What's new

Co w ogrodzie rośnie Ci??? 2009 - Polska Rulezz!!!

G

Guest1012

Panie i Panowie - świetnie. Czasu na forum trochę mniej, ale zawsze gdy tu zaglądam jest pięknie :D

I ja podziękuję koledze zza oceanu :D Spóźnione fotki, cięty z początkiem listopada i w sumie troche za późno, ale nie spodziewałem się takiego widoku po 3-4 miesiecznej nieobecności, krzaczek późno wysadzany.

[ES x CHDD] x ES
picture.php


picture.php


picture.php



NL, CM Mix - palenie nie na ten klimat, ale na zimowe wieczory wystarczy. :D thx czaczo
picture.php


picture.php


pzdr,
 

Soja

Member
siema

niezłe dajecie super rośliny macie
:respect:

bubble gummer

tak było 11.24

a tak dziś

rewegowala pod jedna świetlówka 23 w później dałem druga 24w planuje jeszcze ok dwóch tygodni i leci pod hps

a tu pech,lemon skunk wypadł z opakowania

pozdrawiam
:xmasnut:
 

przemix

Member
ciekawe liscie ma ten krzak. jakas mutacja czy to moze byc wina stresu? znormalnieje w trakcie flo?
picture.php



na szczescie na widok preflowerow przestaje sie przejmowac cudami natury
 

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
hehe

widze ze cos sie rodzi powoli z tych sionek gorocych,hehe
super koledzy, bardzo mnie to cieszy jak to widze.
zawsze cos ciekawego w hot mixie znajdziesz,hehe

teraz mam pare fajnych sionek z kanady pod slonce.wlasnie cos dzialam.
jak wszystko dobze pujdze to beda mysle tym razem super sionka na outdoor. jak w kanadzie im jest dobze to i w polsce mylse tesz.

no i mam bardzo wiele fajnych rodzaji w tej chwili w ingrodzie. szukam cos ciekawego zebyy zapylic tesz czyms ciekawym,hehe
troche bedzie la confidential sionek i je crossy.cos za pare tygodni dam znac.

tu pare photek ale nieciekawe bo aparat sie pierdzieli i cieszko zlapac teras dobre photo,ale cos widac jest,hehe

nebula

picture.php


dd strawberry diesel x sensi star

picture.php


la confidential

picture.php


i tszy inne phena chemdog dd x sensi star
tych sionek napewno bede robil wiecej,hehe

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


peace
 

Kamaro

New member
Czesc wszystkim ! :) ehh dawno mnie tu nie bylo :( ostatni raz chyba pisalem przed zadyma z bogusikiem :p no ale coz, wrzucam foty:

30 dzien na flo, vega mialy tez 30 dni i LST, plus po jednym przycieciu na kazdej

Calosc od gory 3x C99 F3 by kov ( dzieki kov za pestki naprawde dobre geny widac kto jest mistrzem) :D od poczatku przodowaly te pestki MB z Paradise seeds im nie dorównywały ;]
a na dole 3x Magic Bud


całość w boxie :) wkoncu wymienilem zarowe w swoim hpsie, calkiem inne swiatlo GIB flower spectre 250 W :D


szczyty jednej C99


No i mój arsenał troche sie tego uzbierało:


Oczywiscie na nastepna uprawe : "Pure AK" bedzie grubo :) plus moze dorzuce jakies regular

A z fajniejszych odmian mam: Sensi Skunk x Sensi Star x C99 F2 (od kov'a), mialem wczesniej [C99 x TBWR] x C99 masakryczne palenie w mocy a wesole bylo na maksa :) kov nie mialem jak ci sie odwdzieczyc, bo konto poszlo do kasacji, ale karma do ciebie powróci :) :thanks:
Co tam jeszcze mam no to co widac na zdjeciach mam jakąś odmiane o nazwie Orangin, od tego pana co miał taką ksywe na forum ;) niewiem co to za strain, mam troche mix'ów na outa, pare własnych kulek z 08', troche gratisow :) i w sumie duzo tego, porozdawalbym na forum, ale mam limit, wiec panowie musicie poczekac, dobije, do magicznej cyfry, i napewno porozsylam , bo mi nie potrzeba tyle nasion :p

A propos, kov twoje nasiona są z 2007 roku, i naprawde kiełkowalność pierwsza klasa !!! :smokeit: nie wspominając o wigorze roslin, i mocy :D

z C99 niemam problemów do tej pory, a Magic Bud jeden mi jakies niedobory wyrzucił, i ogólnie od poczatku wolniej rosły, i słabiej, a C99 jak głupie do góry sie pnęło.

