What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Co w ogrodzie rośnie Ci??? 2009 - Polska Rulezz!!!

tredowaty

Member
ale tu sie robi SYFF...az zal patrzec jak zasmiecane sa tematy....gadajcie se na PM...robi sie kolejny haszysz........ :(


picture.php
 
Last edited:

Silas

Member
Veteran
Jeśli można prosić...GSmile zrób edita i wytnij to foto z Quoty. Choć mam 4M to mnie wkurza cytowanie z fotami...to jak się czują ci to mają 128-512K ?
Czas ładowania rośnie..forum się rozciąga... sory musiałem się przyczepić ;)

Pytanie do wyjadaczy z praktyką w revegu:
- czy zrevegowana roślina zachowuje się dokładnie jak roślina mateczna przed-w trakcie kwitnienia ? Czy revegetacja mutuje jakoś geny i roślina zmienia walory ?
 

Ganja Smile

Active member
Jeśli można prosić...GSmile zrób edita i wytnij to foto z Quoty. Choć mam 4M to mnie wkurza cytowanie z fotami...to jak się czują ci to mają 128-512K ?
Czas ładowania rośnie..forum się rozciąga... sory musiałem się przyczepić ;)

Pytanie do wyjadaczy z praktyką w revegu:
- czy zrevegowana roślina zachowuje się dokładnie jak roślina mateczna przed-w trakcie kwitnienia ? Czy revegetacja mutuje jakoś geny i roślina zmienia walory ?

Stary nic nie zmienia kolorow;] akurat to jaki roslina ma kolor zalezy od klimatu i srodowiska jaki jej zapewnisz kiedys czytalem cos ze jezeli temperatury sa niskie to roslina dostaje purpury w sumie na ouut mi sie sprawdzilo ale na in nie wiem

A kształt sie zmienia jak najbardziej. Nie wiem jaki jest % zhermienia sie rosliny ale zadne mutacje nie powstaja. Najwieksze mutacje powstaja chyba przy klonowaniu ;D roslinki sa malo seymetryczne
 

mooniek133

New member
Witam ekipę!! Jestem nowy na tym zacnym forum, ale w temacie cannabis już pół dekady minęło. Pochwała dla wszystkich za składanie tego tematu w jedną wielką polską fotorelację.
Icmaga śledzę już od jakiegoś czasu i jestem zajarany tym, że można poczytac ciekawostki z tematu cannabis i nie tylko, z całego świata.
Cieszy mi się morda także z tego, że Polska trzyma tak kozacki poziom:woohoo:
Postaram się nie offtopowac, nie pisac gópich treści itd.:nanana:

A więc na początek kilka fotek z outdoorka, co prawda z 2008, ale chyba mogę wkleic, co?

Mexican sativa x shaman x durban poison. Trochę późno wysadzony ( koniec czerwca) przez co nie pokazał swego potencjału we wzroście do końca, ale sprzęt działał pięknie, lekko psychodelicznie nawet. Każdy kto spróbował tak mówił. Na prawdę godny polecenia 3way sativa cross.
Acha, ściąłem 10 października, ale mógła postac jeszcze tydzień.







 
Last edited:
chem klony prawie miech od przelaczenia 12/12,

51435chem_clones18-med.JPG


51435chem_clones17-med.JPG


no wreszcie do kurrrrrrrrrrrrwy nedzy wstawilem te jotpegi, ze 20 editow poszlo, dziekowa pijok jeszcze raz

pozdro dla nieprawdziwych, ghegheghe
 
Last edited:

Silas

Member
Veteran
@Ganja Smile: WALORY nie KOLORY ;D chodzi mi konretnie o zmiany na podłożu genetycznym. Czy roślina będzie tak samo kwitnąć, pachnieć i łupać po czerepie ;D Kolor może być różowy w zielone kropki...byle było pyszne słodkie i mocarne;D

picture.php


BTW: jak tu sie teraz robi miniaturki itp? coś mi ta nowa oprawa forum komplikuje nieco:D

Polecam obejzec
http://pl.youtube.com/watch?v=0mKv0OwkwKc&NR=1
 
Last edited:
V

vod

Ja różnic żadnych nie zaobserwowałem między matką i klonem pobranym po revegu.
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Witam
Kalinka ,
picture.php


nastepne pokolenie ,
picture.php

trening , tening i jeszcze raz trening ... i tak do zajebania ....
picture.php

nisko ...? NIE ! nie wydaje mie sie ...
picture.php


pozdro

p.s.
picture.php
 

Silas

Member
Veteran
@Z-z: miszczuniu ;) owsze owszem do zajebania ;D Bo napewno tym sortem zajebiesz sie nie raz ;D a trening? COŚ NAJWSPANIALSZEGO. Bez treningu pozostało by tylko rutynowe podlewanie co pare dni. Bez codziennego wieczornego LST bym chyba opiździał ;D Jestem niczym Mijagi San ;D ze swymi drzewkami ;D
 

zielonylasss

guerilla grower
Veteran
Najmilsza chwila poranka? Kawka i marihuanka :D Zwłaszcza spod słońca i naturalnie karmiona. Na przykład taka Night Hail Ultra...

picture.php


picture.php


:wave:
 
Last edited:
B

bronek

Najmilsza chwila poranka? Kawka i marihuanka :D
Natchniony mysla przewodnia zielonegolasssu... koloruje
44 dzien LR [czas pomyslec o wiekszych roslinach-przy odpowiednim treningu spokojnie zmieszcze tu 2-3 damy-box 0,3x0,7x0,7m "doroslych" pomidorow
picture.php
picture.php
 

Ganja Smile

Active member
@Ganja Smile: WALORY nie KOLORY ;D chodzi mi konretnie o zmiany na podłożu genetycznym. Czy roślina będzie tak samo kwitnąć, pachnieć i łupać po czerepie ;D Kolor może być różowy w zielone kropki...byle było pyszne słodkie i mocarne;D



BTW: jak tu sie teraz robi miniaturki itp? coś mi ta nowa oprawa forum komplikuje nieco:D

Polecam obejzec
http://pl.youtube.com/watch?v=0mKv0OwkwKc&NR=1

heheh no to nic sie nie zmienia:p
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Witam
bede powtarzal to na OKRETA ,polecam tylko kwadratowe doniczki rzecz oczywista - lepsze wykorzystanie powieszchni -:wallbash::wallbash:
picture.php


vod dziekuje za temat , tak dlugo odkladana a wkoncu wykielkowana , c99x V juz zacieram raczki hehehe

pozdro dla prawdziwych i nie karmic trolli hehehe pozdro dla autorow hehe :jump::wave:
 
M

Mr.TopTop

Hej zielona załoga :))
ładnie się zieleni, przedstawiam moja nową kobietę ma na imię Vortex i jest niezła,
zdjęcie z 3 tyg weg,
Hot pomysły są bezpieczne -dzieki wodzu hehehe.

5836912---vorteks-pomniejszoneb.jpg
 
Top