What's new

Co w ogrodzie rośnie Ci??? 2009 - Polska Rulezz!!!

ssynekk

Well-known member
Veteran
Chlopaki i dziewczyny pieknie dajecie!! te in sa takie ze az slineczka cieknie...
no ale zejdzmy na ziemie wiosna idzie :) jupi :) ja juz niebawem kupuje ziemie i zaczynam sadzonki robic...kilka poszlo na testa do kielkowania i ladnie kielkuja...niestety nie warto bylo zdjec robic...na fartwa wlozylem w ziemie jakas co mialem na balkonie (zapewne ziemia lipna) w folie i zobaczymy moze jakies male zielone malenstwa wylonia sie niebawem...jesli nie to mala strata, bo dopiero w dobrej ziemi planuje sadzonki zrobic a pozniej na dworek z nimi :D
odmian nie mam duzo mialem od HC pesteczki ale podzielilem sie nimi z ludzmi ktorzy sa ze tak powiem bardziej doswiadczeni odemnie :D WEEDSMOOKER te dogi czekaja na ciebie pamietaj!!
mam mixa od kolegow z zeszlego roku co sie sporo zapylilo pomidorkow.
jeszcze jakies femi mam dostac wiec z nimi poczekam jak moze jakas prowizoryczna wylengarnie zrobie :p tzn chociaz maly boX
tutaj pytanie nie na miejscu ale co tam...ile zarowek energo do sadzonek mozna dac? albo jakie inne swiatlo chociaz energo bylyby najlepsze chyba u mnie...mam maluska szafeczke ktora chce zmodyfikowac :p do moich celow :p wszystko bedzie w piwnicy wiec nie moze zbytnio duzo halasu wydawac a sadzonki dlugo nie potrzebuja tam byc chyba??
oki nie spamuje!! pozdrOO
 

Silas

Member
Veteran
@ssynekk: u mnie pod 2x20W/0.13m2 bardzo ładnie się rozwijały. Mała moc wystarczalna ilość światła i niska temp = mniejszy szum. Jak masz więcej przestrzeni to dowal jeszcze kilka świetlówek wg uznania i na start im styknie.




Ogólnie ten grow jest bez rewelki. Cel przewodni szybki plon. Liście dostały wpierdol od wciornastków...przędzior też próbował ale w pogotowiu talstar100EC. Tylko ten wciornastek waleczna kurwa...sporo tego lampa wypala ale dużo lata poniżej:|.
 

kfjatek

Member
siemanko chłopaki mam problem otóż rozpocząłem indoora hps 150w
pow. 50x90 wys. 65cm trzymam lampe najwyżej jak moge mam dwa wentylatory komputerowe 80x80

liście sie zawijają do góry robią się żółte myśle ze to zbyt wysoka temperatura,
mam racje ? poradźcie mi coś, może więcej wentylatorów? ile ?

pozdrawiam
 

frether

Member
Veteran
Pięknie Panowie pięknie :canabis:
picture.php

:lurk:
 

GrowBoy

Active member
kfjatek usun posta i daj do odpowiedniego tematu masz tam taki jeden chyba.
a co do pytania to doloz jeszcze z 2 12x12cm i zapewnij im wiekszą wilgoc
pozdro
 

weedsmoker

Active member
siemka
to co komu obiecalem wysle jutro

picture.php



Niby miala byc wiosna a tu Panowie zima znow nas trzyma. w sobote bylem spoty obczaic ale nic z tego, tzeba poczekac az sie ociepli i troche obeschenia ziemia bo tylko blocie ugrzezlem, i caly przemoklem
@ ssynekk juz skolowalem kilka pesteczek early doga :D :wave:
pozdro
 

SLN

Member
Ganja_farmerxx - nooo... myślę, że gdyby w sporzywczych sprzedawali takie "Podolskie 2%" z Twoją zieloną "zawartością" - byłby to handlowy hit :D.
Ganja Smile - także uważam, że będzie dobrze ;-). Oby wiosna okazała się przez cały czas łagodna :). No i przydałoby się "zamówić na Górze" upalne lato... :D.
 

quakemind

Member
ostatnim razem 3 lata temu byla podobna zima, temperatury schodzily duzo ponizej zera, dlugo sie trzymalo to i dlugo byl snieg, przynioslo to upalne lato i ciepłą jesień. Jak bedzie tak w tym roku to bedzie super.
 

SLN

Member
A z czego masakrator wyciągnąłeś takie krągłe, smakowite i zapewne pachnące kwiatki ;-)?
 
S

Szot

siemanko
Ładnie lecicie wszyscy :joint:

U mnie w ogrodzie dopiero bedzie rosło za jakies 2-3tygodnie a mianowicie to :



Pozdrawiam
 

Hera

Member
nic nie widac top, pewnie zaznaczyles opcje w albumie secret album czy cos podobnego

[m8] widze ze juz ziemie niezle przeryles :D
 
Top