What's new

Co w ogrodzie rośnie Ci??? 2009 - Polska Rulezz!!!

klint

Active member
Veteran
Tez dzis dostalem pestki od HC za co chcial bym mu jeszcze raz podziekowac ! :D
Niedlugo wrzuce pierwsze fotki bo narazie to nie ma co pokazywac ! : :joint:

Pozdro Dla ekipy ICMAG:abduct:
 

PioK

Member
swietne sa te wasze domowe ogrodki ;]

GfxV, przez tydzien suszone na regale... potem na jakis miesiac w papierowa torebke po cukrze.... i teraz wkoncu trafil do sloika
IMGP0231.jpg


IMGP0236cro.jpg


palenie rewelacyjne... mozna palic nawet z rana... cos czuje ze sie zakocham ;]
 
B

BajCus

Moja 3 uprawa. Wstyd się przyznać ale w boxie mam 4 hermy Eufori, Mazara lub Eufori x Mazar. Miałem taki bałagan w poprzedniej uprawie że nie wiem nawet co dokładnie hermiło. Roślinki siedzą pod HPS 250W w ziemi compo uniwersalnej. Jak do tej pory wszystko ok. Roślinki są pełne wigoru, jedzenia im nie brakuje choć podlewam samą wodą. Jedyne czego mi brakuje to dobrego wiatraka mieszającego powietrze. Bylem w każdym większym markecie budowlanym i nigdzie nie mają... Czy to aż tak sezonowy towar? W najbliższym czasie planuje złożyć nowy setup. Brakuje mi tylko darkroom'u i filtra węglowego oraz przewodów wentylacyjnych oraz pestek (planuje wysadzić Maxi GOM z Grass-O-Matic) Pozdro :joint: :joint:

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 

Bedouin

Active member
Veteran
szybkie pytanie, jak najlepiej przechowywac baks w ziemi? czy sloik zakopany zimą nie peknie? jakby co pm a posta usune. dzieki z gory

picture.php


:wave:
 

GReen dreAM

Active member
Veteran
Witam szanowne towarzystwo !!

Oto nasze dziewczyny !!
 

Attachments

  • P1010705.jpg
    P1010705.jpg
    127.7 KB · Views: 14
  • P1010708.jpg
    P1010708.jpg
    89 KB · Views: 13
  • P1010710.jpg
    P1010710.jpg
    82.7 KB · Views: 15

Silas

Member
Veteran
Czas przetestować swoje twory potwory ;)
Cindy99 x [NLxWczesne]
picture.php

SoG w Soil....coś kiepszczano rosną;/ nie wiem ocb....może to Hot?!

Nie ma to jak cuda natury...własnej produkcji :)
picture.php
 
A

aswywiadu

Cześć wszystkim!
Macie takie ładne ogródki, że aż krępuję się wstawiać zdjęcie mojego eksperymentalnego karzełka..
Edit: Nie mam pojecia dlaczego, ale za nic nie udaje mi sie wstawic tu zdjecia, tak jak wy to robicie...
album.php
 
Last edited:

kubstyl

Member
Witam, wszystkich, mam pytanko do was, chcialbym zamowic nasiona od femaleseeds.nl od nich ze stronki i nieznam tak dobrze angielskiego.Moglby mi ktos wytlumaczyc, co trzeba zrobic zeby zamowic od nich nasiona bo, przelewem niebardzo mam jak im zaplacic, a slyszalem ze jest opcja wyslania do nich kasy listem, i jak to wszystko wyglada, no i oczywiscie nasiona jakie sa od nich ? :) chcialem Iced Grapefruit, i Pure AK :)
Wielkie dzieki za odpowiedzi i pomoc :) no i sog !
 
P

psaicho

femy maja niezle...choc z wymienionych przez ciebie widzalem (bublle g.,wwxbb, black widow) tylko Pure Ak ale zero herm a i kielkowalnosci b. dobra.
wiekszosc seedbnaków honoruje kase w kopercie ;) ale troche malo bezpieczne :)
moze ziomka z kredytowka lub kontem walutowym masz to moze pomoze ;)
pzdr.

maly ps.
picture.php

jhxww
 

przemix

Member
w banku mozesz zrobic przelew miedzynarodowy tylko troche to kosztuje i potrzebujesz nr swift (czy jakos tak sie on nazywa) poza numerem konta. z tego co na stronce widzialem wszystko jest podane. chociaz karta kredytowa byloby taniej.
 

Latest posts

Latest posts

Top