What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Co w ogrodzie rosnie Ci??? 2008!

G

Guest

Czyzbys tam zamierzal ostac sie na jakis dluzszy okres? Np. na pare miesiescy czyli tyle ile potrzeba co najmniej na outa :D
 

GanjaDevil

Member
Witam wszystkich po dłuższej przerwie będe budował nowego boxa i będe robił nowego indoora . Tu pojawia się moje pytanie jaką odmianke byście polecili z tych dostępnych w polskich sklepach .

Moje wymagania co do odmianki :
- słaby zapach żeby nie wydostawał się na klatke schodową
- duże zbiory
- pestki feminizowane
co byście mogli mi polecić ?
 
Last edited:

flashup

New member
Divinorum, gdzie można kupiłeś te panele ? w jakiej cenie ?
Z tego co widziałem to chodzą różne podróbki :/ trzeba się wystrzegać !
 

dizel

Member
udalo mi sie namowic znajomego na maly grow :D
fimowany krzaczek regular (jeszcze sie nie okreslil), zlamal sie, ale udalo sie go uratowac

zdjecie z kom.

25547Zdj_281_cia-0003.jpg
 
Last edited:
G

Guest

fllush - no przeciez gdzie nie wpiszesz to ci te panele wyskocza, i na ebay, i allegro.. ja juz ich nie mam ale na allegro to bym nie kupowal bo drogie w cholere. troche samodzielnosci.. klik klik i wszystko wiadomo.. juz nawet na Hypku jakas dyskusja wynikla.. nawet moja fota sie pojawila :D
ehhh... nie wiem nic o podrubkach prawde mowiac

sorrka ze offtop ale tawarisze z hypka nie moga sie przebic przez bariere 50tego posta :)
 

orangin

Member
Macie powodzenie, 'typie z icmaga' (dla przyjaciol DIVORIUM :D). heh, czasem tam zagladam i tak sobie wymyslilem, ze kolo, ktory ma w avku Pablo Escobara, to nasz Escobar... a jednak nie, bo pewnie bys juz dostal pm w tej sprawie :D
 

Ganja Smile

Active member
kurcze kurcze bosko ;)))
szkoda ze i ja nie moge sie czyms pochwalic ale z niecierpliwoscia oczekuje wiosny
hehehe bedzie dobrze latem ;)))
pozdrawiam
 
G

Guest

THX
ale mnie MMM2008 ominie z powodu wyjazdu ;(

pozdr 4@ll

PS: kocham to Forum ... :) hehehehe
 

nescafe

New member
uz nawet na Hypku jakas dyskusja wynikla.. nawet moja fota sie pojawila
ehhh... nie wiem nic o podrubkach prawde mowiac

na hypku juz dawno była dyskusja na ten temat. Jeszcze za czasów overgrow.
Twój grow zainicjował jej "ponowny przebieg"
 
A

adrianmenyo

Witam! Jak proponujecie mi suplementacje Canna terra weg. + Flores. Bede mial 10 dni wega wiec nie bede dawal chyba terra wega, bo pewnie przyblokuje kwitnienie... Dobrze mysle? Chodzi mi glownie o flores, bo planuje kupno plantonu K, jak to polaczyc? Pozdro!

Tez kocham to forum!
 

Escobar

Active member
Ziemie będziesz miał canna czy z ogrodnika jakaś? Zamiast planktonuK kup lepiej produkt canna jeżeli taki istnieje :)
 
A

adrianmenyo

slyszalem ze slaby jest ten PK 13/14 w porownaniu do plantonu K, zreszta niewiem czy go dawac wogole do tego floresa, moze 150% dawki wystarczy, (oczywiscie bede sie rozkrecal od 30%) ziemia kwiatowa ph 5.5 - 6.5 z dolomitem wloknem kokosowym, perlitem.
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam
adrian ja jade na Canna Terra weg+flo + pk13-14 na ziemi TerraPro , ale nie oto pytales :wave:
Tak masz racje nie warto na takim krotkim WEG-u dawac pokarmy hehehe ja jestem tego zdania zeby odrzywki podawac w tedy jak cos sie dzieje z plantami, inna sprawa jest z pk 13-14 leje go dopiero jak sie kwiaty tworza i powoli zwiekszam dawke.Dobra miszanka ziemi pozwala roslina zdrowo rosnac
:laughing: :laughing: :laughing:


pozdrawiam
p.s. lepiej jak sie wypowie ktos kto sadzil , bo ja to nowy tu jestem :wave:
 
A

adrianmenyo

Nie mialem jak kupic takiej ziemi, a paczka z 2 workami po 50l , nie przejda ;p Czytalem ze ludzie leja tego pk13/14 sporo wiecej niz pisze, to skoro planton ma k duzo wiecej cos pk 9/24) czy jakos tak, to moze dawac go mniej i tez bedzie... jak uwazasz? Pozdro!
 
Last edited:

Escobar

Active member
Ta ziemia Canna jest strasznie uboga :( na poczatku nie dawałem pożywki i strasznie marnie rosły, całe zółte i ogolnie słabo to wyglądało. Dopiero po dodaniu canna veg odżyły. Także w przypadku ziemi canna ja bym ładował odrazu. Adrian; wogule możesz nie lać przez te 10 dni niema sensu :)
 

szok

Member
szokowe dawki na 20Litrow kranówki dla SOIL:
na veg: GHE.Fgro-25ml GHE.Fmicro-15ml GHE.FBloom-10ml +saletra amonowa wg uznania(max 10g)

na flo: GHE.Fgro-10ml GHE.Fmicro-15ml GHE.FBloom-25ml + PK 13/14 30ml + PlantonK 3gramy + Atami XL 20ml + B'cuzz Bloei 20ml

na koniec: GHE.Ripen w zalecanej dawce

wszystko co KAZDE podlewanie a nie co drugie !

w sumie niezły masochizm ale wszystko rosnie piknie i kopie tez piknie

UWAGA: NIE PRóBUJCIE TEGO W DOMU :D
 
Last edited:
A

adrianmenyo

dla mnie szok! ;) ja nie mam nic poza teraa weg i t. flo. ale kupie chyba canna boost jeszcze, oplaca sie razem z tym boostem zamowic b/cuzz + atami albo ripen? (dobry ten ripen)?
 

k_kaliber

Member
Witam. Nie wiem nigdy nie stosowalem ripena ale wszedzie mowia zae w ostatnich 2 tygodniach lac tylko wode. A ten ripen przyspiesza dokwitanie ponoc. Ja wolal bym go nie palic:)
A co do pk13 to mysle ze bez wariactwa. Na stronie canny jest taki kalkulator ile i czego dodawac.
edit:
Moim zdaniem lepiej dac Rizotonic na samym poczatku.
A jesli kogos stac to kupic caly zestaw i nie ma problemu z niedoborami;)

W mojej nowej szafie siedza:
2xWW femi
2xHOG reg
3xBlack Domina reg
 
Last edited:
V

vod

Ja właśnie pojechałem cały mikro grow na ziemi dobrej z ogrodniczego nie dając ani razu nawozów. Nie prosiły dziewczyny.
 
Top