What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci??? 2008!

G

Guest

Siemanko zajebiscie wam rosnie :)
ganja smile powodzenia ci zycze zeby ci wszytsko rosło zajebiscie :)

A ja dzis sobie kupiłem sztuke palenia i porobiłem troche zdjec :)










 

DuncanXX

Member
Hello!
Pieknie wam rośnie! Ziel-zielona ten twoj trening.. <respect>
A tak ja zaczynam out 08'



4 maroci, 1 noname , 10 Lr #2 i na wacie jeszcze mocza sie 2 WW , 2 Cinnamony i moze jeszcze jakies dojda , ale to sie zobaczy narazie musze to wszystko wysadzic na spoty.

peace!
 

cgns

Member
Ca2 said:
Euforia w działaniu jest poprostu EUFORYCZNA! Zapach delikatny a zarazem intensywny. Bardzo apetyczny. Smak...równie mniam mniam co zapaszek ;D Nie gryzie...nie dusi jakoś tragicznie... Jak wchodzi (po około 3cim buszku - paliłem dzide sam i tubiłem chmure za chmurą więc nie myślcie, że dopiero 3 buszki uwalają bo to OneShooter)...wchodzi i urywa łeb totalnie... jak na moje...po spaleniu pierwszej rury 15-20minut najlepiej przebywać w towarzystwie palaczy lub wyrozumiałych ludzi bo totalnie wypieprza w kosmos. Faza bardzo żywa i szybka. Dużo chęci i dużo motywacji do działania. Nie przymula jakoś specjalnie. Spaliłem około 0.4g na testa i bardzo miło wspominam... wręcz tęsknię za tym jarankiem podobnie jak za JH, C99, PPP, HH i Maroc ;D Shit jak najbardziej nadaje sie na przejaranie całego dnia, tygodnia, miesiąca, roku.


A jak euforia zachowuje sie podczas uprawy? Przede wszystkim jaka wysokosc osiaga bo box nie za wysoki a juz GF z poprzedniej uprawy prawie z szafy wyszedl - taki byl wielki. Na jaki plon moge liczyc?
 

bolk

Member
To i ja coś napiszę...
I taki maly offtop - jak latwo podniesc poziom wilgoci ?
Ja zrobiłem sobie takie małe pseudo talerzyki z folii aluminiowej włożyłem tam po dwie chusteczki higieniczne i pryskałem to regularnie wodą parowało idealnie czasem musiałem 3 razy dziennie pryskać bo było suche (pryskałem do momentu jak chusteczki były całe mokre)...

Żeby nie było całkiem off-topa zdjęcie z wczoraj...


Sory ale nie chce mi się foty obracać, liście pożółkły bo zapomniałem zacząć podlewać biohumusem po 2 tygodniu i brakło im troszkę witaminek...

Duga połowa pestek wyląduje w wodzie prawdopodobnie jutro albo po jutrze żeby w sobotę albo niedziele wysadzić je na polko :)
 
Last edited:

Finger

Outdoor grower...
Veteran
Z roku na rok jest coraz lepiej hehe :) :headbange

U mnie sutyacja troche sie uspokoiła, jesli pogoda dopisze to najwieksze planciory ida jutro na pole.
Mlodsze rodzenstwo ostro je goni, 2 z 8 oasis x lr wyszly ponad ziemie i zżolkly im z miejsca mlode listki, jesli bede mial miejsce to dokielkuje zeby wyrownac strate.




:wave:
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Ca2 said:
Euforia w działaniu jest poprostu EUFORYCZNA! Zapach delikatny a zarazem intensywny. Bardzo apetyczny. Smak...równie mniam mniam co zapaszek ;D Nie gryzie...nie dusi jakoś tragicznie... Jak wchodzi (po około 3cim buszku - paliłem dzide sam i tubiłem chmure za chmurą więc nie myślcie, że dopiero 3 buszki uwalają bo to OneShooter)...wchodzi i urywa łeb totalnie... jak na moje...po spaleniu pierwszej rury 15-20minut najlepiej przebywać w towarzystwie palaczy lub wyrozumiałych ludzi bo totalnie wypieprza w kosmos. Faza bardzo żywa i szybka. Dużo chęci i dużo motywacji do działania. Nie przymula jakoś specjalnie. Spaliłem około 0.4g na testa i bardzo miło wspominam... wręcz tęsknię za tym jarankiem podobnie jak za JH, C99, PPP, HH i Maroc ;D Shit jak najbardziej nadaje sie na przejaranie całego dnia, tygodnia, miesiąca, roku.

Ca2 sam bym tego lepiej bracie nie ujal , podpisuje sie pod tym 2 rekami :wave: dziex ... naprawde napedza czlowieka i banan na facjacie , jest mocna roslina , teraz mam GRxV i zobacze jak sie zachowuje , czy tak samo sie podda drucikom i bedzie rosl tak jak ja chce !? ..a co do euforii to tez psioczylem na nia bo zawsze mi wyrastaja inne krzaki , karzdy sie rozni , a i jedna byla gotowa po 70 dniach FLO + 7 dni WEG-a

pozdrawiam

p.s. zaraz sie biore za scinanie 3 ostatniej heheh 85 dzien po przelaczeniu na FLO , ona byla jakas opuzniona ,
Finger powodzenia brachu ... :wave:
 
Last edited:
G

Guest

A do wody właśnie poleciały: Iguana, Durban, EasySativa x C99, Erocket/DanishPassion x DeepChunk.
Trzeba będzie mnie zastrzelić bo to jeszcze nie koniec :D
Narazie jeszcze to wszystko ogarniam :D Na spotach około 30 roślinek, na balkonie około 30 sadzonek w wodzie 10 pestek. Na następny rzut pójdzie Polish Hope, Castlevania mix i co jeszcze? hmmm... coś się ciekawego pewnie znajdzie hehe.

