What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Co w ogrodzie rośnie Ci ??? Zielona POLSKA 2014 roku

cd..

picture.php



picture.php



Powodzenia i z fartem!
 

DrSmoke

Member
Veteran
Ode mnie ma³e kolorowanko z dzisiaj.
Pierwszy Sour Bubble Ryder x AK47 AF
poszed³ pon nó¿. Moc jak na razie
poniewieraj±ca. Podoba siê mi struktura
szczytu tak mocno nabitych kwiatów
dawno nie widzia³em. Pzdrowienia :wave:

picture.php
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Siema

Piekny ogrodek scarface , czysta przyjemnosc sobie tak popatrzec jak roslinki rosna hehe

DrSmoke piekny krzaczun a muskulature tej kobiety widac na fotach ...


... pieknie roslo to na revegu wyladowalo , puzniej klonika pobralem z ktorego piekna mamusia wyrosla z ktorej to juz odcinam sobie takie wlasnie smakolyki

Munster Cheese my cut

picture.php


picture.php


poZZdro
 
A

ares420

Siema

Sezon udany- na fotach odmiany ggs: purple marocxauto mazar, amborsia x purpurea ticinesis, durban poisonxauto ak47- pozzdro!

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


dwa krzaki lewa durban poison x auto ak47, prawa purple maroc x mazar

picture.php


pzdr
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
siemka
zajebiscie cisniecie ,tak dalej :)
udalo mi sie znalesc troszku czasu na tegoroczny indoor ,
picture.php


w sumie w namiocie mam:
casey jones
chemmy jones
chdd x sd ibl
chernobyl
sourstar
serious
starbud
cheesella
blues brother
haskush
black angel
critical sensi star
blues 99
green love poison
trele morele
mindscape
white og v2
green poison
duzo tego hehe,ale jakie widoki .postaram sie powrzucac jakies fotki.pozdrawiam i dziekuje.ahoj
 

DrSmoke

Member
Veteran
Siemka. Kolejny kolorek!
Drugi Sour Bubble Ryder x AK47 AF
przed ¶cink±. Grube i zbite topy,
czyli to co userzy lubi± najbardziej!

picture.php


Pozdro! Bless :wave:

PS: Wczoraj minê³o równie¿ terminowe 47 dni FLO
moich Pure AK 47, którym dam jeszcze tydzieñ,
coby mog³y w pe³ni siê napompowaæ. Lec± ju¿ na H2O.
 

BlinD

Active member
Nie wiem czy to jesienna deprecha, ale zamiast się cieszyć grow wkurwiam się strasznie na błędy które popełniłem podczas uprawy i dalsza uprawe widze w ciemnych barwach ;p

box dr 90'ka z hps 400w stoi w ustronnym miejscu i mam dostep do niego czasem co dzień, czasem co 2-3 dni ;/
a w nim 4x chronic od SS (2 po lewej to klony)

system hydro coś w podobie wilmy (wiadra 20L wypełnione keramzytem i przelewane kilka razy dziennie od góry - pożywka wraca do zbiornika pod boxem).

weg 6 tygodni (chytry byłem - mówie dobrze urośnie to będzie dobry plon w połączeniu z komercyjna odmiana może nawet zajebisty...) urosła chyba za duża. Później stwierdziłem, że dla ratowania sytuacji zrobie scrog i może wyjdzie jak u kolesia 400W-1plant-450g.... na flo zaczęło rosnąć wszystko jak szalone i po 3-4 dniach przerwy od praktycznie codziennego trenowania rośliny po prawej przerosły za bardzo nad za gęstą siatkę (3x3cm) i już nie mogłem ich wrzucić pod nią... i stwierdziłem, że jużsobie daruję- nch robią co chcą, już są dorosłe ;p
było:
picture.php


jest (22 dni od przełączenia na 13/11):
picture.php


z lewej boję się, że będzie sam popcorn a z prawej duże pędy zagłuszyły wszystko co jest pod nimi... zastanawiam się nad mocnym fryzjerem.. jakaś porada ???
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Siema :D

BlinD to moze byc jesien , mniejsza z tym ale musisz jakos ta prawa strone naginac drucikami do poziomu lewej strony , te sitko troche komplikuje spraw bo bez niego latwiej bylo by wyrownac poziom ,stawiajac te niskie roslinki na czyms wysokim , nic tutaj nie parzy , zwykly fakt ktoremu sie kazdemu zdarzy puszczaj smialo odrosty po scianka namiotu a reszte po srodku , wiem ze moze juz byc za puzno bo czas = wzrost = dzialania , DONT worry bro. beda topy :D

Sweaty Betty GGSeeds ...
picture.php


ZZ
 
Milo poogladac wasze pociechy. Ja jeden namiot przelaczylem juz na flo. Zamontowalem w nim gavity. Narazie odpalilem na 750w kazda. Za kilka dni przestawie je na 825w. Pozniej 1000w. I od 2-3 tyd flo na 1150w.

