What's new

Co w ogrodzie rośnie Ci??? 2009 - Polska Rulezz!!!

NiceGirl

Well-known member
Veteran
Juz wkrotce na koniec pk13/14 pozdro :) Angola z afrykanskiego buszu... 45/FLO



Sprostowanie: jej jeszcze zostalo z 3 tygodnie w tym tygodniu zarzuce 13/14. Wiec smak nie powinien sie popsuc.
 
Last edited:

hodowca

Active member
Veteran
Przedstawiam wam moje nowe piękności:

The "G" oraz "ECSD x NYCD" 2 tydz.veg.

G-Bomb:
picture.php

picture.php


ECSD x NYCD
picture.php

picture.php

picture.php
 

thc007

Active member
afgani hindi kush

afgani hindi kush

siemanko !
hodowca zajebiste planty szacuneczek :joint: !!
u mnie 10 dzien afgani hindi kush
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

pozdro !
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam
to i ja w kleje swoje cos ...
2 tygodnie VEG-etowania , i 12 dzien okresu kwitnienia , do niedzieli powinny sie okreslic ,
picture.php

a tutaj cos ze sloika ... bluemoonshine x chemdog
picture.php

pozdro

p.s. hodowca niezle bomby se hodujecie hehe az strach sie bac co z tego wyrosnie ...:respect:
 

orangefreak

Member
Dobry Wiczór Panoie i Panie. Równiez pozdrawiam ekipe z Polskiej Policji :wave: huj wam w dupe.



Cały Box :yeahthats hahaha




Zielony, konkretnie o to foto mi chodzi, nie wiem czy spalone nawozami czy cus... nie mam pojecia.. :(

Goraco pozdrawiam, heja
 
:)

:)

Czas na kolejne kolorowanie ! :joint: Dawno już nic nie paliłem :wallbash: Będę się musiał niedługo ograniczyć do oglądania icmag-a bo mi ślinka przez Was leci :muahaha:Dobra przejdźmy do rzeczy...

Cały box
picture.php

Amnesia Haze z bliska,ponieważ nadal nie wiem czy to facet czy panna :(
picture.php

Amnesia po raz drugi
picture.php

Alaskan ice
picture.php

Ostatnio fajnie udało mi się go potrenować :) dzisiaj spróbuje znowu :woohoo::rasta:
Pozdrawiam wszystkich zielonych w temacie.
 
O

OrganicShowmen

moje dziewczynki podczas osmego tygodnia kwitnienia. walcza z robaczkami ziemnymi :D:yes:
Mimo wszystko i tak jest bardzo ladnie, roslina ktora przewidywalem ze sie ladnie nabije, spelnia moje oczekiwania :joint: dodalem wiatraczek komputerowy na zasilaczu od nokii :D:yes: chodzi i chlodzi glowne topkyy pod sama lampa.



woda na przemian z terra blooei :rasta: pk 13/14=>flush=>harv i tyle.



pozdro organic :canabis:
 
Last edited:

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
hej zielony jak ten kwiatek sie spisuje?:yummy:

niedlugo pewnie pokaza sie nowe crosy tego typu ,hehe

picture.php


peace
 

Finger

Outdoor grower...
Veteran
Pieknie wam rośnie bracia rodacy :woohoo:
U mnie tez rosnie ale troche liscie pogubilo hehe bam x erd/purt
picture.php


PZdr.

POTRZEBUJE POMOCY KOGOŚ KTO OBCZAJA TROCHE SPRAWY GEODEZYJNE, GŁÓWNIE OZNACZENIA ITP.--->PM
:fsu:
 
Last edited:

mario_PL

Active member
siemka,
dzis chyba 60 dzien flo roslinek, pierwsza dzis ostrzyglismy z lisci i mleczko poszlo, a w niedziele chyba bedzie scieta,
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php


drugiej daje jeszcze przynajmniej tydzien bo wszystkie wloski sa biale
picture.php

picture.php

picture.php


krzaczki sa troche popalone przez pk ale za to topy ladnie spuchly, teraz juz po flushu sa i podlewane czysta woda, po pierwszych testach palenie zajebiste hehe

pod świetlówkami maja juz wega Great White Shark i Train Wreck z Greenhouse, miał ktoś może którąś z nich??
pozdro
 
Last edited:

Finger

Outdoor grower...
Veteran
GS bracie musisz wbicw USER MENU potem Picture n Albums zakłądasz album i pojawia sie dopiero upload pictures.
POwodzenia.
 
szczala
chem clony miech na flo
hej TopTop zaloz album do ktorego bedziesz uploadowal i wszyscy inni co wkurwiaja sie na galerie, dzieki Finger:laughing:
ale peemy dalej niedostepne plus punkty karmy (nie wiadomo od kogo) czy czegos tam:wallbash:
nawet fajnie ze sa te albumy, bedzie porzadek z fotami:woohoo:

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php


pozdrawiam i niech sie nam wiedzie:abduct:
 

petn

Member
Mario PL mam juz jakis czas w boxie great white shark, k-train, cheese Mialem rowniez Lemon skunka ale mial takie zje....geny ciagle sie mutowal i go wywalilem.Great white shark, k-train i cheese byly u mnie najpierw 1,5 miesiaca na wegu a od 2 tygodni sa na flo.Great white shark rosnie super i jako pierwsza okreslila sie po 7 dniach od przelaczenia na flo.K-train to slabe geny bynajmniej w moim przypadku.Rosnie bardzo wolno pozatym bardzo sie wyciaga pomimo ze ma tyle swiatla co pozostale (box 60X60 soda 250w 33000lum)K-train okreslil plec po 2 tygodniach.Wrzuce fotki jak bede mial ciut wiecej czasu.Ogolnie bardzo dlugo nie pisalem na forum bo mialem troche problemow ale to juz inna bajka.
 

mario_PL

Active member
jednak nie wytrzymalismy do niedzieli:joint: i pierwsza roslinka juz scieta, w sumie juz wszystkie wloski sa brazowe,

@petn dzieki, mam nadzieje ze z moj train wreck bedzie dobrze rosl

dzieki wszystkim za komentarze:D
picture.php
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Hi my friends from Polland....
I send some pic´s..........
GWS
picture.php

Danny Boy
picture.php

2nd SSH
picture.php

True Blueberry
picture.php
 
Top