What's new

Co w ogrodzie rośnie Ci??? 2009 - Polska Rulezz!!!

BlinD

Active member
siemano mam pytanie: gdzie dostane nasiona passiona#1 w PL? wiem ze pan salvia mial sionka ale stronka juz nie dziala (dostaje co jakis czas maila z jakims kluczem ale nie wiem ocb) a chcialbym posiac troche tego bo co przegladam fotorelacje to calkiem przyjemne krzaki rosna.
 

zielonylasss

guerilla grower
Veteran
Panie i panowie, szykujcie łopaty!
Spoty trzeba wkrótce kopać :D
http://wiadomosci.onet.pl/1926261,11,item.html

picture.php


:wave:
 

Outowiec

Member
Blindzie ! zaskoczyłeś mnie pytaniem ale odpowiem:
orginalne nasienie na

cannabis.fr.pl od dutch passion

F2 od quakeminda za 4 zł jaka jakość nie wiem ponoć dobra ja boje się jesli jest F2 bo mnie zraziłły sklepy typu euforia.info itp. ale to tylko moje zdanie, teraz może się coś zmieniło ... . Klucz od Salvi też dostaje ale też nie wiem co z nim zrobić:wallbash:
 

weedsmoker

Active member
siemka
pesteczki postaram sie wyslac na poczatku nastepnego tygodnia, wczesniej nie dam rady
a zeby nie spamowac wspomnienia z outa , fotki oczywiscie telefonu :D
early dog 08




c99 x schroom
to.php?photo=733429]
24422DSC00298.JPG
[/url]


a tu ed albo c99 x schroom



pozdro
 

Finger

Outdoor grower...
Veteran
@ Mario, Thc, WM, Hera ładnie wam rośnie :), aż miło popatrzeć.
@Radvancan: I see there some nice milky trichomes bro!
@Zielonylas dzięki za dobre wieśći bracie, w przysżły weekend czeka mnie sporo dzwigania ziemi hehe. To chyba najgorsza robota z całego przedsięwzięcia.
@Blind bierz od Quake'a moge z czystym sumieniem polecić.

oto moj karzeł z jajcami hehe
 

Silas

Member
Veteran
Warning dla ludzi posiadających kulki {G13xWW}xSD IBL... moja sucz pokazała żeński kwiat...uwaga uwaga...przy 4tym piętrze!! Bardzo ładnie reaguje na zmianę fotoperiodu więc mogą mieć szansę na out.

@masakrator: liściaste bardzo te automaty
 

masakrator

Well-known member
ICMag Donor
Veteran
Silas -jak bys mial litrowa doniczke to tez bylbys lisciasty hehehee tak tylko dla smaka je trzymam ,gdyby dac donice 12l bylyby paly konkret :D
 

NiceGirl

Well-known member
Veteran
Eloo !
Silas: Jak dla mnie te kulki sa za cenne zeby na out rzucac hehe. Zostawiam 5 ktore mi zostaly na indoorek. Ten cross z durbanem jest zabojczy, masakruje strasznie a wznosi na wyzyny z moca przyciszajaca i z lekkim przytlumieniem hehe. Trudno na koniec wrocic spowrotem. Typowy kanapowicz na wieczorne upalenie. Na oczy siada strasznie :p Szkoda ze ten indoor dal tak malo :(
Niedlugo sprobuje zrobic jakis grow raport.
Ale nie ma to tamto bylo super :)

Topek dostal tylko raz pk 13/14 i terra flore. Smaczek cudny. Wyrosl by i bez tego jednego nawozenia hehe. Super geny.
Praktycznie kwitl rowne 10 tygodni.
Jak dla mnie prawie na rowni z nycd x ecsd SuperLemonHaze.

 
A

adrianmenyo

witam...

Akacze :

picture.php

picture.php


picture.php

picture.php

picture.php

picture.php




troche powsciagliwiej teraz leje odzywki, pk juz nie leje, lalem caly tydzien, jak myslicie kiedy lac ripen? Chce go lac 2tyg. pozdrawiam.
 

masakrator

Well-known member
ICMag Donor
Veteran
Naprawde w litrowej donicy to rosnie ,nie mam miejsca bo rosna nasionka femi ,a taki szkrab pozwoli poczuc smaczek i zapach :D
W porownaniu z doniczka 10l ,napewno gdyby taka miala to znacznie innaczej roslinka by wygladala heheheee


Mlode testowane femki :D
 

Silas

Member
Veteran
@masakrator- no jak na uprawę w ziemi to zajebiście wyrośnięta roślina. Ja jade w kokosie i ostatnio uznałem, że obecne donice 6L jakich używam...są KATEGORYCZNIE ZA DUŻE! 6L to bym wykorzystał przy vegach 6 tygodni+
Uprawiałem też w kartoniku od Caprio czy tam Costa soku ;D 2L na pół i miałem 2 doniczki dla LR:) też jakoś specjalnie nie wykorzystały objętości. Ale dały...hmm 5 i 8 g suszonego czyściutkiego bezlistnego szczyta. Kule jak u skunków.
Ale nie ma co gałęzie zajebiste Ci wyszły. K+
 
Top