What's new

Co w ogrodzie rośnie Ci? Zielony Rok 2010! Polska rządzi!!!

smierdziel

Member
68 dzień mikrusa AK47 x White Russian:

picture.php


picture.php



Tutaj [Bangi Haze x E-Rocet/Danish Passion] x Purpurea Ticinensis F2:

picture.php


kaczy::thank you:

Podrawiam :wave:
 

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
hehe

no nareszcie kupilem nowa kamere.
cos tszeba tu kolorowac.

strawberry diesel x la con

picture.php


c99 x ssh

picture.php


moon
picture.php


teraz tylko macro lens brakuje, ale jusz w drodze, bedzie niedlugo zabawa,hehe

peace
 

DrSmoke

Member
Veteran
Cindy'99 f3
Końcówka czwartego tygodnia flov.
Co prawda rozmiarem nie grzeszy, lecz jak na moje warunki (123W CFL)
w zupełności mnie zadowala. Zapach oszałamiający, zalatuje nutką kwasku
cytrynowego. Mixsoil wspomagany na zmianę H2O i H2O z GHE Flora Series [100%].
Czeka również Ripen, ale jeszcze z nim się wstrzymuję.
Podkrzesana z dolnych bezprzyszłościowych topków, aby więcej mocy poszło w górne piętro.
Widać efekty.. :wave:

picture.php


picture.php


picture.php
 

thc007

Active member
Siema !
Świetnie kolorujecie :D K+ komu mogę :D
U mnie Big Bang się określił i zaczyna kwitnąc nawet jeden samiec się trafił ...
picture.php

picture.php

picture.php

A tu Amnesia po curingu :D zajebiste zioło :D
picture.php

Pozdro :smoweed:
 

ssynekk

Well-known member
Veteran
Witam Panie i Panowie :tiphat:
wczorajszy wypad na spoty powiodl sie i ucieszyl :)
a wiec :) :artist:
ob f3 1


ob f3 2


mixy z zeszlego roku


emms


emmi


daniszmanka


nie zrobilem wszystkiego zdjec. jedna stinkye pinkye i emmi nie chcialy sie zrevegowac wiec glowne topy poszly do spalenia...jak na czerwiec i tak male topki to sponiewieraly :)
dostaly biohumusa wszystkie prawie po wiaderku 10l pod roslinke. dodatkowo ostatni oprysk srodkiem na mszyce i troche ecolista. jeszcze jeden spot nie byl odwiedzony przez brak czasu. ale tam byly niedawno wysadzone wiec moze poczekac :)
c d n...

jeszcze mam mamusie c99 na oknie a prezentuje sie tak:

 

ssynekk

Well-known member
Veteran
troche mobilizacji i zrobilem fotki tez z ina
La Confidental (Hot Cargo)




Zeus (HOT CARGO)




powoli coraz wiecej brazowych wloskow jeszcze raz chyba dostana plankton K i im mozliwe ze starczy.

pozdrawiam!!
 
A

ares420

Fotki z wczorajszej wyprawy na spota :smoke:

Kilku menów zakończyło już swój żywot i na spocie zrobiło się luźniej, rośliny dostały papu w postaci biohumusa :)

cztery żeńskie lowrydery#1 reszta się nie określiła
picture.php


maroc x wczesne
picture.php


picture.php


picture.php


white dwarf
picture.php


lowryders#1
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


viking x arne
picture.php


po naginaniu
picture.php


pozdro :wave:
 
S

sweet-dreams

a wlasnie mial ktos czystego duckfoot na aucie u nas bo neiwiem czy mi dojdzie :) mam 4 kloniki zoabczymy co z tego bedzie :) postaram sie dorzucic fotki w tym tygodniu
 

kov

Polskaaa, bialo-czerwonaaa
a wlasnie mial ktos czystego duckfoot na aucie u nas bo neiwiem czy mi dojdzie :) mam 4 kloniki zoabczymy co z tego bedzie :) postaram sie dorzucic fotki w tym tygodniu


Miałem ducksfoota f2 w roku 2006. Nic z tego nie będzie Sweet, ledwo zakwitł a posadziłem na początku maja. Ale próbować trzeba, może Ci któraś z roślin zrobi niespodziankę.

fotki z 2006
charakterystyczny listek
4497Fatima_hand_18_07_06.JPG


Ducksfoot 22.09.2006

4497Ducksfoot_22_09_06.JPG
 

daniels

Member
Witam wszystkich po przerwie.
Nie jest dobrze niestety... najpierw w zasadzie bezpośrednio po wysadzeniu przyszły majowe ulewy, które zniszczyły więcej niż oszczędziły a po nich kilka sytuacji skutecznie uniemożliwiło mi zatroszczenie się o sadzonki, które przeżyły.
Można powiedzieć, że od początku maja zdane były tylko na siebie.
Jak widać na zdjęciach, praktycznie przez ten czas nie urosły.
Powodów jak zwykle jest kilka (ziemia tylko z miejscówki przekopana z dolomitem na wiosnę, brak jakiegokolwiek nawożenie do wczoraj, ulewy i zimno przez pierwszy miesiąc życia pod chmurką na pewno zszokowały młode krzaczki, późniejsze upały przesuszyły niepodlewane dołki) i nie wiem czy uda się to jeszcze wyprostować.
Mimo wszystko będziemy walczyć.
Jak widać na zdjęciach każdy przesuszony dołek został obficie podlany (250ml biohumusu + kilka łyżeczek saletry potasowej na 15l wody)
Zobaczymy co z tego wyjdzie


