What's new

Co w ogrodzie rośnie Ci ??? Zielona POLSKA 2014 roku

Z

ziemniaczek002

Witam witam i o ziolo pytam :) cos odemnie

lemon sativa tydzien flo
picture.php

picture.php



easy raider 2
picture.php
 

1337grower

Active member
Ponad 2 tygodnie temu by³o tak

No a teraz ju mi mój obiektyw w moim ma³o zaawansowanym telefonie nie ogarnia hehe
6 ro¶lin tutaj jest hihi 2xout cindy 2xNightHailUltra 2xunknown. Wy tylko widzicie 2...chod¼ reszta tez jest na zdjeciu ale na obrze¿ach hehe g³ówne skrzypce graj± tutaj NHU nastêpnym razem porobiê z innej perspektywy - zawsze przychodzê cykam foty i spierdalam jak najszybciej

I jedna moja ro¶linka siê pali i wykrêca,,,podejrzewam, ¿e to przez sól, poniewa¿ to wszystko ro¶nie nie podlewane niczym prócz deszczówki. Sól sypa³em na ¶limaki, wybi³a ich w chuj hehe, ale zaprzestane ju¿ skoro takie efekty maja byæ, teraz piwka stawiam - dzia³a, mo¿e nie tak skutecznie jak ten solny napalm ale co¶ tam co¶ tam hehe . Jak wy to widzicie, mogê jej jako¶ pomoc czym¶ ?? czy mo¿e to jaki¶ nie dobór jakiego¶ minera³u?? Co radzicie robiæ, nic i obserwowaæ co siê bêdzie dzia³o???





Zaczê³o siê to z 5 dni temu, tylko na jednej siê to sta³o ro¶lince reszta ¶liczna i zielone. Niech kto¶ napisze co¶ i uspokoi b±d¼ zaniepokoi moj± psyche hihi POZDRAWIAM I POZOSTAÑCIE BEZPIECZNI !!
 
Last edited:

Amnnesia

Member
Hejka

Jeszcze niewiele jest do pokazania ale zawsze cos :) fotka tylko przy 70 W HPS bo za nic nie moglam fonem zrobic przy 10 panelach led same paski wychodza :)
picture.php


Przepieknie się u was zieleni Pozdrowionka
 

Amnnesia

Member
Hejka zalogo :)
Jakos tu tak pusto wiec cos musialam cyknac tak wiec 3 dni pozniej
Calosc, czesc wyszla wczesniej czesc pozniej ale luzik nadgonia

picture.php


A tu moja mala ulubienica abusive chem fem
picture.php

W indoor mixie trafila mi sie taka mutacja zobaczymy jak dalej bedzie bo wyszla razem z tymi wiekszymi i nie bardzo rwie sie w gore ale narazie zostaje zobaczymy co z niej bedzie :)
picture.php


Pozdrowionka
 

tomato

Member
Veteran
kolorowanka z outa:

maroc
picture.php


thai fantasy
picture.php


auto viking tropical
picture.php


i chyba najlepszy automat jakiego miałem- auto assassin, tylko szron i dosłownie kilka grubych liści
picture.php


picture.php


pozdros!
 
D

DLOC

Witam ;) i nie moge zostawic brata w potrzebie gdy na foty tylko patrze zieleni mi sie w duszy i nie moge sie powstrzymac od mojej misji zyciowej hehe :laughing:

SOUR60 male
picture.php


picture.php


picture.php
 
Top