Pozdro chłopaki :wave: Zajebiście dajecie!

:headbange :headbange :headbange Overgrow the world :headbange :headbange :headbange
 

PioK

Member
witam,

w tym tygodniu przypadla dzisiaj wizyta u moich kobietek. wszystkie rosna wspaniale. porobilem pare zdjec .... moze sie komus spodobaja ;]


1.
imgp2943bh4.jpg


2.
imgp2946gn1.jpg


3.
hadeerdz7.jpg
 

tomato

Member
Veteran
PioK said:
witam,

w tym tygodniu przypadla dzisiaj wizyta u moich kobietek. wszystkie rosna wspaniale. porobilem pare zdjec .... moze sie komus spodobaja ;]





hadeerdz7.jpg
wow, piok, mi sie podobaja twoje fotki na maxa ! a zwlaszcza to :headbange
co to za strainy ? a ta roslinka nr.2 jest taka glodna, czy te liscie zabarwily sie od slonca ?
pozdro chopy :rasta:
 

PioK

Member
pechy to purplepower i maroc z FMS ... a ostatnie dwa zdjecia sa tej samej jednej roslinki, ktora jest najpiekniejsza/dorodniejsza kobietka... zreszta na wszystkich zdjeciach ktore zamiescilem w tym watku ona gra glowna role dlatego mozna porownac jak sie zmienia/rozwkita z tygodnia na tydzien... na 2. to tak ladnie wyszlo kontrastowo od zachodzacego slonka. generalnie roslinka nie ma zadnej skazy i rosnie nadwyraz zdrowo
 
Last edited:

szok

Member
ziel-zielona said:
witam
wykielkowaly 5 lutego br. a 12 lutego byly juz na 12/12 ...3 euforie , na wegu 5 swietlowek 20w , potem 250w HPS w doniczkach 11l , ziemia kupna ogrodowa + perlit , co do naginania , hmmm cie kawa sprawa , bo duzo roboty jest na poczatku , potem to juz samo rosnie hehe naginam co 3-6 dni , to jest wszystko ustosunkowane , czasami liscie zaslaniaja nam male topki ,a po obcieci liscia ktory zaslania swiatlo topek rosnie lepiej , a i liscie tez staram sie naginac tak aby nie zaslanialy topow , SUSZU z jednej rosliny wyszlo 60g ( scialem 2 rosliny i po tyle samo na szalce, a 3 czeka na ciecie )

powiem tak wyszlo niezle
moje euforie rosna jednak calkiem inaczej bardziej sa wydluzone niz zbite tzn nie rozrastaja si ena boki tylko w gorę.
strasznie dlugo ci dochodzily bo prawie 3 mies na flo byly. a podobno euforia dochodzi wg producenta w 7tyg. i moja wlasnie sie tak wyrobila jedna.

piszesz ze jedna ma 60g czyli x 5szt to wychodzi ci 300g z lampy 250W. czy dobrze rozumuję?
 

Giet

Member
pięknie wam rośnie, u mnie nieco gozej z powodów finansowych narazie mam tylko 6easy sativ od ziomka skrzyzowanych sam nie wie z czym bo miał same female a nasiona wzieły sie z nikond moze z jakiegoś herma albo jakaś dziczka je zapyliła. Jeśli są z herma to czy istnieje duze prawdopodobieństwo że pojawi sie u mnie jakiś herm?
wysadzanie kiełków prosto do gleby okazało sie jednak kiepskim pomysłem bo z 20nasion wyszło tylko 6 z ziemi
ale może nie bedzie tak źle bo obiecał że da mi jeszcze troche jakichs 5letnich sionek, jak jest z kiełkowalnością tak starych nasion?
Nie może sobie przypomnieć jak nazywała sie dokładnie odmiana ale mówi że jakoś tak - guilera 500 indica kojazy ktoś to? bo w googlach nic nie znalazłem
 

buddah_

New member
sorki za offtopa ale zaglada tu najwiecej osob a potrzebuje szybkiej odpowiedzi-
moge bez zadnych obaw obciac dwa pierwsze, pojedyncze listki na dole rosliny? sa troche spalone przez nawoz i zaslaniaja swiatlo dla pierwszych rozgalezien, roslinaka ma 4 pietra.
 

bogusik2

Member
buddah_ said:
sorki za offtopa ale zaglada tu najwiecej osob a potrzebuje szybkiej odpowiedzi-
moge bez zadnych obaw obciac dwa pierwsze, pojedyncze listki na dole rosliny? sa troche spalone przez nawoz i zaslaniaja swiatlo dla pierwszych rozgalezien, roslinaka ma 4 pietra.

bogisik2: jak najbardziej tak!\
ahAMAN: JA SIUEW ZBAKALEM HEEE....
 

tomato

Member
Veteran
:nono:
grunwald, polecam ustawic sobie Buddy/Ignore List w User Menu ! co prawda nie sprawi to ze niektorzy przestana pisac takie beznadziejne posty , ale nie musze tego przynajmniej czytac...
pozdro :wave:
 

wdr

Active member
Veteran
mniam smakowicie to wygląda vod:) zrobiłeś mi smaka i chyba muszę coś skręcić;)

ciężkie jest życie palacza na tym forum...
 

Latest posts

Latest posts

Top