 

perfektus

Member
daniels, coś Ty narobił... aż za obficie !! woda nie powinna stać a tutaj aż wszystko pływa... za małe na to są...
 

Rolnik

Member
:tiphat:
LrxRsxLR ładnie mi odbiły wygładały podobnie jak u daniels u góry post, dostały dużą dawke bioponu i dolomit na wierzch, były problemy z ph, także przesuszenie i duży stres a teraz łądnie sobie widze już chyba będą rosły, dziś dostały gnojóweczke... mam nadzieje że nie przedawkowałem bo wlałem sporo..

ogolnie wszystko nawozami nadganiam bo mam sporo opoznienie


zdjęcie z przed chwili

picture.php
 

BlinD

Active member
@Daniels
spoko z tego co widać to nie podmokły teren wiec po kilku min wsiąknie wszystko. ale z tego co widzę to chyba słaba glebę tam masz (coś w rodzaj bielicy chociaż nie na bank bo nie widać roślin wokoło) miałem takie miejscówki i jedyne co mi urosło bez dodatku ziemi to patyczek 40cm z 1 szczytem. u mnie 1 worek 50l podłoża pod róże/ziemi kompostowej kosztuje 8zł i juz w tym roku bardzo dobrze widzę ze opłaca się inwestować te kilka groszy.
btw. z saletra amonowa uważaj szczególnie przy tak małych i "chorych" roślinach - juz 3 łyżki na 15l może być za dużo w połączeniu z innymi nawozami (ale w sumie to gleba a nie pojemnik to się rozejdzie)
 

Blancik

Member
@Rolnik jak na takie rosliny to gnojowka w dosc malym stezeniu... Kiedys troche zbyt duzo gnojowy mi sie wlalo pod planty ale wszystko sie skonczylo na baaardzo ciemnych lisciach;) Gnojówka Power!
 

DrSmoke

Member
Veteran
Letnie Przesilenie Słońca, czyli Noc Świętojańska jak się patrzy..
Słońca pod dostatkiem, mogłoby tylko popadać bo od dłuższego
czasu na zachodzie zero deszczu. Planciochy zdrowe, ale lekko
zaniechane z powodu natłoku pracy, nauki i prywatnych spraw.
Tak czy siak lecimy wszyscy z uśmiechem na twarzach by żyło
się lżej. Chill, grill i zimny browarek pij! Pozdrowienia IC załoga. :wave:

Mały up ze spota. Trochę się tego nazbierało, ale obiecuję, że za
tydzień każda roślina będzie już na swoim docelowym miejscu. :bump:

Cindirellki, które się dało zostały ponaginane co zaowocowało kolejną
falą odroślowych topków. Yea!

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


Kilka [BangiHazexE-Rocket/DanishPassion] x Purpurea Ticinensis F2 zieloniutkie, aż rwą się do słońca. Moja krew.. :jump:

picture.php


EMMI też czekają na swoje miejsce w ziemi. Najzacniejsze uroczyście zostaną ofiarami kolejnego projekty pestkowego. Oy! :dance013:

picture.php


Jeszcze co nie co tak siedzi, ale to zostawię jak już będzie co pokazywać. :tiphat: Bez odbioru..
 

kaczy

Active member
Veteran
Siemka pare widoków z bardzo słonecznych spotów... :rasta:

W kolejności: jako pierwszy i drugi OutMix Esbena, Easy Sativa F3, Marok F2, OutDoorMix i Stinky Pinky razem oraz drugi Marok.



Roślinki pokazały małe niedobory azotu, co oczywiście szybko zauważyłem i już te braki zostały nadrobione. Myślę, że troszkę dał im w kość ten upał ostatnich dni. Brak wilgoci i duże nasłonecznienie przez cały dzień sprawa, że rośliny trochę się męczą. Nie za bardzo wpływa to jednak na tempo wzrostu, ponieważ zapieprzają tak szybko, że najwyraźniej to co wlewam nie starcza na długo. Biohumus i Plagron Grow powinny dodać im mocy. Dawka zalecana, ponieważ tym razem widać, że one po prostu chcą żreć. Dużo więcej, najwięcej... Niech moc będzie z plantami :bow:

Pozdro i powodzenia:D
:rasta:

:wave:
 
Top