What's new

Co w ogrodzie rośnie Ci? Zielony Rok 2010! Polska rządzi!!!

loko17

Member
Cheese
picture.php

picture.php


Power Plant
picture.php
 

Dronabinol

Member
Cześć Załoga

dzisiaj tj. 79 dzień przypada dzień sądu ostatecznego hehe
picture.php

jest mi trochę smutno bo już nie będę miał o kogo dbać i kogo odwiedzać, pielęgnować ale jednocześnie jestem wesoły że to już ten dzień i za niedługi czas będę mógł luzować do woli hehe jedyna nadzieja jeszcze w partizant-spocie hehe możne coś i z niego się uda zebrać ;)

Pozdrawiam, mam nadzieje że wkrótce wstawię zdjęcie już gotowego suszu, i będę mógł opisać jak odwdzięczyły sie moje dziewczynki:) Do usłyszenia :wave:
 

GrowBoy

Active member
witam wszystkich
pieknie wszyscy daja, juz w powietrzu czuc zapach tej scinanej trafffki na jesien :laughing:
dlugo nic nie dawalem i oto cos ode mnie.
nie ktorze krzaczki juz ladnie daja sobie rade z kwitnieniem nie ktore za tydzien moze dwa moze trzy ida do sciecia
a jak narazie oto fotki z dwoch spotow na ktorych dalem rade byc a na tamten ostatni podskocze kiedy indziej jak bedzie cos wiecej czasu
no wiec tak :

MxOB
picture.php

picture.php


Viking x Arne
picture.php


Emmi
picture.php


Emmi i z tylu tez emmi ale inne pheno
picture.php


MS x GG
picture.php

picture.php


Shaman x ALS albo GWS (moj ulubiony :jump:)
picture.php

picture.php


Tutaj nie wyrazny Maroc x Wczesne
picture.php

tu juz wyrazniejszy
picture.php

picture.php


Z tylu maroc x wczesne z przodu prawdopodobnie Emmi
picture.php


Tyl ms x gg a z przodu ??? :bump:
picture.php


Nie wiem :D
picture.php


Widok ogolny pierwszego spota:
picture.php


I z tego miejsca chcialbym wszystkim bardzo podziekowac za pomoc, bez was nic by tu pewnie nie roslo :thank you:
Powodzenia wszystkim zycze i oby bezpiecznie do zbiorow!!
Peace :tiphat:
 

g1enek

Member
4.07--> 27.07--> 15.08
ppp bardzo male postepy, po drodze cala polana wycieta i zostalo kilka drzewek oraz moj ppp ktory wlasnie przy malym drzewku sie znajduje
--> -->
4.07--> 27.07--> 15.08
a tu wczesny pies ( early dog )
--> -->
a to wspomnienie
picture.php
 

jerzu19

Well-known member
Veteran
witam
zdjecie troche nieaktualne poniewaz bylo robione rowne 3 tygodnie temu,ale bardzo mi sie spodobalo i postanowilem sie nim podzielic

picture.php


pozdro
 

stolarz44

Active member
Czołem Załoga
U mnie ogolnie przypal na głownej miejscowce gdzie wyleguje sie 8 kobiet. Zaraz przy nich budowany jest dojazd do autostrady a a wokol nich orana jest łąka na ktorej sie znajduja. Tak ze moj out w tym roku to jenda wielka zagadka. Albo nie zdarza dojsc do tamtego miejsca i wszystko bedzie wporzo albo zrownaja je z ziemnia. Wiem ze powinno to byc w moich niepokojach... ale wystarczy juz trucia z mojej strony, co ma byc to bedzie, przesadzac sie juz nie oplaca bo wiekszosc z nich zostala przeniesiona wczesniej troche dalej i nie zniosły tego za dobrze. A tu jeszcze moje dwa takie rezerwowe w razie jakby nic z tamtych nie bylo. Posadzone na poczatku LIPCA i ladnie kwitna, maja po ponad metr, wiec mit o tym ze do konca czerwca sie tylko oplaca sadzic zostaje przeze mnie obalony! Oto one
picture.php

picture.php


Pozdroo załoga i oby najmniej przypalu do konca!
 

ssynekk

Well-known member
Veteran
Witam WSZYSTKICH!!
Super sie wszystko tutaj zieleni :)
Ja nie bylem na spocie od bardzooo dawna :) po nawalnicach rosliny troche zostaly pokiereszowane, ale byl ktos kto o nie troskliwie zadbal...byl rowniez ktos kto troskliwie mi zadbal o dwa ob f3...az za troskliwie bo nic po nich nie zostalo :( bylyby do sciecia w polowie wrzesnia max...trudno pogodzic sie z tak dotkliwa strata...
Mimo wszystko nie bede zanudzal tylko pokoloruje...
Obiecalem komus wiec realizuje projekt
C 99 Klony 12 dzien FLO (to te klony z okna)
picture.php


picture.php


Zero nawozow jak do tej pory, na Vega dostawaly troche Ecolista i Substrala. Mam Canne PK 13/14 mysle ze dostana pierwsza dawka dopiero jak przejda do docelowych donic :D
Pozdrawiam
 

Finger

Outdoor grower...
Veteran
Powitać załogę!
Co nieco będzie na jesień :)
Purple Power


Purple 1


Grapek


Maroc będzie pierwszy w tym roku :), ładnie puchnie daję mu max 3 tyg.


I na koniec maroc od GGS dziekuje bracie :dance013:


Pzdr 5 palców
Sorry za jakość ale deszcz lał jak z wiadra i trzeba było się desantować. Ponoć dużo lepiej to wygląda na żywo hehe
 
T

thcfanatic

witam ekipe

bylem pewny ze sezon 2010 nalezy do straconych dlatego dawno sie nie odzywalem ale nadzieja wrocila esxwczesne nlxwczesne lacznie pannienek :) mysle ze na zywo prezentuja sie lepiej niz na zdjeciach

picture.php


picture.php


picture.php


moja ulubienica :) zaledwie poltorametrowa easy sativka byla mocno fimowana i rozgalezieniami nadrabia wysokosc

picture.php



wszystko rosnie na miejscowej ziemi bez szczegolnego nawozenia :)




ps: fotki dokladnie robione dokladnie tydzien temu
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Witam
Sprawy na polku nabiaraja rozpedu i kolorow :D i tak trzymac .... a bedzie jeszcze lepiej tylko zeby slonca bylo w dostatku ...

picture.php


pozdro
 

g1enek

Member
Witam :tiphat:

Ogolnie to moje kszaki sie do waszych nie umywaja, cudownie kolorujecie:artist:, piekne kwiaty chlopacy :bis:

Foty z wczoraj, z drugiego spota beda jak sie dzis wybiore :)

Nie kwitnacy PPP ;(
picture.php
picture.php


MENAGE TROIS :) FROM HC
picture.php

picture.php

picture.php



hot mix niekwitnie
CHYBA GG X DP

HOT MIX und EARLY DOG
WSZYSTKIE

Armia automatów by czaczo od selasie :tiphat:



Kolejny odcinek juz niebawem !
Z fartem chlopacyb:wave:
 

Latest posts

Latest posts

Top