What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Co w ogrodzie rosnie Ci??? 2008!

G

Guest

:wave:
To co mi zostalo... w oczekiwaniu na wiosne! :jump: juz niedlugo?!heh:chin:
reveg...klon. :wave:

oraz

skala micro (ok 0,20m2). Just for fun!:wink::wave:
 
Last edited:
G

gelowas

Heyka k_kaliber, kope lat ;D
czuje, ze szykuje sie cos MEGA

A ty szokowirowka nie wymadrzaj sie tak z tymi mega dawkami nawozow, bo potem niby wychodzi posy plon, ale ciezko sie to pali hyhy. ;P stosujesz chociaz jakis okres karencji, czy walisz do ostatniego dnia przed scieciem?
:D

smoke report z Vortex X (WW x SM): palonko o ciekawym zapachu, moze nie to co czysty V, ale na pewno warte uwagi, w smaku przebija sie WW na moj gust, high euforyzujacy, sativkowy, brak zawiasow. Ocena pozytywna.

Divinorum, prosba, przywiez mi jakas mloda Tajke na kilka dni ;P pokaze jej pare klubow i mego bundzybana haha
troche jeszcze mnie bomba trzyma.
pozdro dla zielonych ludkow
 

szok

Member
gelowas said:
A ty szokowirowka nie wymadrzaj sie tak z tymi mega dawkami nawozow, bo potem niby wychodzi posy plon, ale ciezko sie to pali hyhy. ;P stosujesz chociaz jakis okres karencji, czy walisz do ostatniego dnia przed scieciem?
:D


przecież paliłeś ŁBIE i chwaliłeś :D
 
G

gelowas

z calym szacunkiem, ale za kazdym razem bylo wilgotne i zapewne przez ten maly defekt nie potrafilem wlasciwie ocenic jakosci... ;P
1 jest pewne - moc stosowna, stad tez posypaly sie pozytywy.
LBIE

:D
 
G

Guest

gelowas - ta chce jechac... tylko jej bilet oplac mnie nie stac

906234288_ffb2254b42.jpg
 

Azzzzzz

Member
Veteran
Cinnamon dry budshots

Cinnamon dry budshots

Witam was panowie, wszyscy co jada z in'em robia to swietnie, tylko cos malo kolorujecie...............
Szok ujawniles tajne proporcje ??, teraz to wszyscy napewno beda kolorowac budsami grubosci ramienia :bashhead:

A ja sie nie odzywam bo tak jakby mnie nie ma :>, Cinnamon zabral mnie do swojego swiata, swiata pelnego pieknego sativowego highu ktory rozsadza glowe i pokazuje co to znaczy moc malutkich pozlepianych trichomkow...

Powiem wam, ze na poczatku bylem srednio nim zachwycony, ale w miare curingu robie sie coooooraz lepiej :>

Kolorejszen for da pipol tonących w zielejszyn:


12505P2230091.jpg


12505P2230090.jpg


12505P2230088.jpg


12505P2230087.jpg


12505P2230085.jpg


12505P2230084.jpg


12505P2230083.jpg




:wave:
 
B

Biohazard

Dawca organów, heheh...




Temp. w boxie jest większa, nie sugerujcie sie pomiarami widocznymi na focie. Sprzęt był poza boxem przez jakiś czas :) Więc proszę nie pisać że temp. za mała :)



Ta Pani lub Pan ma dwie głowy, heheh.

 
A

adrianmenyo

ja mam taki zwykly przed potopowy termometr, powiedzcie mi czy jak swieci na niego bezposrednio lampa, to czy wynik jest lekko przeklamany?
 

szok

Member
Azzzzzz said:
Szok ujawniles tajne proporcje ??, teraz to wszyscy napewno beda kolorowac budsami grubosci ramienia :bashhead:

bez jaj kolego Azzzzz, to nie sa dawki na wielkość ramienia tylko wielkość nogi



 

szok

Member
adrianmenyo: czy ty w ogole nie myslisz? przeciez jak masz termometr za oknem i pada na niego słonce to pokazuje o wiele wiecej niz jest w rzeczywistosci. jak nie bedziesz samodzielny to nawet jak bys sie zapisal na 24 fora to nie zastąpi to własego głowkowania i obserwacji roslin co dnia.

all: wie ktoś cokolwiek o overgrow.com ? jak tam sprawy wygladają? nie sadze zeby nigdy sie nie reaktywował serwis/forum bo sama nazwa ma wielka wartość handlową przecież.
 
G

gelowas

James Bond, widze, ze ktos pracuje w branzy alkoholowej... :D boba pieknosci!

szoku ogol nogi, bo zadna Tajka Cie nie zechce hyhy ps nice chick <OK>

Azzzzz, fajna budowa ziela, Jack Herrer pamietam mial taka, nie wiem od czego to zalezy i nie wiem jak to nazwac, ale mi sie podoba... :)
 
G

Guest

gelowas said:
szoku ogol nogi, bo zadna Tajka Cie nie zechce hyhy ps nice chick <OK>

To ty gelowas nie wiesz, ze laski lubia owlosionych mezczyzn? :D Jedyne co przydaloby sie ogolic to mlot pneumatyczny hehehe...
 

xy1

Member
31 dzień flo
Arjans x coś tam(z darmowych sionek od seed.pl - wie ktoś co to była za odmiana???)


Arjans x coś tam




Divine

 
D

dEv-9

low ryder dzien 13










KURDE!:[
Wczoraj jak montowalem nowa polke w lodowce to sie dosunela do sciany i wiatrak nie wydmuchiwal powietrza bo sie odbijalo od sciany, temp byla dzisiaj 42-45 C przez jakis czas :abduct: :sasmokin: naszczescie roslinki zyja, lodowe odsunelem od sciany i jest ok. Pozdrawiam.
 
Last edited:
C

Ca2

G13xWW...do szybkich nie należy. Ciekawe czy sie wyrobi w 70dni. Tak by wyszło 2 tygodnie i harvestday :D








Zaczyna ktoś w najbliższym czasie indoor i nie ma nasion bądź chciałby coś jeszcze?? Jeżeli tak to prosił bym o PM.
 
Last edited:
Top