What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Co w ogrodzie rośnie Ci ??? Zielona POLSKA 2014 roku

jerzu19

Active member
Veteran
Witam
picture.php

Sweaty Betty by GGS Seeds FeminiZzed

:tiphat:
 

Nucky_Johnson

Active member
@jerzu- fajna ta betty;)

Uwielbiam jak we zieleni cos nagle sie koloruje!!
Tu: Bubba Kush X Jack the Ripper
picture.php

A tu z serii 'top na patyku'- Pure Power Plant
picture.php

Pozdro!
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
siemka los ludzios
super kolorowo ,jak zawsze , brawo
moj indore cisnie zdrowo ,duzo odmian jest gdzie oko zawiesic .
trafil mi sie bardzo dziwny casey jones,na poczatku mial jakies wloski na kwiatostanie ,a teraz juz ich prawie nie widac,hehe,ciekawe ,prawie jak samiec :) ,28 dzien flo
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


pozdrawiam
wsumie mam dwie casey jones ,ta na zdjeciu jest nizzsza jakies 20 cm wyzsza z donniczka miezy jakies 160cm.jest to s1 od the devil harvest
 
Last edited:

Nucky_Johnson

Active member
Ostro! Ten Casey Jones wyglada prawie jak Indica. Kumpel jest fanem odmiany i zwykle mnial przewaznie Sativa. Aromaty ostre z niej jada, czesciawo owocowa benzyna. Jak z wysokoscia?
 
Ładnie bracie u was w ogrodach. Ja tez powoli cisne do przodu. Wiekszosc namiotow przelaczylem juz na flo. Zostaly jeszcze 2 najmniejsze ale na nie przyjdzie pora pod koniec przyszlego tygodnia.



Power Flower RQS 21 dzien flo


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 
Dinafem critical + 2.0 Nie wiem który tydzien wega, juz sie pogubilem, chyba piaty, szosty. 2 dni temu przelaczony na flo



picture.php


picture.php







Critical - Royal Queen Seeds okolo 4-5 tydzien wega. Tak samo, 2 dni temu przelaczony na flo


picture.php
 
Critical - Royal Queen Seeds 6-7? tydzien wega. Na poczatku tygodnia przelaczony na flo



picture.php


picture.php







A tu ostatnie panny ktore w przyszlym tygodniu beda przesadzane, rozejda sie na 2 male namioty i przelacze je od razu na flo.


picture.php




Pozdro :tiphat:
 

Przem

Active member
scarface jesteś moim idolem, też robiłem takie duże projekty ale niestety w tym roku zgarnąłem pryps na outdoor :(
powodzenia i z fartem
wspomnienie lata Auto mazar GGS 750 sztuk x 2 to akurat przeszło :) i mam co palić
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php
 
Last edited:

masakrator

Well-known member
ICMag Donor
Veteran
Easy Shamany w tym roku rosna perfekcyjnie :D
picture.php

A tu jakies GWS X Blueberry sie ostalo niezapylone i powoli kwitnie .
picture.php


picture.php


picture.php


W tym roku mam fajna dla was niespodzianke outdoorowa .
 

hodowca

Active member
Veteran
Siemacie!

Tu jedno z najfajniejszych phen SSSDH f1 ,jest bardzo naspidowywujące, daje fajny aktywny high i rośnie w niesamowitym tempie! tzn.nie chodzi mi o szybkość kwitnięcia bo ta wynosi 11tyg. ale o tempo wzrostu tej rośliny, jej wielkość oraz przybieranie na masie-chyba jeszcze nie widziałem rośliny o takim potencjale! Musze to wykorzystać i będe ją zapylał męskim ChemDDf2 x Sour diesel ibl od Hota.
POZDRO I WSZYSTKIEGO DOBREGO!

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Siema zaloga :D

hodowca alez K..a jego mac masz piekna choinke na te swieta , bedzie czym sie cieszyc w te krotkie dni , pelny przepych brachu , duzo zdrowia zycze .

pakonopny , a co Ty tam Nam dobrego pichcisz ? ja bym cos wszamal jak tak widze Twoje krzaczuny hehe one love bro.

kilka fotek z namiotu rozkoszy ...

Blue Meanie x Chemdog DD f2 feminiZZed

picture.php


picture.php



po calosci to samo ...


picture.php


poZZdro
 

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
hehe

co sie dzieje,co sie dzieje? hehe
kwiatki sypia sie jak w niebie.

tutaj "grape moonshine" (grape god x blue moonshine)
bedzie tszeba to zachowac bo ma smaki i zapachy.
zobacze jeszcze jakie phena znajde i wezme sie do roboty bo mysle ze warto.
zapach cos jak winogrona i truskawki. pierwsze pheno bylo male ale strasznie zalane i slodkie. drugie pheno fajne paly i tesz pachnie jak winogrona.
wali ostro i wesolo.hehe

pheno jeden.

picture.php


picture.php


picture.php


pheno dwa

picture.php


picture.php


peace
 
A

ares420

Wspomnień czar... 2014

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


ZDROWYCH RADOSNYCH I ZIELONYCH ŚWIĄT!!!!

pozdro
 
Last edited:

jasiu83

Active member
itd

itd

MMxC99xESxSHA by GGS bardzo późno wysadzone 01.07.2014 zebrane 14.10.2014 dwa fenotypy jedna doszła niestety w ciagu tygodnia pleśń się wjebała druga bardziej fioletowa nie doszła , ale jako , że w przyrodzie nic nie ginie a święta za pasem to wyroby cukiernicze na czasie hehe pozdro ekipa
 
Top