No to tyle ufff... :p troche sie rozpisałem, sory za jakosc niektorych fot, ale padł mi aparat i robilem aparatem w telefonie.

Pozdro dla wszystkich wtajemniczonych !!! niech grube topsy będą z wami !
 

lovik

Member
NiceGirl polecił bym ci może malo popularne i zgorszone przez większośc Californie Orange Bud z nirvany bardzo zbite topy z pomarańczowymi włoskami hight 50/50 taki jaki uwielbiam:xmasnut: smak poezja tak jak 2 słowo nazwy . Jeśli nie lubiosz komercji to pw coś znajde dla ciebie od znajomego z hiszpanii .

foto mojej indorowej Californi sprzed 2óch lat



A u mnie w ogrodzie rosnie :) niedługo rozerwie mi boxa he he czekam na pokazanie płci to napewno poluźni się w boxie i przesadze do wiekszych donic


Jack Horror widac liscie szerokie jak u indyjki
picture.php


Cała rodzinka troche liczna
picture.php


pozdr.:xmastree:
 
A

adrianmenyo

"roluje skrety ale jak by cos to jestem zajety"

picture.php


picture.php


picture.php


to jeszcze nie moj harvest btw...

peace!
 

jahman

Active member
Veteran
:wave:

Kolorowo :D

iced graperfuit przytopowany dwa dni temu.
#1:
picture.php


#2:
picture.php


#3:
picture.php


#4:
picture.php


picture.php


pozdrawiam :) :wave:
 
Last edited:
W

warr25

[Quote = nicegirl; 2941305] Macie do polecenia jakies dobre geny:)?
[url]http://icmag.com/ic/picture.php?albumid=7334&pictureid=237816[/url] [/ IMG]
[IMG] [url]http://icmag.com/ic/picture.php?albumid=7334&pictureid=237817[/url] [/ IMG]
PiS [/ QUOTE]

herijuana
 
B

BajCus

Moje 4 hermy Eufori już pokazały gotowość do kwitnięcia 3 dni temu. Od juta już 12/12. Niedługo święta :eggnog: a wraz z nimi testował będę nawadnianie kroplówkami. Myślę że nie będzie mnie 7-10dni więc dosyć sporo jak dla samotnej konopi. Po testach napisze co i jak.


picture.php



Dobra amatorka też nie jest zła :yeahthats


picture.php
 

hodowca

Active member
Veteran
Dzięki wszystkim za pomysły ,limit czasowo został wykorzystany ,wkrótce druga tura.

Wszyscy chętni na pestki na dwór -pm

21 dni od przełączenia:

m x ob
picture.php


męski m x ob

picture.php


ten pyłek już został użyty do zapylenia klona -bardzo szybkiego Early doga (koledze trafiła się jedna naprawde bardzo wczesna panna es x chem dd w porównaniu do reszty es x chem dd od Hota)
co z tego wyjdzie? zobaczymy na oucie '10 ;)
 
A

aswywiadu

Cześć wam!

@hodowca męski jaki krzepki - widać, że dobry rozpłodowiec ;)
apropos out-a... właśnie sobie skubie z tej szyszeczki :D

na seeds-y od Ciebie hodowca też bym się pisał ale nie mam limitu postów... :(
pesteczek na pewno bym nie zmarnował...
 

el023

Member
picture.php


wbrew planom troche zadługo w tych kubkach, ale juz przesadzone pare dni temu. fotka chyba z 4.12, od niedzieli juz pewnie pojade 12/12.
pozdro.
 

frether

Member
Veteran
aparapa tarpra sara sara dzień dobry!
hehe to sie bawimy w painta i inne kupki
picture.php

ktoś mi tu jaja pokazuje...
picture.php


picture.php

papu hehe


czekoladowa kuleczka..
picture.php


picture.php

partyzancki żołnierz przędziorkowej armi


pewien warszawiak
picture.php

i nowa zabawka hyhy

pozdrawiam :window: :santa1:
 

Latest posts

Latest posts

Top