.php

ES[Tas/GG#3xDP]
picture.php

White Shaman
picture.php

na dniach lecę zobaczyć co u innych panien :)
Pozdrawiam i dobra karma dla wszystkich
:gday::gday:
 

m4c

Member
Najpierw trochę fotek moich Jock Horrorów z PC-budy a na końcu słoiki z pozostałościami po tegorocznych outowych AF'ach:

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 

Latest posts

Latest posts

Top