What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci 2023!

Status
Not open for further replies.

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Siema :D

Pieknie jest , moze troche malo , ale jak mowia moze sie nam uda rozchustac to forum :d

Ja szukam obecnie klonow , najlepiej jak by ktos oddal wyselekcjionowane cheese x chemdog DDf2 hehe ale moga byc tez jakies wlasne odmiany , no i te elitarne golden tez przyjmie i sie nimi zaopiekuje . Troszku mnie nie bylo tak ze licze na wasze wsparcie teraz , ja chetnie doplace do zakupow mlodzi , ojebani z WWW czasy sie zmienily , w PL sa recepty na swiecie tez sie pozmienialo , kony kupujesz jak nasiona TAJLANDI rozdano 1 milion sadzonek maryski , ale jest lecznicza , turysta moze miec problem ? co myslicie ?

maslo maslane hehe

musze sie poumiewac tym nowym forum oraz ludzmi :D

PoZZdro
 

Attachments

  • IMG_5992.JPG
    IMG_5992.JPG
    6.4 MB · Views: 50

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Siema :D

Pieknie Panie i Panowie ze choc kilka fotek jest , nie dajcie sie zwarjowac , ladowac foty na calego , ja zawsze kocham moment otwarcia sie pestki i kielkowania widac moc , tak ze ladowac prosze foty ...

Troszke salaty odemnie , ciagle sie ucze tej piekielnie ciezkiej armaty do robienia zdjec , kiedys se moglem zoom robic cy cy cy a teraz mam zoom jak na film x5 albo x 10 i jak to spiewal stary dobry zespol matematyczny I Z NIKAD POMOCY hehe jakos to ogarne to betka jest , gorsi sa ci co czas mi skradli nie tylko plany ...


Zobaczmy cos zieleni to nas zawsze cieszy :D

GG#4 clon od tego pana z obrazka ,,,
IMG_6150.JPG

IMG_6151.JPG

Juz leci na flo tak jak caly ten namiot

l.v.p.k. s1 x GG#4 cut

IMG_6154.JPG
IMG_6155.JPG IMG_6159.JPG

GG4 clon w calosci .. IMG_6160.JPG

poZZdro
 
Last edited:

Rystal

Active member
no Panowie jedziemy z kulaniem tego wątku
fajnie jak by zrobiła się tu oldschoolowa atmosferka jak ja pierwszych stronach naszego działu hehehe

teraz mam 7 tydzień flo coś takiego i jeszcze 2 tygodnie do kosy
jedyne co mnie nurtuje to jak robić takie mega wielkie topy jak co u niektórych na zdjęciach bo coś chyba robię źle...
jadę z naturalnymi anabolami z BioBizz + ziemia Light mix tylko ostatnio jakąś hujową kupiłem w białych workach i tam chyba mało azotu jest bo jak wbijam na flo to rośliny jakieś żółte się robią.. widać to na 1st foto z małego namiotu.
W dużym miałem to samo i zauważyłem ze jak więcej odżywki z azotem leje to trochę się zieleni bardziej i nie żółknie więcej.. jak ktoś coś może poradzić to chętnie wysłucham.
A na ostatniej foto mały oldschoolowy smaczek co kiedyś się sadziło to jeszcze trochę mi tego zostało w pamiątkowym pudełku
20230403_191815.jpg
20230408_184815.jpg
20230408_184910.jpg
20230408_185531.jpg
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
siema :D

Chcialem napisac ladnego posta z odpowiedzia Rystal ,ale nie potrafie edytowac tak posta by pod kazdym zdjeciem posac opic , gdzie jest instrulcja obslugi ognia , ktoregos dnia powstanie duzo smiesznych postow znaczylo sie bedzie mod sie uczy obslugi heheh Swiat poszedl do przodu wymyslili anfe. komputery a teraz slowo NOOB hehe
1 zdjecie co pokazujesz to rosliny maja niedobory azotu , jesli sa male doniczki a masz organic nawoz to dawaj dawke x2 te etykiety na butelkach sa tak samo zjebane jak opis rozmiarow majtek hehee czasami sa okolicznosci ktorych etykieta nie uwzglednia .
2,3 zdjecia piekne topy pokazujesz , az chce sie powiedziec ze sie chwalisz hehe zakladam kapcie i lece na testy ...

p.s. cos na 1 fotce bym mogl mowic o braku tlenu , namiot jest wcisniety glebogo w pokoj i nie ma dostepu do tlenu , choc po lisciach nie widac tego na vego to juz na flo to widac , o ile to jest jedna uprawa od vega do flo a nie 2 rozne .


:geek:


ZZ
 

Rystal

Active member
siema :D

Chcialem napisac ladnego posta z odpowiedzia Rystal ,ale nie potrafie edytowac tak posta by pod kazdym zdjeciem posac opic , gdzie jest instrulcja obslugi ognia , ktoregos dnia powstanie duzo smiesznych postow znaczylo sie bedzie mod sie uczy obslugi heheh Swiat poszedl do przodu wymyslili anfe. komputery a teraz slowo NOOB hehe
1 zdjecie co pokazujesz to rosliny maja niedobory azotu , jesli sa male doniczki a masz organic nawoz to dawaj dawke x2 te etykiety na butelkach sa tak samo zjebane jak opis rozmiarow majtek hehee czasami sa okolicznosci ktorych etykieta nie uwzglednia .
2,3 zdjecia piekne topy pokazujesz , az chce sie powiedziec ze sie chwalisz hehe zakladam kapcie i lece na testy ...

p.s. cos na 1 fotce bym mogl mowic o braku tlenu , namiot jest wcisniety glebogo w pokoj i nie ma dostepu do tlenu , choc po lisciach nie widac tego na vego to juz na flo to widac , o ile to jest jedna uprawa od vega do flo a nie 2 rozne .


:geek:


ZZ

Witam cie przyjacielu i dzięki za rade. Właśnie przed chwilą dała nawóz z azotem x2 heheh mam nadzieje że nic tam nie popali
No i masz racje z tym namiotem w koncie w pokoju ale wczesniej nie bylo tego problemu u mnie
Coś z tym jebanym gruntem jest nie tak ... zawsze jade PLAGRON Light mix ewentualnie BioBizz a teraz jakiś noname z growshopu mi wcisnęli kurrrrhwa faken jeszcze 5 worków zostało. Jakieś biedniejsze te moje topy wyrosły odrazu widać ... nawet mam porównanie na fotkach jak było a jak jest

Tak było

20210607_210309.jpg

20220818_204328.jpg


Tak jest w momencie

20230411_212628.jpg


No biedniej biedniej

Zielu koniecznie musisz jakąś autokorektę ogarnąć do pisania tekstu
 

trufeel

Well-known member
Veteran
No w końcu, znów coś zaczyna się tutaj dziać 💪🏻💪🏻

U mnie to co ostatnim razem Dosi X BBbx s1


20230512_090752.jpg

Tym razem smoki mają po 4 głowy 😉😅
Może obejdzie się bez ekscesów.
Za kilka dni przełączę i zobaczymy jaki rozrzut genów będzie tym razem...

Pozdro
 
Status
Not open for further replies.
Top