Jako ze to moje pierwszy groow w cocosie nie wiem dokladnie jak postepowac z nawozeniem na flo. Uzywam nawozow advenced nutrines. Jak wy podlewacie na flo rosliny? Ja mam zamiar dziennie przy starcie lamp. Na forach czytam rozne warianty. Jedni podlewaja, nawozy, nawozy, woda. Inni leja caly czas nawozy i to o ustalonym EC ~1.2
Wydaje mi sie ze jak na okraglo bede je podlewal z takim EC to zasole kokos. Mam zamiar mierzyc ec wody ze splywu zeby nie wpasc w problemy. Znowu advanced nutrients wypowiadalo sie ze kalkulator na ich stronie podaje sume nawozow na caly tydzien. Jesli ktos podlewa kilka razy trzeba to rozbic na ilosc podlan. Ja i tak dzisiaj zapodalem 1.5ml/l sensi bloom part a i b, 0.5ml/l voodoo juice, 0.5ml/ml bud candy, 0.5ml/l bud ignitor, 0.5ml/l sensizym, 0.3ml/l root excelurator H&G. Jesli bym dziennie uzywal takich stężeń to podwoje zalecane dawki podawane przez advanced nutrients. Mimo to EC pozywki dzisiaj osiaglo ledwo 0.7 (wstepne ec 0.0 - woda RO). A wiekszosz ludzi w praktyce i w poradnikach ktore czytam ze na flo trzyma sie 1.2EC

Power Flower 1 dzien flo

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 
Last edited:
Dinafem critical + 2.0 nie pamietam dokladnie ale cos kolo 2 tydzien vega

picture.php




Critical - Royal Queen Seeds okolo 1,5 tyg veg

picture.php





Amnezia Haze Royal Queen Seeds okolo 7-8 tydzien flo. Troche ucierpiala. 2 tygodnie byla bez swiatla. Wpierw programator padl, pozniej balast, na konco spalily sie kable w oprawce. Czarna seria...

picture.php





A tu ostatnia ekpia czeka na desant do swoich nowych sanatoriów :) Wiekszosc to criticale. Poczatki vega

picture.php




Pozdro i powodzenia
 
Last edited:
D

DLOC

Ja bym wrzucil druga siatke i dotrenowal je
Mozesz im swiatlo obnizyc co spowoduje wzrost na boki
A na jesienna depreche polecam ciepla herbate z cytryna :D
Pozdr

Nie wiem czy to jesienna deprecha, ale zamiast się cieszyć grow wkurwiam się strasznie na błędy które popełniłem podczas uprawy i dalsza uprawe widze w ciemnych barwach ;p

box dr 90'ka z hps 400w stoi w ustronnym miejscu i mam dostep do niego czasem co dzień, czasem co 2-3 dni ;/
a w nim 4x chronic od SS (2 po lewej to klony)

system hydro coś w podobie wilmy (wiadra 20L wypełnione keramzytem i przelewane kilka razy dziennie od góry - pożywka wraca do zbiornika pod boxem).

weg 6 tygodni (chytry byłem - mówie dobrze urośnie to będzie dobry plon w połączeniu z komercyjna odmiana może nawet zajebisty...) urosła chyba za duża. Później stwierdziłem, że dla ratowania sytuacji zrobie scrog i może wyjdzie jak u kolesia 400W-1plant-450g.... na flo zaczęło rosnąć wszystko jak szalone i po 3-4 dniach przerwy od praktycznie codziennego trenowania rośliny po prawej przerosły za bardzo nad za gęstą siatkę (3x3cm) i już nie mogłem ich wrzucić pod nią... i stwierdziłem, że jużsobie daruję- nch robią co chcą, już są dorosłe ;p
było:
View Image

jest (22 dni od przełączenia na 13/11):
View Image

z lewej boję się, że będzie sam popcorn a z prawej duże pędy zagłuszyły wszystko co jest pod nimi... zastanawiam się nad mocnym fryzjerem.. jakaś porada ???
 

DrSmoke

Member
Veteran
Heyah!
Ode mnie co nieco z boxa, w którym The Pure [Famale Seeds]
siê suszy. Na trzy sztuki dwa phena z topami a'la popcorn i jedna
moja faworytka z t³ustymi i wielkimi jak chude udo szczytami.

S'IL VOUS PLAIT !

picture.php


picture.php
 

DrSmoke

Member
Veteran
Siemanko w moim ogródku!
Aby nadrobiæ ostatnie miesi±ce przestoju oraz s³abego out'a
szybko zabieram siê do kolejnego grow'a, w którym mam nadziejê
bêdziecie mi pomagaæ. Geny wyci±gniête z mojego pude³eczka,
które chcia³bym wypróbowaæ to Blackwater F2, Jaggen x Sour Diesel IBL
oraz co¶ co od baaardzo daaawna chcia³em mieæ w swoim box'ie :
dzie³o jednego z moich ulubionych breederów, czyli Soma Scared Seeds
a konkretnie odmiana Rock Bud.

picture.php


Po g³owie chodzi mi kilka technik, ale póki co chyba
najbardziej przychyla³bym siê do 12/12 od nasionka.
Macie jakie¶ informacje za lub przeciwko? Chêtnie
wys³ucham waszych opinii. Bless Ya ! :wave:
 

ironCELL

ironRULES
Veteran
picture.php

Od lewej góry (po skosie) NHxAMN - Pakonopny Tasty Ts, STAR 47 - WOS, Madness - WOS, Abusive honey rocket - Leptosoma CMG
Od środkowej góry (po dwie do prawej) Abusive blues - Leptosoma CMG, SHBxLAOG - Pakonopny Tasty Ts, AMNxLAOG - Pakonopny Tasty Ts

picture.php

Od lewej góry (po trzy na rząd) Abusive psycho - Leptosoma CMG, AKXAMN - Pakonopny Tasty Ts, AKXLAOG - Pakonopny Tasty Ts.

One love,
peace :woohoo:
 
Top