What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci 2023!

Status
Not open for further replies.

Bnyest

Well-known member
Niedługo będzie można ciąć
IMG_3207.jpeg
IMG_3206.jpeg
IMG_3186.jpeg
IMG_3185.jpeg

Gary P x
 
Last edited:

Bnyest

Well-known member
Big Wyrm Chem x mikado
IMG_3193.jpeg

Dragon Hammer
IMG_3153.jpeg
IMG_3150.jpeg

Mam tych Hammerkow w różnych stadiach flo chyba jeszcze 7, kielkowalem 18 nasion jedna nie wyszła, męskich była cała masa i zostało ile zostało. Wszystkie rośliny wrażliwe na nawozy. Pewnie z cztery pójdą na flo jeszcze raz i zobaczymy czy cos zostanie. Jak nic nie zostanie tez nie będzie tragedi bo mam już klona tego krosa od kolegi z większego pheno huntu
 
Last edited:

cheapwine

Well-known member
Veteran
takie tam z przydomowej szklarni, troche papryczek, jakies cytrynki i wiadomo ze jakies pomidorki tez sie znajda ;-)

tutaj mial byc lavender auto a taki auto ze rosnie juz 3msc ;-) Byc moze jakis fast flowering - wyroslo w donicy wpierw 2L na metr a potem przesadzilem do 4L i jest 1.5m - chyba jak na przydomowe pomidory to styka - bo jeszcze sasiedzi beda chcieli "pojesc"...

a na dole to myslalem ze w sumie tez sieje automatyczne pomidory ale sie pomylilem bo zamiast S1 wyszedl mi cross AF x nie AF a dokladniej Bloody Skunk od Sweet Seeds x (Dankalato albo Grapefruit x {Blackwater Og x SD x Blue}) - jeszcze nie kwitnie ale smierdzi mega, ciekawe czy dojdzie.. ;-)
F9C3D612-CCFE-47AF-8FBF-D43F7414CF15_1_105_c.jpeg
652D0CD5-C98E-44C4-A623-5F5916C73F12_1_105_c.jpeg
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
^ladny ogrodek , milosnicy papryczek laczmy sie :D

taki snake lisc :D

IMG_6263.JPG

E.sativa x shaman f4

IMG_6273.JPG


Daj czleniu wesjsc do domu , zanim zapalimy , wiem ze czekasz ....

IMG_6276.JPG




IMG_6288.JPG

IMG_6285.JPG

zycie jest piekne jak sie ma pana niewolnika heheh

IMG_6280.JPG



poZZdro
 
Last edited:

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Witam wszystkich wieczorna pora :D
 

Attachments

  • IMG_6370.JPG
    IMG_6370.JPG
    4.9 MB · Views: 36
  • IMG_6371.JPG
    IMG_6371.JPG
    5.6 MB · Views: 32
  • IMG_6372.JPG
    IMG_6372.JPG
    6.7 MB · Views: 39
  • IMG_6373.JPG
    IMG_6373.JPG
    4.7 MB · Views: 37
  • IMG_6375.JPG
    IMG_6375.JPG
    5.2 MB · Views: 33
  • IMG_6376.JPG
    IMG_6376.JPG
    5.2 MB · Views: 32
  • IMG_6379.JPG
    IMG_6379.JPG
    4.7 MB · Views: 38
  • IMG_6380.JPG
    IMG_6380.JPG
    5 MB · Views: 34
  • IMG_6383.JPG
    IMG_6383.JPG
    4.9 MB · Views: 32
  • IMG_6387.JPG
    IMG_6387.JPG
    5.1 MB · Views: 30

cheapwine

Well-known member
Veteran
@ziel-zielona 1:52AM i wieczorowa pora? hahaha... chyba ktos tu ma bezsennosc (w Seattle... hahaha)

ostatnio przegladalem klaster i znalazlem smakolyki o nazwie X-Dog i Illuminati x ChemDD - po pare pestek ale juz sie zastanawiam czy na nastepny rzut to nie poleci :)

U mnie dzisiaj 7 dni od harvestu i suszenia no to bedzie trimowanie na wieczor, jutro natomiast rosliny z vega i doniczek pintowych leca do duzego namiotu i donic 5L - hihihi...
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
@ziel-zielona 1:52AM i wieczorowa pora? hahaha... chyba ktos tu ma bezsennosc (w Seattle... hahaha)

ostatnio przegladalem klaster i znalazlem smakolyki o nazwie X-Dog i Illuminati x ChemDD - po pare pestek ale juz sie zastanawiam czy na nastepny rzut to nie poleci :)

U mnie dzisiaj 7 dni od harvestu i suszenia no to bedzie trimowanie na wieczor, jutro natomiast rosliny z vega i doniczek pintowych leca do duzego namiotu i donic 5L - hihihi...
Siema :D

Taaaa Lysy brunet w Seattle wieczorowa pora hehehe Prawda taka ze z pracy do domu wracam kolo 23stej , dzieci , wnuk wszelaka zwierzyna hehe to jest dobre bo kot zaczal chyba zapraszac pajaki do domu , albo sie juz starzeje i ma wyjebane , odnajduje sie dopiero po blancie i piwku , w tedy zaczynam rejstrowac co sie do mnie mowi hehe jakies jajko tost z maslem i drzemem garsc orzechow i jaZZda ogrod odwiedzic , a tam nigdy nie jest tak jak bys chcial i tak mamy 3 rano hehehe

Piekny zestawik masz hehe takie smakolyki z kostaryki :D Illuminati byl z klona , tak samo amnesia to byl klon z hy-pro , ser byl exodusa klon , jeszcze do tego wrucimy , jak widac na fotach aly czas gosci u mnie w ogrodzie .

Czyli masz tam taki piatkowy orgazm radosci w cieciu kwiatow i noszeniu ziemi :D noooo rozmiar ma znaczenie , a najlepiej o tym wiedza dziewczyny hehehe

IMG_6391.JPG

4 nasionka beda , ale to beda wlasnie te 4 hehehe

poZZdro
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top